boria se no gubia i kontrol

  • 1 950
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
 :thinking:opitvam da se boria s misalta che ve4e go miama moeto malko momi4en4e,koeto vidiax samo za minuti i mi go vzexa.Kak moje da ima tolkova nekadarni doktori,da praviat takiva gre6ki neprostimi i sasipva6ti dnite ti,ot4aiani i bezsmisleni.Kak se ma4a da ne mislia za tova koeto prijeviax,ko6mara prez koito minax. #2gunfire.Dori o6te ne moga da poviarvam newsm78 4ialata mi bremenost be6e perfektna bez oplrkvania do momenta v koito razbrax che moito zlato ne e jivo #Cussing out.Kak moga da namiram sili kato bse mi e pred o4ite spomena za tova koeto be6e.  :thinking:mislia che izbiagvam dori xorata i se zatvariam v sebe si s vseki izminal den,ne im viarvam i sam niakak ozlobena Cry.Neznam kakvo da pravia sama po niakoga ne se razbiram a mi se iska pak da beda onova vesemo momi4e,da se smeia.Da viarvam v dobroto u xorata. Praynig

# 1
  • Мнения: 9 973


Дано намериш път към смирението...Болката няма да угасне,но дано скоро притихне...
 Hug

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 959
Съжалявам за загубата ти  Flowers Rose Flowers Rose
Всичко, което изпитваш в момента, е нормално. Ти си тъжна, ти си сърдита на света, искаш си миналото. Надявам се да успееш бързо да преминеш през този ад, надявам се да има кой да ти подаде ръка.
Поплачи си, имаш нужда . Не може и без това.
Дано близките ти бъдат с теб, ще се справиш  Hug

# 3
  • Мнения: 3 016
fiola,съжалявам  много .Сега се намираш в ужасно труден период. Спомена е толкова близък все още. Ще мине време. ще се съвземеш и живота ще те дари един ден с живо и здраво бебе fingerscrossed.Вярвай в това! Тук има доста примери, прочети. Ние сме с  теб  Hug!
-за твоето ангелче!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 181
fiola, напълно те разбирам как се чувстваш и аз в момента преживявам същото...Силно те  :hug 
Пиши , говори , изливай мъката си, така ще ти бъде по - леко. Тук винаги можеш да намериш разбиране и подкрепа, защото сме усетили болката и мъката от загубата на непрежалимите ни дечица.

# 5
  • Мнения: 10
viarno e che mi e mnogo trudno ooooh! ujasa e mnogo blizak,opitvam se staraia se da bada otnovo kakvato biax,po4ti uspiavam no kogato ostana sama mi e tejko i ne viarvam che sa e slu4ilo .Molia se drugoto mi deten4e koeto sega na 04.12.09g cte napravi 5god.,da mi e jiva i zdrava i vapreki che ne e do men sega  bouquet e obi4am mnogo,dano uspeia da e vzema dogodina pri men da sme zaedno vsi4ki i jivot i zdrave pak 6te opitame s maja mi no jelaia da rajdam v BG dano ne mi se naloji.mnogo mi e trudno newsm78

# 6
  • Мнения: 510
Фиола Hugне се мъчи да не мислиш,отдай се на мъката си, тя  трябва да се изживее,гледай я право в очите,говори за случилото се и за рожбата си.Аз имах огромна нужда да говоря за детето си въпреки че всички около мен гледаха да не подхващат темата,и още го правя.Минах през всички периоди,сърдих се и на Всевишния,и на съдбата и на се беси...не ми се живееше...
Ние никога няма да сме същите,винаги ще ни боли,винаги ще носим тази огромна болка от загубата на най скъпото ни
 Flowers Rose Flowers RoseЗа непрежалимите ни

Общи условия

Активация на акаунт