Пикасо София евтина реклама или измама!!

  • 3 624
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
Здравейте, сигурно много от вас ходят на лазерна епилация и други подобни процедури.. за да сме красиви, та чак прекрасни. И аз като вас ги посещавам.. в София в Пикасо.. и бях доволна, но ...  сега се чувствам излъгана!!
Преди месец на сайта на фирмата пуснаха обява.. "Уважаеми клиенти,
Искаме да Ви уведомим, че в началото на месец ноември 2009 г. ще разполагаме с нов лазер за отстраняване на пигментни  петна и татуировки.
Във връзка с това - каним всички, които желаят такъв тип процедури, да заповядат от 11.11.2009г. до 13.11.2009 г., когато ще се извършват безплатни процедури само в този период. "


Прочетох, поинтересувах се какво точно ще се прави, говорих с 1-2 приятелки и звъннах да попитам за какво иде реч.. Любезна дама ми обясни, че ще ме запише за желаната от мен процедура и 2-3 дни преди определените дати, ще ми позвъни за уточняване на точен ден и час.. Обясни ми, че персоналът трябва да бъде обучен на новият лазер, който са закупили и за тази цел професор.. не помня коя.. ще обучава .. Това не ми прозвуча много добре, защото явно фирмата си търсеше опитни зайчета, за да си квалифицира по-бързо персонала, но въпреки това реших да опитам.. а и нали им бях редовен клиент .... реших, че щом промоцията е за всички.. за редовните ще е бонус Simple Smile Помолиха да информирам и мой приятелки за тази промоция и да позвънят и те, да си запишат час, ако се интересуват..
И така, зачаках с нетърпение да дойдат заветните дати.. Междувременно си направих поредните процедури.. И днес реших да звънна, да проверя как стои въпроса.. И тогава се изумих...  Пак любезен глас ми обясни, че "Професорката се отказала да идва и за това ще се обучава персонала на друго място.." и "Следващата седмица ще има процедури, но няма да са безплатни, а с някаква отстъпка" .... попитах.. ами защо не сте информирали хората, които преди това любезно записахте, поканихте и  т.н... обясниха ми, че "Ми то не е ли променено вече на сайта" И с това за тази дама се приключваше всичко!! Като редовен клиент смятам, че рекламата им беше безкрайно подвеждаща в началото и безкрайно некоректна в края... Имаше май определение за това .. "Заблуждаваща реклама". Ще кажете какво толкова.. нали нищо не се е случило, но няма да сте прави, защото за мен Пикасо от добро козметично студио се превърнаха в измамници! Има достатъчно други студия, които предлагат същите услуги и аз лично ще се насоча към някое от тях... Конкуренцията само това чака.. НЕДОВОЛНИТЕ КЛИЕНТИ .. Не се прави така, ДРУГАРКИ!!!
http://picasso-bg.eu/index.php?id=4 - за справка!!

# 1
  • Мнения: 2
 Peace
Преди няколко години за консултация там ме посрещна мъж с мръсна бяла престилка -бях до там

# 2
  • Мнения: 2
Много реклама без покритие, съответно и подвеждащо ниски цени.
Който може да преценява.

# 3
  • Мнения: 0
Ако прекалено много рекламира има една стока нали знаете колко струва? Party  а много хора "печелят" от рекламата #2gunfire

# 4
  • Мнения: 0
Аз съм изключително недоволна от Пикасо. Просто реклама и то найстина евтина !!

# 5
  • Мнения: 2 142
Аз също съм недоволна от Пикасо, макар и само една процедура да съм направила там, просто не ми беше приятно не попаднах на точния човек

Общи условия

Активация на акаунт