кръгли нокти

  • 1 466
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте,да знаете някакъв начин за подобряване формата на ноктите?Ноктите ми не са кръгли,но на сестра ми са-не знам какво да я посъветвам.Откакто се е родила са такива.Тя е още малка-в 5ти клас и може би това ще има по-добра роля за тяхното оформяне.Чувала съм,че разни масажи вършат работа,но не съм сигурна.Ще се радвам на съвети!   bouquet

# 1
  • Мнения: 89
Може би и в мен да е грешката но не разбирам за какъв проблем говориш  newsm78 . Имам много приятелки и всички сме с различни форми на плочката- коя кръгли, квадратни9,широки и тънки Simple Smile Важно обаче да се знае че едни подържани нокти и ръце винаги изглеждат добре  Naughty

# 2
  • Мнения: 26
Говоря за кръгла плочка на ноктите!Въпросът ми е малко глупав,но си струва да опитам,ако ще получа съвет!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 355
Не мисля, че можеш по някакъв начин да промениш формата на плочката на нокътя. Аз също съм с такива нокти и отдавна съм се примирила с факта, че не мога да си позволя ярки цветове. Пробвала съм френски маникюр, но и това е много относително. Зависи от маникюристката. Сега си слагам само топ. В крайна сметка аз също смятам, че е по-важно ръцете да бъдат чисти и поддържани.
Човек трябва да се приеме такъв какъвто е.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 672
Като се пуснат по дълги ноктите и се оформят,сложи се непрозрачен лак и готово- не си личи формата на плочката
Моя приятелка е с малки плочки и ако е без лак само тогава се забелязва
Прави си или квадратен или заоблен маникюл- според желанието...

Общи условия

Активация на акаунт