Как не ни пука ,че пребиват някой пред очите ни!!

  • 2 919
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Днес около 11.00 часа до входа на Кауфланд -гр.Варна 20 мъже стояха и гледаха как бият едно младо момче,и никой не му помогна,стояха и гледаха все едно са на театър.Как може никой да не се обади на полиция,никой да не скочи и да защити момчето,бяха около 20 мъже нямаше да им е трудно.Аз бях по-надалеч, но чух силен звук от спирачки и се обърнах.Един мъж(с дълка коса) излезе от тъмно  ауди и нападна момчето което шофираше колата пред него. Издърпа го от колата и го преби докато гледаха стоящите граждани пред  входа на магазина.Аз ги питах как може да стоят и да гледат и никой да не помогне.Никой не ми отговори.и колите които караха зад тях също никой не се намеси.Живеем в дивашка страна! Пиша Ви,защото смятам че трябва някой да научи за случилото се!

# 1
  • Мнения: 5 370
A ТИ лично какво направи, м?
Извади ли голямата базука, както Арни по филмите?
Или телефона, за да информираш МВР?

# 2
  • Мнения: 5 647
А ти защо не се обади на полицията????

# 3
  • Мнения: 517
Най-вероятно е била в емоционално състояние, което не й е позволило да действа.
В подобен случай адреналина се вдига, а и ако е с детенце...
Най-важното е да запомни номера на нападателя, и да се обади на полицията.

# 4
  • Мнения: 678
Варна да не я е нападнала някаква епидемия за побоища  newsm78 И аз бих запитала "Ти защо не позвъни?". След като си питала другите, значи не си била в емоционално състояние да не можеш да отреагираш. Друг е въпросът, ако си нямала мобилен апарат.
От друга страна - многократно съм се опитвала да се свържа с полицията при нас, заради неправилно паркирали автомобили, които затрудняват максимално движението на важно кръстовище в нашият град. Ами никога не са ми вдигали телефона  Thinking

# 5
  • Мнения: 0
Обадих се ,естествено. Въпреки че цялата треперих.После знаеш ли как се чувствах като трябваше да се качаи да шофирам след тази гледка?

# 6
  • Мнения: 1 317
Миналата седмица две момчета (пияни и уж бяха заедно), се сбиха на спирката, на която чаках автобус. Всички стояха и гледаха сеир, охкаха, ахкаха и се възмущаваха.
Веднага си извадих телефона да звънна в полицията, но видях спряла патрулка на около 10 метра, полицаите очевидно или не забелязваха или се правеха, че не забелязват какво се случва. Отидох, почуках им на стъклото и ги информирах. Намесиха се, разтъвраха ги, прибраха ги.
Факт е, че никой друг не се опита нито да ги разтърве, нито да се обади, всички цъкаха с език и се вайкаха, че патрулката стои там и полицаите не идват.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Мдам, както се и очаква, реакциите са точно такива. Ами да ви кажа, понеже познавам момичето - обади се в полицията. Нали не мислите, че полицаите могат да се материализират за секунда? Мдам, вината и е, че не е слушкала и яла достатъчно, да порасне голяма и да може да фрасва един между очите на такива идиоти. Заслужила си е дружно форумско мъмрене за ненамеса.

# 8
  • Мнения: 0
не записах номера,защото не бях толкова близо

# 9
  • Мнения: 678
Мдам, както се и очаква, реакциите са точно такива. Ами да ви кажа, понеже познавам момичето - обади се в полицията. Нали не мислите, че полицаите могат да се материализират за секунда? Мдам, вината и е, че не е слушкала и яла достатъчно, да порасне голяма и да може да фрасва един между очите на такива идиоти. Заслужила си е дружно форумско мъмрене за ненамеса.
Начинът по който е рзказала случката, предполага, че е нямало намеса и от нейна страна, а също е била страничен наблюдател. Така че, нормално е да е подложена форумско мъмрене. Считам, че всеки, който мърмори, без сам да е взел отношение по дадения проблем, заслужава да бъде смъмрен.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 403
Не се хабете.
Нищо няма да се случи, дори и да се обади в полицията.
Аз съм виждала и подобна случка с млада жена и дете в колата и.
Агресорът беше 1, 90 м снажен и атлетитен мъж, а момичето около 50 кила, слаба и крехка.
Действието се развива за две-три минути, той, изкача от колата, отива до нейната кола, изважда я за косите и я сваля на земята, където я оставя да лежи, качва се в джипа си и продължава.
И поне пет-шест мъже наблюдават.

# 11
  • Мнения: 5 647
И най-вероятно причината е била, че го е засякла...

# 12
  • София
  • Мнения: 3 403
Да, това е причината.
Обикновено такива са причините, всъщност не знам дали може да се каже, изобщо "причина".

Номерът на джипа е в тефтера ми.
АКо някой може да ми гарантира нещо ефективно, веднага ще го дам.
Но да се жалва в полицията е абсолютно безмислено, нищо ефективно няма да се случи.
Едиственото ефективно е да се изпратят хора и да му се случи същото.

# 13
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Мдам, както се и очаква, реакциите са точно такива. Ами да ви кажа, понеже познавам момичето - обади се в полицията. Нали не мислите, че полицаите могат да се материализират за секунда? Мдам, вината и е, че не е слушкала и яла достатъчно, да порасне голяма и да може да фрасва един между очите на такива идиоти. Заслужила си е дружно форумско мъмрене за ненамеса.
Точно, Месечинка. Човек пусне описание на нещо, на което е станал неволен свидетел, и тук веднага го награкат - що ти не си направил това, това и това. Като че ли на мястото на човека те щяха да направят всичко.

# 14
  • Мнения: 5 370
Точно, Месечинка. Човек пусне описание на нещо, на което е станал неволен свидетел, и тук веднага го награкат - що ти не си направил това, това и това. Като че ли на мястото на човека те щяха да направят всичко.
Да ти кажа, доста неща правим, без да се възмущаваме и даже гласност да даваме.

Даже на рима го докарах.

Иначе за причините-една камара могат да са.

Общи условия

Активация на акаунт