Бебешка люлка

  • 5 732
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 386
В едно прекрасно родопско лято разглеждайки етнографска къща в Златоград ме спря детската люлка, окачена на тавана над долния край на спалнята.

Колко съм била глупава да не направя същото при двете си изтощително ревливи деца? През безсънните нощи освен на ръце, сме люляли малката в средата на одеалце, краищата на което държим, клепащи, с таткото. Само така заспиваше по време на коликите. Сега направихме съоръжението малко преди да се роди третото ми дете.

Ами ето:




Има дървена рамка с отвори в краищата, платът е дънкен, по средата -вата. Калъфа може да се сваля и пере.  Въже с двойна оплетка, 2 анкера с халка.
Здравото платно обвива бебето и го полюшва , като в корема на мама. Дърпа се с допълнително въженце, докато си седиш или даже полу-спиш.

Благодаря и на приятелите, които ми помогнаха!

Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 23:49 от AnMary

# 1
  • София
  • Мнения: 580
Поздравления за люлката! Леко раждане и спокойно бебче без колиик, което само да се радва на хубавата си люлка! Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 599
Страхотна - поздравления, много красива люлка.
Леко раждане и от мен! 

# 3
  • Мнения: 306
дано се сетя за второто да кажа и на мен да ми направят такава. че и ние видяхме голям зор с тия пусти колики- само на ръце, ходейки и подскачайки из стаята по цели денонощия. ама браво на вас, че сте се сетили! успех, леко раждане и мило и кротко бебче!

# 4
  • Мнения: 1 740
Страхотна идея.
Леко раждане и здраво бебенце ти желая.

# 5
  • Мнения: 62
Страхотна идея и люлката е много хубава. Леко раждане и със здраве да си я ползвате.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 296
И на мен много ми хареса, браво  Simple Smile Със здраве да си я ползвате и леко раждане, разбира се  Party

# 7
  • Мнения: 9 436
Хубава е.
Леко раждане Hug

# 8
  • Мнения: 4 784
Кошарата ни имаше опция люлеене, определено е от голяма полза.
Успех!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Чудна придобивка за трудните месеци .
Честито   bouquet
И леко раждане.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 296
Страхотна идея!Поздравления!
Люлката е много хубава и добре измислена.
Със здраве да си я ползвате!   bouquet

# 11
  • Мнения: 329
ООООООООО живи и здрави ще ви откраднем идеята за второто  Grinning Благодаря, че сподели  Hug
Успех и леко раждане  Hug

# 12
  • Мнения: 1 734
Кошарата ни имаше опция люлеене, определено е от голяма полза.
Успех!

И при нас така. За това заложих и двата пъти на кошарата. Колкото и красива да е тази люлка не бих я тествала за първи път върху собственото си дете. Но всеки сам си преценя

# 13
  • Мнения: 529
Едно време в такива люлки са гледали бебетата,иначе аз и двете деца съм ги гледала в люлеещи се легълца.

# 14
  • Мнения: 381
Наистина е страхотно това!!!
А някъде не се ли продават такива...че да си направиш сам май е голям майсторлък! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт