Тоалетна

  • 1 871
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Ще се местя в нова квартира,на която тоалетната чиния е в окаяно състояние.Незнам какви хора са живяли там,но по дъното на тоалетната има остатъци и петна изглежда от изпражнения  Embarassed Embarassed Embarassed пробвах да дръпна водата,наливах отделно с легена но това нещо не изчезва,иначе отгоре си е добре.Ахх направо отвратително някой има ли идеи как да го почистя  Cry Cry Cry

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
Кислол,налей,но пази да не ти пръсне по ръцете. Да постой  така 20 мин.После вода и разтъркай с четка.

# 2
  • Мнения: 97
къде мога да намеря кислол?

# 3
  • Мнения: 721
 почиствала съм подобна тоалетна след наематели с гръцки кислол ето го: http://bgphoto.net/photos/9793/o633123504103281250.JPG
излях го целия в тоалетната чиния и оставих цяла нощ, на другия ден само пуснах казанчето и всичко блесна.продава се във всички магазини за препарати

# 4
  • Мнения: 366
почиствала съм подобна тоалетна след наематели с гръцки кислол ето го: http://bgphoto.net/photos/9793/o633123504103281250.JPG
излях го целия в тоалетната чиния и оставих цяла нощ, на другия ден само пуснах казанчето и всичко блесна.продава се във всички магазини за препарати
Абсолютно подкрепям Peace
Ако можеш и преди да го излееш в гърнето, да махнеш водата отвътре, ще е още по-добре.

# 5
  • Мнения: 74
къде мога да намеря кислол?

В месарския магазин Shocked ooooh! ooooh!.Ееееее то бива ама..

# 6
  • Мнения: 97
и водата как да я махна ?

# 7
  • Мнения: 2 123
Каква вода, бе?
Вземи сода каустик!Изчакай половин час и потъркай малко!

# 8
  • France
  • Мнения: 726
След 6 мес. аз все още имам този проблем в квартирата.
Два пъти слагах кислол за по 1 нощ. Ефекта беше минимален. А със сода каустик ме е страх да пробвам.
Ще чакам нещо изпитано.

# 9
  • Мнения: 84
няма да махаш водата
просто изсипваш препарата и го оставяш да си действа часове
аз съм ползвала тризон, също е много добър

# 10
  • Мнения: 25
При нас водата е ужасна и тоалетната,там където стои водата,бързо потъмнява.Почиствам я като сипя обилно количество най-обикновена белина,престоява повече време.Когато пусна водата,след това изглежда като нова без грам търкане.Твоя случай е по-тежък,но пробвай - може пък да помогне.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
защо не смениш направо гърнето... Thinkingдосега за препарати сигурно си дала колкото за едно ново....

# 12
  • Мнения: 221
и водата как да я махна ?
С ръкавици и гъба за баня.

# 13
  • Мнения: 1 731
Сменяш гърнето. #Crazy

# 14
  • Мнения: 505
Явно ти е за пръв път. Купи си домакински ръкавици - има ги на щанда с препаратите в който и да е голям магазин. Първо, няма да те е гнус да бъркаш в тоалетната чиния и второ, няма да си съсипеш кожата с агресивните препарати. Самият препарат няма чак такова значение - то си пише на всеки иска ли да се понакисне, да престои или направо се маже, търка и изплаква. Човешките остатъци падат много лесно, по-трудно се чисти ръжда и котлен камък, а ако не се изчисти, значи е захабена керамиката, от която е направена чинията - трябва да си купиш нова.

Общи условия

Активация на акаунт