Не харесвате брекети, а искате да имате подредени зъби? Възможно ли е? Вече да!

  • 37 954
  • 82
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 542
*************************** рекламна публикация **************************


В събота, на 21.11.2009г, д-р Мина Леви, възпитаничка на д-р Бил Дорфман, създателят на „Пълна промяна”, ще проведе безплатни консултации с пациенти, които имат нужда от ортодонтско лечение. Само дентален център Медикъл Дент ви предоставя уникалната възможност да се възползвате от опита на д-р Мина Леви при лечението със системата Invisalign.


        Системата Инвизалайн е алтернатива на брекетите, съвременно решение на често срещания проблем с неподредените зъби.

Tехнологията помага за подреждане на зъбите в правилна позиция и за постигане на желаната холивудска усмивка.

Системата представлява поредица от прозрачни шини, които могат да бъдат сваляни по време на хранене или делови ангажименти, след което поставени обратно, продължават действието си.

Естетическото предимство на Инвизалайн е, че шините са прозрачни и практически незабележими.

Това дава добър комфорт и самочувствие по време на лечението.

Пациентите имат възможност за поддържане на отлична хигиена.

Инвизалайн е нова алтернатива на българския пазар, работеща повече от 10 години в САЩ.

Център по имплантология и естетична стоматология Медикъл Дент, популяризира системата в България.



За представяне на системата в България, тази седмица в Медикъл Дент гостува Д-р Мина Леви.

Тя  е възпитаник на д-р Бил Дорфман, създателят на „Пълна промяна” в САЩ и практикува в Калифорнийски център по естетична стоматология.

Клиниката на д-р Мина Леви и нейния съпруг д-р Ник Леви е основният център за лечение със системата Invisalign в Сан Франциско.

Благодарение на стотиците си излекувани пациенти, през 2005 г. тя печели приза за най-много проведени Invisalign лечения и от тогава го получава ежегодно.
       





За контакти:

ДЦ Медикъл Дент
тел. 02/ 963 07 37; 02/ 963 07 88  
София, „Дж. Баучер” 114
e-mail: mdc@c-mdc.com
www.c-mdc.com

Последна редакция: ср, 18 ное 2009, 17:29 от Mamma

# 1
  • София
  • Мнения: 93
ахах кво ли не измислят....а ако някой е с обратна захапка не виждам как точно тия прозрачни шини ще му я оправят.

# 2
  • София
  • Мнения: 122
Абсолютно вярно, тоя тип силиконови шини са ефективни за леки проблеми.

# 3
  newsm78 Доколкото знам са доста по-скъпи от брекетите, а далеч не са толкова ефикасни. Стават само за съвсем леки корекции, но тогава струва ли си да се дават толкова много пари  Money  Money  Money  за тях? Вместо "Инвизалайн" много по-добър избор за тия пари са лингвалните брекети, т.е. тези които не се виждат и се поставят от вътрешната страна на зъбите

# 4
  • Мнения: 1 404
Ммммм,чудничко посрещане,типично по български.Никъде не е споменато,че въпросните шини коригират междучелюстни несъответствия,защо веднага се започва с жлъчните коментари Confused

# 5
  • Мнения: 453
Aз ползвах тези шини преди 3 години, за да коригират изкривяване на зъбите. Сложих ги, когато навърших 28 години  Grinning - никога не е късно да станем за смях, нали. Направих го в САЩ, като цена, не бяха по-скъпи от нормалните брекети и денталната ми осигуровка пое 50%. За начало ми взеха проба, а след нея, с помоща на компютърна анимация показват как ще се променят зъбите с времето и смяната на всяка шина. По изчисления на специалист, трябваше да ги нося 7 месеца на горната челюст и 1 година на долната. Шините се сменят на всеки 2 седмици, като от самото начало на процедурата се изготвят пълния набор от шини, така че смените могат да се извършват от самия пациент. Само за 2 месеца промените бяха на лице. Хубавото при тях е, че се свалят преди ядене и след ядене спокойно се почистват зъбите. Подходящи са за по-възрастни пациенти, имам предвид след пубертет и с не толкова тежки изменения. При мен коригира всички по-криви зъби, противно на моя скептицизъм. Добро творение!

