АВГУСТинчето в Детската градина пее песнички за баба Зима

  • 27 952
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 743
Влизам току-що и какво да видя, аз си мислех че ще си говорим за празници а то пак болести, миличките чета ви и сърцето ми се свива ,съпреживявам тревогите ви и се чувствам ужасно безпомощна  Rolling Eyes
Милото Дари ,толкова се радвам че се подобрява! Hug Hug HugМного гушки на нея и на теб Велмарче, представям си през какво мина тези дни!
А как се стигна до нещо толкова сериозно с Али ?  ShockedМилата Валка ... Маргало кажи ми ако се налага да се купят някакви лекарства ,по специфични, които мога да купя от тук и въобще пиши ако се сетиш с какво може да съм полезна от другия край на света? Hug Hug Hug
Пух съжалявам че и вие сте имали тежки "празнични дни" надявам се малкото меченце  Миташки скоро са е добре  Hug Hug Hug

Елена, имаше големи бисери в този форум, благодаря за порцията смях, имах нужда  Hug

При нас баткото е по голям ,но много ми помага ,гледа я по 2-3 часа сам , прави и закуска ,води я до тоалетната,помага да и събират играчките, златно момче е, наистина е много грижовен,напоследък и учи повече и се държи по отговорно, много съм доволна наистина.

Много положителна енергия и от нас за всички и се надявам скоро да стане "скучно" като преди  Wink

# 736
  • Мнения: 1 568
Днес отидох в болницата към 15 часа и до 20 бях при тях.
Поплакахме си.
Валка е изцедена психически и физически.
Ще се оправи детенцето,надявам се скоро,ама ми се къса сърцето за Валя Cry

Ние с малкият сме израстнали в болниците и като знам какво съм преживяла и сега я гледам как страда и трепери,не мога да го понеса,не мога и да им помогна Cry

# 737
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Маргало, благодарим ти че ни държиш в течение. Коя майка няма да е изтощена, когато децата и са болни? Важното е детето да се оправи. Сигурно ще е трудно, но важното е да се излекува Али. Hug

Ония ден и аз се сетих, че станаха 2 години с диабета на Ивчо. Две години с безсънни нощи за мен. Всяка нощ лягам след 01ч. и към 04ч. пак ставам да го меря, че не съм спокойна. Диети, караници и хора, които не се чувстват длъжни да се съобразяват с нас. Да съм здрава, да си гледам момчетата.

Благодаря на всички, които ни честитиха за Иванов ден.

# 738
  • Мнения: 1 568
Боже,момичета Cry
Баг да ви пази Praynig

# 739
  • София
  • Мнения: 12 228
  Момичета благодаря ви за поздравите за Ваня  Simple Smile
  Всички болнички да оздравяват  Hug
  Ние не празнувахме по простата причина, че както доста дечица тук също бяхме болни. Не каките, а отново бебка. Както преди няколко месеца се започна с вдигането на Т едната нощ. Следващия ден пак Т, но не много висока, втората нощ вече малко над 40 градуса. Този път имаше и дълбока кашлица и беше доста отпаднала, та и аз дори се притесних и я заведох на лекар. Е оказа се, че просто е от децата които лесно вдигат много висока Т, нищо сериозно, сироп за кашлица и вит. С. Вчера беше трета последна вечер с температура около 40 градуса, като давахме температуро понижаващи, сваляше я след няколко часа и после докато се усетя, че я вдига и тя стигаше над 39,7- 40 Т редовно.. Все пак лекарката се оказа права и днес не е вдигала вече Т, което страшно ме радва, и почна да живва и да иска да яде. Лошото е че не може и да суче от сополките, и аз дори имах леки проблеми с гърдите от това.
   Единствения проблем е че явно и избиват горните зъбчета, предишния път, когато вдигна висока Т беше при долните зъбчета. Ако на всеки зъб който избива ми вдига 40 градуса Т, три дни поред и е като парцал и ужасно кисела хич няма да се разберем... Не че мога нещо да направя. Радвам се че педиатърката ми е наистина добра и отново се оказа права в диагнозата и се оправихме без АБ и други сериозни лекарства.

# 740
  • Мнения: 2 829
Влизам за дса прочета как са Валката и Ади, дано скоро се оправи детенцето!
Няма нищо по-лошо от това детето ти да е болно!
Спинки, неприятна годишнина! Как се справяте сега с диабета на Ивчо? Успявате ли по-добре да контролирате захарта с помпата? Има ли напредък с това ЗК да поема бързия инсулин? Или още вие го плащате? Как се справяте с финансите сега с бебетата? Имате ли нужда от нещо за малките, напр. дрехи или др. бебешки неща, които да пратя вместо да ми задръстват гардеробите и поне малко да ви помогна?

# 741
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Здравейте. Май си полежавате днес?

Айла, нашите колики ту отминават, ту пак се появяват, а не ми се мисли като започнат зъбите. Ивчо ги изкара без проблеми.

Яна, засега се справяме. касата поема всички инсулини, така че това което купуваме са консумативите за помпата и допълнително тест лентички. Когато сета не е запушен всичко е добре. Справяме се някакси. Все по-трудно става, защото вече знае много неща, иска сладки да му купувам от магазина и едва го удържам вътре. В такава възраст сме, че трудно приема отказ и не разбира. После в пубертета ще разбира, но ще го прави напук и така. Laughing
За бебетата нямам нужда от нищо. Купувам по 1-2 бройки и от Иво имам някои неща. Най-много пари отиват за АМ и памперси.

# 742
  • Мнения: 1 602
Привет.
Днес се хванах да поизчистя из къщи, че тази седмица беше натоварена.
Утре ще пътувам за София, но без Тони и ще ходим направо на летището да чакаме сестра ми. Оказа се че пристига с полет късно вечерта, а и в предвид лошото време в Европа не се знае дали ще кацне навреме в София. Та реших да не разкарвам Тони, а да я доведа в Пловдив да го види.

Много болнички има. Дано бързо оздравеят.  Praynig
 
Аз се влача с една кашлица и хрема от цяла седмица, и май е време да взема по-сериозни мерки.

# 743
  • София
  • Мнения: 12 228
  Спинки радвам се че сте добре. Каките също не са ми имали проблеми със зъбките, но Елито явно не е така. Днес бях при една мама с близначета еднояйчни момченца. Много сладички и малки ми се видяха. В момента са 3,5 кг на два месеца и малко, родени са по 1,7 кг средно  Simple Smile Самата тя си призна, че трудно ги различава  Simple Smile

# 744
  • гр.София
  • Мнения: 4 153
 Ей сега ще пусна нова тема.
 Добро утро!
 Ето я- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=461218.0

 Пожелавам седмицата да е здрава и спокойна.

# 745
  • София
  • Мнения: 5 751
Привет!
Честит рожден ден на Цветиаб! Бъди здрава и много щастлива с Марио-вците ти!     bouquet  bouquet  bouquet
Дали ще ни заключат преди да има нова тема  Rolling Eyes А, тя Блан се появила  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт