Отговори
# 15
  • Мнения: 207
Тонеса - мерси за темата - чудесна е!   bouquet

Ани - вече ти остава по-малък избор за коледен подарък  Wink

Ния - тези в шопинг-а ги видях, ама не ми изглеждат много сполучливи. Намерих и в Кикиморско царство - там изглеждат по-добре. А моето гардже е инат - няма да забрави  Simple Smile, най-много да добави още желания към листата, пък аз нали избързах и купих вече, та ще трябва някак да й пробутам , че освен Том и джери иска и това дето съм купила.  Joy

Тайги - относно вибрацията - има батерия и като решиш го пускаш и то си вибрира, не знам как точно да го обясня, все едно се друска лекичко.  hahaha Аз на този стол специално съм му фен, защото е до 18 кг., другите повечето са до 9 - 10 кг., които аз гледах преди 2 години де, не съм запозната с новостите.  Wink

Ама колко съм едовна напоследък, личи си, че съм отпуск и ме мързи да уча  Wink

# 16
  • Мнения: 529
Ухаа, колко живна нашата темичка, ехей  Hug

Тонеска, мерси   bouquet

Тайги искарала тежката артилерия, гледам  Whistling

А пък Аничка като разказва как си поплюва и се сетих за един виц дето една баба пътува във влака и все нещо вади от жилетката и надига едно шишенца. Млад студент пътува до нея и любопитен, в едни тунел като грабне и вземе, че си пийне глъдка  Joy hahaha

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Анджи, само едно не ми харесва - изглежда няма пълно легнало положение и малко като в столче за кола стои сгънато бебето. Ти слагала ли си ги като новородено?
Гал, какво да се прави - човек без работа, чудя се с какво да се занимавам  Blush

# 18
  • Мнения: 919


Добро утро милички, колко ми се спи, ако знаете...довечера трябва да легна по-рано
Приятен ден от мен

# 19
  • Мнения: 207
Добро утро!

И на мен ми се спи и днес ще ходя на работа.....нищо, че съм отпуск.

Тайги - по темата за шезлонга - слагах го Марти още като се роди. На този линк, който бях дала го няма най-легналото положение на снимка, но ако пуснеш видеото - там още в началото е на най-легналото.

Намерих Том и  джери и ги поръчах на Дядо Коледа  Grinning - доволна съм.

Мама Роси - видях те вчера, докато буташе Добри по Раковски - минах покрай вас с колата.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Ааааа, GALL-че, много гаден виц  Sick Mr. Green
Ние събрахме багажа и след малко потегляме за Сандански. Повечето дънки ми стават само на краката  Sad Имах купчина панталони, които в нормални времена са ми широки - тц, и те не се закопчават на корема, а не съм си пригодила от онова ластиче (пък и съм като торбалан). Уф, избрах едно-две неща и 1 анцуг - модрен Wink  Joy Кухненски ролки съм си взела  Mr. Green
Дано на Габриел му секне сопола на въздух и топличко, че ако и другата седмица трябва да остане в къщи, ще откачи детето от скука.
Много ме е страх с храната "навън", че последния път яко повръщах, ама к'вото-такова. Ще ви разправям  Peace

# 21
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте и от мен в този слънчев ден  Hug,
tonesa Много хубава коледна тема! Калоян се побърка....сега да идваш да украсяваш в нас  Crossing Arms  Mr. Green
tajgi Чак пък хубава - бях просто един гоооолям киТ Confused
Кое това списание? Никога не съм се виждала, пък уж купувах и аз списанието. newsm78
По малко позволяваш ли си вече да излизаш?
aniK Ухааа Сандански - искам и аз. Ако нямаше да ходим на това Габрово, щяхме да сме там.
pipiole Хммм, защо не си спала снощи, а, а, а?! Grinning

За коледа и Калоян е така, като си каже нещо, само него си иска.
За подаръка на бабата Maris  и аз бях решила нещо като снимка да е. Измислих колаж, за който ми помогна Drina. Тя го направи и в меко казано разкошен! Peace
За друго няма да може, така да се каже, тъй като моля ви се свекървата купила.......прахосмукачка Shocked, та да не сме били купували нищо. Confused
Иначе един красив шал ми се видя много удачно. Peace