# 6
  • Мнения: 8 462
Познавайки лично доктор Мина Леви и убедена в нейните способности, лекичко се усмихвам ,четейки горните скептични забележки. Laughing Който не вярва, негова си работа, хубаво е обаче да не се изказвате неподготвени.
За съжаление по ред причини не съм имала възможността да ползвам този вариант на брекетите, но бих го направила при първа възможност.
А доктор Леви е жив пример за българин, успял в Америка. И този факт говори сам за себе си.
Желая и успех и по-нататък!  Heart Eyes  bouquet

# 7
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Небоходимо ли е предваритилено записване за прегледите на 21.11.?

# 8
  • София
  • Мнения: 93
Aз ползвах тези шини преди 3 години, за да коригират изкривяване на зъбите. Сложих ги, когато навърших 28 години  Grinning - никога не е късно да станем за смях, нали. Направих го в САЩ, като цена, не бяха по-скъпи от нормалните брекети и денталната ми осигуровка пое 50%. За начало ми взеха проба, а след нея, с помоща на компютърна анимация показват как ще се променят зъбите с времето и смяната на всяка шина. По изчисления на специалист, трябваше да ги нося 7 месеца на горната челюст и 1 година на долната. Шините се сменят на всеки 2 седмици, като от самото начало на процедурата се изготвят пълния набор от шини, така че смените могат да се извършват от самия пациент. Само за 2 месеца промените бяха на лице. Хубавото при тях е, че се свалят преди ядене и след ядене спокойно се почистват зъбите. Подходящи са за по-възрастни пациенти, имам предвид след пубертет и с не толкова тежки изменения. При мен коригира всички по-криви зъби, противно на моя скептицизъм. Добро творение!
Аз не съм толкова скептична относно това творение,напротив...има хора които имат страшно криви зъби,но заради работата си е за тях е недопустимо да носят брекети.Визирам например адвокати и подобни на тях.
Това че шината се сваля е много хубаво,голям плюс е като на всяка шина.
Аз понеже съм носила обикновена шина,сега нося брекети,мога да кажа че ефекта е съвсем различен,както и метода.Предпочитам 1000 пъти брекетите,колкото и грозни да са,защото имам дълбока захапка и изместен център и няколко криви зъбчета и ако не са брекетите да ми местят зъбите и държат в правилната позиция просто няма да се получи нищо.А със шината си спомням като я носех,ако я махна за няколко часа и зъбите ме боляха ужасно и си връщаха почти на старото си положение.
Единствения недостатък които виждам на брекетите е че хигиената на зъбите е много трудна и е възможно след края на лечението да има няколко кариеса.
Иначе се радвам на подобни творения,защото като бях малка нямаше нито брекети,нито подобен тип шини и нямаше абсолютно никакъв избор.Сега е 21 век би трябвало човек да може сам да избере и прецени кое е добре за него.

# 9
  • Мнения: 394
Здравейте!
Интересува ме дали мога да си коригирам захапката с този вид, пък и някой друг вид, шини?
Брекети не бих предпочела по ред причини.
Захапката ми е леко издадена напред, по-точно горната челюст и искам да си я нормализирам. На 27г съм  Embarassed
Някой, ако има някаква идея какво бих могла да сторя и дали, ще съм насреща.
Мерси и лека вечер!

# 10
  • Мнения: 371
Здравейте,
При лечение с брекети след приключване на лечението се носят ретайнери. А при този вид лечение ? И има ли опасност след като имаме постигнат резултат след известно време зъбите отново да се разместят и да се върнат в предишното си положение?

# 11
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Много ме е яд, че съм изпуснала консултацията Sad Чак сега виждам темата, а аз съм с лек дефект и търсих точно това като технология, защото брекети не желая да слагам. Тъкмо щеше да ми свърши работа.
Много ме яд сега #Cussing out
МАй няма друг ден за консултация, нали?

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 014
аз също сега виждам темата, но все пак да попитам - бихте ли казали ориентировъчна цена?

# 13
na men mi kazaha, 4e 6te mi izleze kym 6000 leva, a sym s mnogo lek defekt. Samata doktorka mi kaza, 4e sym ot nai-lesnite za korekciq slu4ai. Towa s kasata w USA e mnogo hubawo, no w BG trqbwa da si plati6 sam.

# 14
  • Мнения: 371
До тук всичко звучи добре, но аз пак питам: При лечение с брекети след приключване на лечението се носят ретайнери. А при този вид лечение ? И има ли опасност след като имаме постигнат резултат след известно време зъбите отново да се разместят и да се върнат в предишното си положение?

Общи условия

Активация на акаунт