препоръчайте ми фризьор

  • 3 346
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 455
Здравейте, момичета!
Много искам да си накъдря косата с маркучета или както там се наричат, но не знам къде ще ме направят добре. Искам да е с хубави материали и най-вече фризьорката да е опитна, а не някоя , която ще ме направи като овца. Косата ми е чуплива и дълга, преди си беше естествено къдрава, но след всичките деца, които народих, вече не е същата. Та, моля да ми препоръчате къде да се накъдря. Благодаря ви!

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
За фризьор- аз съм доволна от салон Кало в хотел Плиска и по специално от Теодор. Работят само с родуктите от професионалата серия на Лореал. Винаги си записвам час при него.
И малко офф- да попитам за косата. И моята беше естествено къдрава, а след раждането ужасно много се изправи. Sad Но си мислех, че след време ще се оправи. Дори подстригах дългата си до кръста коса с идеята, че ще се накъдри. Да , но този път не стана. Как беше при теб?

# 2
  • Мнения: 262
За фризьор- аз съм доволна от салон Кало в хотел Плиска и по специално от Теодор. Работят само с родуктите от професионалата серия на Лореал. Винаги си записвам час при него.
Аз ходя в Кало, но в салона на "Стоян Друмев", при Калин /той е собственик на салоните/.
Много съм доволна.

# 3
  • София
  • Мнения: 596
Аз съм доволна от салон Вера, и по-специално от Данчо, все при него си ходя от години. Няма случай в който да не съм се харесала .... както сешоари и подстригване, така и официални прически .... Невероятен е !!!!!!!!!

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Иван Ганев за "Стилист Капанов" на "Хр. Ботев".

# 5
  • Мнения: 7 837
Грета от салона на Душкин на бул. "Витоша"

# 6
  • Мнения: 2 950
Любен Николов - салонът му е в Лозенец. Доста е известен като име в модните среди! Освен това е и изключителен професионалист! Аз лично не съм си тръгвала от салона разочарована - има страхотен екип от фризьори, гримьори, маникюристка и т.н.

# 7
  • Мнения: 1 455
Благодаря ви за отговорите. Сега само остава да си избера къде да отида  Grinning
Мечо Пух, на мен след първото раждане косата ми се позапази къдрава, но започна да се изправя когато забременях с дъщеря ми и след като я родих си остана само чуплива. Сега след 3-тото ми детенце косата ми е съвсем леко чуплива, значи с всяко дете се изправя все повече  Rolling Eyes Аз , обаче , си се харесвам къдрава и затова търся къде да се накипря.
поздрави

# 8
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Мечо Пух, на мен след първото раждане косата ми се позапази къдрава, но започна да се изправя когато забременях с дъщеря ми и след като я родих си остана само чуплива. Сега след 3-тото ми детенце косата ми е съвсем леко чуплива, значи с всяко дете се изправя все повече  Rolling Eyes Аз , обаче , си се харесвам къдрава и затова търся къде да се накипря.
поздрави
Мерси   bouquet
Явно ще трябва да се примиря и да се надявам, че поне Нели ще има хубава къдрава коса

# 9
  • София
  • Мнения: 2 271
Хубава идея да обменим опит за салоните, но казвайте и цените на подстригване, къдрене, изправяне, боядисване - кой каквото знае. Че и аз си търся свестен фризьор, ама и цената има значение.

# 10
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
но казвайте и цените на подстригване, къдрене, изправяне, боядисване - кой каквото знае.
За салон Кало:
подстригване+ изправяне: 20 лева
боядисване: 30 лева
Всичко с продуктите на Лореал

# 11
  • Мнения: 5 140
Любен Николов - салонът му е в Лозенец. Доста е известен като име в модните среди! Освен това е и изключителен професионалист! Аз лично не съм си тръгвала от салона разочарована - има страхотен екип от фризьори, гримьори, маникюристка и т.н.


Салонът му на ул.Миджур ли е?

# 12
  • Мнения: 2 950
Любен Николов - салонът му е в Лозенец. Доста е известен като име в модните среди! Освен това е и изключителен професионалист! Аз лично не съм си тръгвала от салона разочарована - има страхотен екип от фризьори, гримьори, маникюристка и т.н.


Салонът му на ул.Миджур ли е?

Не, на Елин връх на ъгъла до детската градина!

# 13
  • Мнения: 2 550
Любен Николов - салонът му е в Лозенец. Доста е известен като име в модните среди! Освен това е и изключителен професионалист! Аз лично не съм си тръгвала от салона разочарована - има страхотен екип от фризьори, гримьори, маникюристка и т.н.
newsm10 newsm10 newsm10

# 14
  • Мнения: 5 622
Благодаря ви за отговорите. Сега само остава да си избера къде да отида  Grinning
Мечо Пух, на мен след първото раждане косата ми се позапази къдрава, но започна да се изправя когато забременях с дъщеря ми и след като я родих си остана само чуплива. Сега след 3-тото ми детенце косата ми е съвсем леко чуплива, значи с всяко дете се изправя все повече  Rolling Eyes Аз , обаче , си се харесвам къдрава и затова търся къде да се накипря.
поздрави

Абе незнам какво не се харесваш с некъдрава коса,но на снимката,както виждам си с третото си дете,а не изглеждаш инкак зле!Даже напротив!Много си готина!

Явно не само с къдрава коса си красива Wink

Общи условия

Активация на акаунт