Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 ноем. 2009, 23:04 ч.

AmeriTek Slim

• 11 676
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте,някой пробвал ли е хапчетата за отслабване AmeriTek Slim и има ли резултат?

# 1
zdravei az gi probvah..pih 3 dena..biaha ko6marni ..sarcebiene..viene na sviat vdigah kravno ...chuvstvah se stranno..pisah na tyahnia sait za tezi moi strani4ni efekti i vednaga me mahnahha ot foruma.ima sastavka za koitto ne sa pisali na opakovkata.nito edna ot bilkite,koito e izbroena ne podtiska apetita...a tezi kapsyli tova praviat ..i drygoto ve4e ti go napisah ...nedei da gi pie6 e moia savet:)

# 2
Здравейте! Аз пия америтек слим от 2006 година!Спирам, почвам- зависи от апетита ми! Тогава отслабнах 24 килограма запериод от 6-7 месеца.Сутрин в къщи си измислих и упражнения за 20-25 мин. Много ходих пеша и пиех до3 л вода на ден. Никакви странични ефекти за всичките тези години! Сега го пия за да поддържам кг, които ми харесват. Прегледайте се- може да имате някакво временно неразположение или заболяване, но не отдавайте състоянието си на слима!Познавам много хора, които го пият- никакви оплаквания.
С уважение! Simple Smile

# 3
Щом обещават бързо отслабване без диети и спорт......какво да кажем? newsm78
Че е истина ли?
Незнам дали има скрита добавка вътре или е само тревички,но със сигурност е поредният опит да се изкарат пари на гърба на вярващите все още в чудеса.

# 4
Момичета,80 кг съм и след като изпих една опаковка,не съм мръднала и един килограм,като изрично подчертавам,че не съм лакома и ленива. Ограничавам си яденето доста,но никакъв ефект от този продукт. Като гледам мненията в форума на самия препарат,преди е имало добър ефект,но сега явно вече се продава фалшиво лекарство. От горе на всичко ми блокираха ай-пи адреса,защото явно не им е харесало моето мнение. Абсолютни мошенници и моят съвет е - не им се връзвайте и не си давайте парите за глупости.

# 5
  • Поморие
пих ги 2 дни и се чувствах ужасно-безсъние, сърцебиене, гадане ее накрая ги изхвърлих

# 6
мдааа и мен ми блокираха ИП-то не съм иМ удобна....отговориха ми на имеила   ето копирах ===Hello стела димитрова,

Your comment:
-----------------------------------------------------------------
Здравеите,вчера започнах да пия АмериТек Слим..изкарах кажи речи кошмарен ден...сърцебиене,сухота в устата,чувствах се странно,вечерта почти не съм спала, а днес ме се вие свят...явно съм от малкото,който получават тези странични ефекти. :'(

Reply:
Наистина е така! Съжаляваме!
---------------------------------------------------------

ТЕ СИ ЗНАЯТ ЗА ВСИ4КИТЕ СТРАНИ4НИ ЕФЕКТИ...

# 7
  • София
Заповядай старата тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=396381.0

# 8
Аз пък бях много доволна Wink Пих го миналата година .. и да - имах сърцебиеме и сухота в устата, но не е болка за умиране при положение 4е и вълчия глад го нямаше Simple Smile Не съм съгласна с твърденията от предната тема за дистрибуторите из форума тъй като аз изключително трудно се сдобих с тези хапчета. От Стара Загора съм и тук никъде ги няма, та се наложи да ангажирам позната да ми ги търси из аптечните складове във Варна ooooh!

# 9
  • София
Познат мой човек, въпреки всичко ги пие сега 2 опаковки и резултати няма, явно първата партида е била с други съставки  Wink

# 10
Момичета аз мисля да си го купя, но искам да знам дали има някакво ограничение във възраста. А това с ниското кръвно, сърцебиенето нещo като странични ефекти ли са, при всички ли се е случвало? Rolling Eyes

# 11
Здравейте. Не ви препоръчвам да купувате америтек слим, пих ги 2010г., имах всички странични ефекти - безсъние, сърцебиене, сухота, превъзбуда, не постоянно, но през повечето време, мотивирах се с това, че отслабвах и нямах апетит, но преди цикъл една седмица имах страшен апетит. След няколко месеца обаче се осъмних, че вече хапчетата са с друго съдържание, спряха да ми действат, може би бяха направили няколко добри партиди, след това вече нямаше ефект. Най-лошото беше (въпреки, че отслабнах много), че получих много сериозна депресия от хапчетата, симптомите ми бяха, все едно съм взимала амфетамини, а аз не съм опитвала никакви наркотици, може би е имало скритата съставка сибутрамин( както в Лида Д.), която е забранена вече. Имах много проблеми, заради америтекслим и се наложи да пия хапчета от психиатър, за да ми мине депресията, след това качих още повече кг, но поне се радвам, че съм добре физ. и псих. вече. Точно в това време забраниха това вещество сибутрамин и Лида, аз имах същите стран.ефекти, както другите, сериозно пострадали. Исках да дам съвет от личен опит. Simple Smile Успех със свалянето на кг!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт