Течение след настинка

  • 1 944
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Изкарах доста сериозна настинка в продължение на десетина дни, лекувах се и с антибиотик. Още на втория ден след като настинах ми се появи и неприятното течение, като в първите дни имах и болки в яйчниците (оттогава такива не съм имала повече) - явно и там ме беше ударила настинката, както ми се случва не за първи път впрочем... Вече спрях антибиотиците, но течението си продължава, макар и не така обилно. Убедена съм, че не са гъбички - лекувала съм такива преди, а нямам никакви други симптоми освен неприятното течение, заради което ми се налага непрекъснато да съм с ежедневни превръзки. Няма никаква специфична миризма, нито по-различно оцветяване, само е по-гъсто от обичайното и е най-вече при напрягане. Иска ми се да избегна посещението при гинеколога. Как да си помогна? Промивки удачни ли са - имам триклобактер, правила съм си промивки с него по препоръка на гинеколожката.

# 1
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
Няма да стане без посещение на гинеколог,сигурно са гъбички,няма какво друго да е.

# 2
  • Мнения: 9
Лекувала съм гъбички неведнъж преди. Това течение по нищо не ми прилича на гъбично - няма сърбеж, консистенцията не е като при гъбички, няма и миризма никаква по-специфична... Не е и от антибиотика - появи се преди да започна да го пия. Трябва да спомена и че намаля през последните дни, но все още не ми е никак комфортно. Гинеколожката ми твърди и че при мен по принцип било по-обилно, но от това не се чувствам по-добре...

# 3
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
отиди на гинеколог.

# 4
  • Мнения: 1 677
Може да е следствие от настинката, но може и да не е.
Да си помогнеш сама не знам как, освен да отидеш на лекар.

# 5
  • Мнения: 9
Работата е там, че нямам вяра на гинеколога си - за 2-3 години смених 4 гинеколога. При последната не е имало случай да ида и да си тръгна без изписан АБ и за най-дребното, а когато имах гъбички не предписа нищо за партньора ми. Разочарована съм и дори отчаяна - знам, че ако отлагам може да се влоши и да стане хронично, но мисля, че ще изчакам още няколко дни. След няколко дни ми идва и МЦ, ако не се изчисти тогава вече ще ида.

# 6
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
От каквото и да е трябва да се консултираш с гинеколог

# 7
  • Мнения: 9
Благодаря за мненията, момичета, но се надявах да чуя нещо различно от това, което вече знам. Simple Smile
Изрично споменах, че искам да избегна посещението при гинеколога. Та аз за последните 2 месеца за трети път боледувам - не върви всеки път да тичам при чичо доктор.
Все пак благодаря ви за отделеното внимание.

Общи условия

Активация на акаунт