Това от мен - Хубав ден и почивни дни на всички!  bouquet

# 22
  • Мнения: 529
Добро утро и от мен: г-жа Халеева  bowuu

Аз съм решила тази година да си купя сама каледарите  Laughing, защото искам и двамата да фигурират на кадър. Пък и са два пъти по-евтини бланковите тук на нашето пазарче от предложенията в детската  Money

Проблемът ми е "милото". Какво да му купя за Коледа, той на нищо, ама на нищо не се радва...Е, не на нищо, но на коли, телефони и космически техники  Crossing Arms

Съни, чувате ли се с Дани? Ако не ти е удобно да й звъннеш, ако искаш ми прати телефона, аз да й звънна, че много я мисля  Sad 

АниК, изкарайте си много хубаво, сигурна съм, че ще ти се отрази добре. Внимавай да не рлазбиеш сърцата на местните убавци с анцуга  Joy Mr. Green Иначе за манджите - ако не ти понасят, ще караш да ти носят нещо специално приготвено - пюре, препечени филии и тн.  Wink

# 23
  • Мнения: 1 031
Наистина ако някой има връзка с Дани - кажете как е, че съм я изпомислила тия дни милата Rolling Eyes
Нашият Дядо Коледа всяка година е призован да носи разни коли, от които вече ми се Sick
Миналата година имахме за подарък джип BMW с дистанционно разбира се и един голям Хамър. Тази година поръчката пак е за Хамър  Crazy абе това моето дете шофьор ли ще става какво ли ooooh!
Аз откъм коледната украса ще съм по-скромна, че едва опазих цветята от малкия дзвер, а сега и елха като се появи ... ще изпробваме дали играчките ни са наистина нечупливи Wink
Аз пък да се хваля ли да се оплача ли съм се захванала с едно есенно или предпразнично почистване (то стана едно няма никакво такова), заради което не ми остава много време за форумчето, ама днес реших да со позволя малка пауза, за каузата и аз съм човек Grinning

Слънчев ден на всички Hug

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Съни, недй да ми скромничиш, сияеш на тази снимка  Hug и хич не й се връзвай на тази твойта свекърва...
Днес си показах носа за малко, беше страхотно временце.

# 25
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
За Дани да ви кажа често ми е неудобно - нали тя помоли да не я питаме, да не я молим, че когато тя реши ще сподели. Някак си, не искам да и досаждам...бих искала да уважа желанието и. Говорим си, но не засягаме тези теми.
Накой ако иска ще му дам телефона.
tajgi Хич не скромнича, това е периода в който се считах за ужасно грозна. Peace

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Ей, мацки, голям рахат - страхотно време, хотелът е мноооого добър, детско клубче от 8 до 22ч.... абе пълен релакс  Hug Не, че съм се преуморила нещо през седмицата де  Embarassed

Дани,  Praynig Praynig Praynig

# 27
  • Мнения: 3 595
Ей, мацки, голям рахат - страхотно време, хотелът е мноооого добър, детско клубче от 8 до 22ч.... абе пълен релакс  Hug Не, че съм се преуморила нещо през седмицата де  Embarassed

Спечели ме  Mr. Green кой е хотелът? Laughing

# 28
  • Мнения: 528
Мараба мацки
АНджи е що несе обади или ти бързаше.АЗ започнах да се оглеждам за подаръци за коледа и минах там през марсел.
Ох днес ме мързи та направо ме боли а така ми се  smile3507 newsm46 щото и двамата мушмороци нещо не ме оставиха цяла нощ и сега баща им ще ги вод ина гадже кириз а аз може да дремна.Доскоро

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Ей, мацки, голям рахат - страхотно време, хотелът е мноооого добър, детско клубче от 8 до 22ч.... абе пълен релакс  Hug Не, че съм се преуморила нещо през седмицата де  Embarassed

Спечели ме  Mr. Green кой е хотелът? Laughing
Да, сподели, че такъв релакс ми се привижда в сънищата  Grinning

Дано скоро има добри новини от Дани!

Общи условия

Активация на акаунт