Най-ярките форумски пързалки

  • 4 359
  • 45
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 901
С цел ограничаване на пускането на пързалки в ДиС, забраниха темите с анонимни автори. Но, както опитът показва, лудуването по зимните пързалки е нещо, което трудно се изживява докрай в детството и продължава да гори дори при зрели и регистрирани хора на изкуството.

Кои са най-ярките форумски пързалки, останали във вашите спомени от живота тук?

Понеже се очаква някои да са доста "стари", моля с по 2-3 думи да описвате "случая", за да пуснем по една носталгична сълза ние всички.

# 1
  • Мнения: 4 916
Най-голямата пързалка беше преди години, когато някаква потребителка (Ха-ха или На-на беше) беше съчинила история за това, как пътували към среща с други съфорумки и катастрофирали, децата й били приети в тежко състояние във Велико Търново май... Спомням си, че веднага погледнах бюлетина на МВР и такава катастрофа нямаше, ама все не ми се вярваше че съществува човек, който да излъже за такова нещо.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Голите снимки на съфорумка у Сопрано, разбира се.

# 3
  • Мнения: 5 228
Най-голямата пързалка беше преди години, когато някаква потребителка (Ха-ха или На-на беше) беше съчинила история за това, как пътували към среща с други съфорумки и катастрофирали, децата й били приети в тежко състояние във Велико Търново май... Спомням си, че веднага погледнах бюлетина на МВР и такава катастрофа нямаше, ама все не ми се вярваше че съществува човек, който да излъже за такова нещо.

Историята беше, че едно от близначетата е починало. Като си помисля как ревах три дни...

# 4
  • София
  • Мнения: 2 901
Най-голямата пързалка беше преди години, когато някаква потребителка (Ха-ха или На-на беше) беше съчинила история за това, как пътували към среща с други съфорумки и катастрофирали, децата й били приети в тежко състояние във Велико Търново май... Спомням си, че веднага погледнах бюлетина на МВР и такава катастрофа нямаше, ама все не ми се вярваше че съществува човек, който да излъже за такова нещо.

Всъщност, май пишеше не самата Нана, а сестра й, която влизаше в профила й, пък и май от своя често, за това как да каже на... на кой ли трябваше да казва. Май едното от децата беше "починало". Тази история беше толкова правдоподобно звучаща и темата беше завидно голяма. Бая народ се беше изпопритеснил, но как някой е заподозрял че е пързалка, ми убягна. Това и за мен е един от най-ярките примери.

# 5
  • Мнения: 674
В последно време Пепеляши има доста пързалки...

# 6
  • Мнения: 4 916
Мисля, че на още същия ден (т.е. деня след "катастрофата") имаше гласове на съмнение, обаче на никого не му се вярваше, че може да е лъжа.

# 7
  • Мнения: 4 872
Темата на Пепеляшка за братовчеда на Годеника й Стоянчо.

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ама то самата Пепеляшка си е пързалка...

# 9
  • Мнения: 5 370
Мисля, че на още същия ден (т.е. деня след "катастрофата") имаше гласове на съмнение, обаче на никого не му се вярваше, че може да е лъжа.
Първият усъмнил се ,мисля, беше Додо. Тогава не работех,гледах Станислав ,  имахме си един вътрешен чат и там се информирахме.

Додо , мисля, беше проверила чрез източник от системата и първа изказа съмнение. Помня колко кал хвърляха върху и, както и върху други, които навързахме едно и две и видяхме, че НЕ правят четири.
После се оказа, че такава НаНА, комай, въобще няма, а АйПито беше въобще извън Сф.Колко му е......
Лошото е, че оттогава народът масово си има едно наум при зов за помощ. Tired

Другите пързалки не ги броя,те се водят 'офис-забавление'.

# 10
  • Мнения: 451
Помня, май в чужбинския, една притеснена потребителка - мъжът й в Испания ли, Италия ли, обадил й се и й казал, че ще се самоубива.
Отдавна беше, заключиха темата, така и не разбрах беше ли пързалка или не.

# 11
  • Мнения: 320
Мисля, че на още същия ден (т.е. деня след "катастрофата") имаше гласове на съмнение, обаче на никого не му се вярваше, че може да е лъжа.
Първият усъмнил се ,мисля, беше Додо. Тогава не работех,гледах Станислав ,  имахме си един вътрешен чат и там се информирахме.

Додо , мисля, беше проверила чрез източник от системата и първа изказа съмнение. Помня колко кал хвърляха върху и, както и върху други, които навързахме едно и две и видяхме, че НЕ правят четири.
После се оказа, че такава НаНА, комай, въобще няма, а АйПито беше въобще извън Сф.Колко му е......
Лошото е, че оттогава народът масово си има едно наум при зов за помощ. Tired

Другите пързалки не ги броя,те се водят 'офис-забавление'.


 ShockedЛеле егати хората...ама що пари -помощи ли са искали..е може ли с такова нещо т..к да си правят #Crazy

# 12
  • Мнения: 35 891
нямаше ли някаква безумна история /пак от чужбинския/ за някаква жена с един куп деца /7-8 поне/
за съжаление не помня подробности, но май после уж мъжа й или адвоката му се бяха включили в темата  Thinking

# 13
  • Мнения: 3 822
Голите снимки на съфорумка у Сопрано, разбира се.

Ей! А това чудо какво е било? Я кажете накратко. То много пикантно, бре. Shocked

# 14
  • Мнения: 451
нямаше ли някаква безумна история /пак от чужбинския/ за някаква жена с един куп деца /7-8 поне/
за съжаление не помня подробности, но май после уж мъжа й или адвоката му се бяха включили в темата  Thinking
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=423567.msg12269876;topicseen#msg12269876
Тази ли?

Общи условия

Активация на акаунт