определяне на пола

  • 14 344
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
здравейте, днес бях на лекар, заради грипната епидемия ЖК се отлага, но все пак реших да ме види на ехограф, там докота каза, че най-вероятно е момиче, на 90%, ехографа на който ме гледа е 4Д, всеки път на такъв ме гледа, искам да ви попитам дали е възможно в края на третия месец да се види пола, на някои от вас познавали ли са за пола толкова рано?

# 1
  • Мнения: 1 796
Бях в 17г.с. и на 3Д ми казаха момиче-резултата се вижда в подписа ми.

# 2
  • Мнения: 33
аз съм в 13г.с., ако това има значение?  Thinking

# 3
  • Мнения: 4 999
На 90% може да се каже Wink
На мен и двата пъти в 4тия са ми казвали, на 2Д ехограф. Може и да се вижда, на 3Д или 4Д не са ме гледали толкова рано.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
На мен в 16  седмица ми казаха , че ще е момиче.

# 5
  • Мнения: 92
Аз бях в края на 2-ия месец,когато на 4-измерен видозон ми каза момиче,но не на 100%.По-късно постоянно го потвърждаваше, както си и остана имам си момиченце

# 6
  • Мнения: 31 128
Да може да се види дори толкова рано на 4D.

# 7
  • Мнения: 399
Първия път пола ми го казаха в 14 г.с.,а втория в 12 г.с.-на двуизмерен ехограф...да,звучи неверояно,но е факт...два дни по-късно друг лекар на 4-измерен го потвърди! Peace Познаха и двата пъти! Grinning

# 8
  • Мнения: 4 615
Мисля точно в 13-а седмица най-рано можеше да се види пола на бебето. Ноо със сигурност той няма да е категорично точен.

# 9
  • Мнения: 320
На мен в 13-та седмица ми казаха-момче... на  22 ра седмица на фатална морфология -момиче,според следящия ми доктор пол толкоз рано не може да се види(13-та) Peace

# 10
  • Мнения: 85
По принцип може, но си зависи до каква степен е специалист в тази област!!!

# 11
  • Мнения: 940
По принцип може, но си зависи до каква степен е специалист в тази област!!!

не само, зависи и от ехографа и от коремната стена на майката и от това доколко се "крие" бебето и т.н.  Peace

на мен пола ми го казаха в началото на 4-ти месец и до момента постоянно го потвърждават, но при мен всички изброени по-горе фактори са много благоприятни.
само да вметна, че племенника ми до 8-я месец го мислеха, че е момиче. еми не е  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 318
ами аз си имам една срамежлива госпожица,към средата на 5м. ми каза 80% момиче и от тога не искаше да се показва  Blush,но все пак доки се оказа прав,а ме е гледал на 2Д Peace

# 13
  • Мнения: 4 784
Може, особено с днешните съвременни апаратури.
На мен ми казаха пола в началото на четвъртия месец.

# 14
  • София
  • Мнения: 86
При мен познаха пола в 11г.с и то не със 4д ехограф.Все пак това е съвременна апаратура. Peace

Общи условия

Активация на акаунт