Обилна менструация

  • 38 683
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 923
Момичета някой намерил ли е лек за това чудо  ooooh!
Цикълът ми е редовен, не много болезнен на 26-29 дена , но много обилен на 2-3 ден.
За около 1-2 часа се изсипва много кръв на големи съсиреци или просто си капе Cry
После всичко е пак нормално и пак така..................
Ходила съм на лекар, за последните няколко меесеца на 3-ма,  бях със спирала Мирена, всичко ми е наред, но тези кръвоизлияния ме побъркват, защото не мога да мръдна от вкъщи през тези дни.
Някой има ли такъв проблем и как гое решил   bouquet

# 1
  • Мнения: 82
Здравей! Аз също съм така вторият ден, пия по 3-4 хапчета вит.С през 3 часа.При мен това помага още след първият прием. Пробвай, ако не ти помогне, то поне няма  да ти навреди.

# 2
  • Мнения: 923
Благодаря ти и аз пия витамин ц по 4-5 таблетки сутрин, обед и вечер, но ще пробвам да го пия през три часа   bouquet

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 40 516
На мен ми казаха Метергин-хапчета за нормализиране на цикъла!Пробвай и с това!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 423
Ходих на хомеопат и тя ми даде някакви гранулки и ми каза как да ги пия, ефекта беше поразителен. Иначе цапам всичко и кръвта е мн обилна. Може да пробваш с хомеопатия под някаква форма. С такива кръвоизливи си докарах анемия.

# 5
  • Мнения: 1 890
Добре,а чувствате ли се отпаднали и замаяни при такъв случай? Аз съм в цикъл вече 3-ти ден и се чувствам ужасно-вие ми се свят и съм като парцал. Иначе пия вит С и вит. К.

# 6
Защо ли ми звучи познато!?На мен ми предписаха Дицинон,кръвоспиращо,има ефект.Обикновено след второто хапче съм ок.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 40 516
а отделят ли ви се съсиреци?на мен досега все по-малки,но като този път не съм имала-огромни!и много обилна менструация...

# 8
  • Мнения: 100
Преди 3 месеца вместо обикновен вит. С, гинеколожката ми препоръча да пия Рутаскорбин. Мисля, че положението е по-добре, не е идеално, но...Това е вит. С + добавка за укрепване кръвоносните съдове. Погледнете и в темата за белия равнец, с подходящия чай може да се постигне облекчаване.

# 9
  • BG
  • Мнения: 1 900
Всичкоявно е до организъм.На някои им е много зле на други не толкова.Но вит.С е достатъчно според мен.

# 10
  • Мнения: 923
Купих си листа от къпина  защото чух , че много помагат   Confused
Ще пробвам и това

# 11
  • Мнения: 3 929
Писах вече в другата ти тема. Така съм от самото начало, даже и вит. С не ми действа. Попадах на една тема за белия равнец и чакам някой да сподели дали би имал влияние върху обилното кръвотечение и съсиреци.

# 12
  • Egypt
  • Мнения: 132
Моят цикъл е такъв от самото начало, лекарите предписвах метергин, дуфастон и казваха, че ще се оправя след раждането. Е, не се оправих, все си бях така, докато не започнах да пия редовно противозачатъчни. А за спирала не мога и да си помисля при такъв цикъл- и двата ми опита да поставя спирала завършиха с изхвърлянето им от организма.

# 13
  • Мнения: 914
И аз понякога имам големи съсиреци, но в повечето случаи ми тече нормално.

# 14
  • София
  • Мнения: 122
Преди доста време майка ми ме открехна за "КАЛЦИЙ ФОСФО Ц" намалява силата на кръвоизлива. На мен много ми помагаше, може да пробвате  Peace

Общи условия

Активация на акаунт