не пазарувайте online от Пакостник

  • 10 424
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте, мили мами и скапи дами! Възмущението ми достигна такива граници, че реших да пусна нова тема във форума и да ви предупредя с моя разказ! Става въпрос за пазаруване online от Пакостник /www.pakostnik.com/. Аз като една жена, очакваща с нетърпение своята рожба, разглеждах сайтовете за бебешки дрехи и се натъкнах на тази страница. Харесах си няколко неща и ги поръчах. Ето ги и тях:
1.   http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=5733 - супер сладко гащеризонче със зайче и джобче;
2.   http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=5720 - розови ританки с меченце и третото нещо беше едно одеалце, с което нямаше проблем.
Поръчката направих в четвъртък. В петък ми се обажда служителка относно моята доставка. Обясни ми, че гащеризончето не било с блузка, както е в интернет, а цяло, но ме увери, че картинката е една и съща и аз се съгласих да остане като част от поръчката, но за другите артикули и дума не стана. Уведоми ме, че утре /събота/ ще получа своята поръчка. С нетърпение очаквах този момент, но уви... Отварям пакета и какво да видя... Нито ританките същите, нито гащеризончето! Въобще не отговарят на показаното в интернет сайта им. Ританките някакви супер шарени с едно грозно зайче, а гащеризончето пак беше розово, ама с едно мече... и помен нямаше от поръчаната картинка. Много се натъжих и бях толкова разочарована... Веднага грабнах телефона и им се обадих. Обясних им за неприятното разминаване в артикулите, които си поръчвам и тези, които получавам. А те само ми казаха, че ако желая мога да ги върна с наложен платеж и ща си получа обратно парите, но куриерската услуга аз трябвало да я заплатя, защото това било рекламация. Аз щях да падна! За каква рекламация ми говори тази жена! Тук не става въпрос за дефект по дрешките, а за несъответствие на изпращаната стока с поръчаната! И така... Поне се радвам, че не направих по-голяма поръчка, че кой знае как щях да се ядосвам на техните своеволия да ми пращат друга стока без дори да ме предупредят за разликата.
Искам с този разказ да ви предупредя, че ако поръчвате от този сайт е напълно възможно и на вас да ви се случи същото! Най-интересното е, че аз досега съм поръчвала и от други сайтове, но винаги съм получавала това, което съм си поръчала!

# 1
  • Мнения: 291
Хм, супер гадно. Тъкмо гледах нещо там... но след този разказ ще се въздържа.

Не се ядосвай, желая ти лека бременност и раждане, а дрешки ще има да се купуват още много и то по-хубави  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 10 975
Преди малко повече от година покрай покупката на детска количка от този магазин също имах неприятна случка. Изобщо не се учудвам на това, което се е случило с теб. Нехайни, безхаберни и некомпетентни - това е моето мнение за тях. Crossing Arms
Лека и спокойна бременност, и не се ядосвай. Hug

# 3
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Пазарувала съм от тях.
В интерес на истината, преди две години някъде- поръчах дюшек за новото тогава креватче на дъщеря ми.
Останах изключително доволна.
Но пак казвам- това беше преди даже повече от две години.  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 555
Защо не пуснеш жалба в комисията за защита на потребителите? Приложи и снимки.  Peace

Аз онлайн не съм пазарувала от там, защото магазинът ми е на 2 крачки и винаги на място съм избирала всичко - доволна съм. Обаче това, което се е случило е много неприятно и аз бих се разочаровала. Щом грешката е тяхна, те трябва да си поемат разходите за куриер и да ти върнат парите.

# 5
  • Мнения: 10
Благодаря Ви за подкрепата! Блаодаря и за съвета! Истината е, че няма да имам време да се занимавам с това! Но аз си направих снимки и може при първия удобен момент да сигнализирам АЗП! Иначе много искам да си получат заслуженото!

# 6
  • София
  • Мнения: 117
Аз направих поръчка преди месец от този сайт и нямах проблеми. Доставиха ми точно това, което исках и то още същия ден. Съжалявам, че при теб се е получило така.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 555
verma - През сайта на КЗП можеш да подадеш и жалба онлайн, така ще си спестиш време. http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=12&document_id=19 - Ето тук, първо избираш твоя град и след това ти излиза форма за попълване.  Peace

# 8
  • Мнения: 10
Супер! Сега ще го направя! Ще ви информирам, ако има развитие по този въпрос!

# 9
  • Мнения: 2 171
Много неприятна ситуация Confused. Аз съм си поръчвала доста пъти от Пакостник и винаги са били точни и са ми доставяли поръчката същия ден. Неприятни спомени имам от Фамили-бг.ком, така че явно си е въпрос на късмет с българските онлайн магазини Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 10
Verma, съжалявам че така се е случило с поръчката ти. Но не е лошо да обръщаш внимание и на опаковката, когато нещо изглежда мърляво, то най-често е такова. А магазинчето от което си пазарувала е изключително неугледно и не бих си дала парите там... Леко раждане и поздрави от мен Simple Smile

# 11
Пакостник е онлайн-магазина на прословутия Пигис хаус!!!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 469
Пакостник е онлайн-магазина на прословутия Пигис хаус!!!

Това не е съвсем вярно.
 

# 13
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 697
И аз съм поръчвала - всичко пристигна на време и беше ок.

# 14
  • Мнения: 71
Пакостник е онлайн-магазина на прословутия Пигис хаус!!!

Това не е съвсем вярно.
 

Абе да ти кажа бая си е вярно

Общи условия

Активация на акаунт