Отговори
# 45
  • Мнения: 46
Мисля, че по препоръка на лекар в опрелени количества ще може. Лично аз през бременността си пиех само парацетамол , за всякакви болки които имах, глава , зъб и ми помагаше слава богу  Peace

# 46
  • Мнения: 1
здравейте!Бременна съм 5 месец,имам ужасно главоболие.Повръщам жълта горчива течност.Имах си го и преди,лежах в болки и с повръщане по няколко дена но пиех лекарства.
Сега не смея.Преди ми биеха диазипам или други коктеили.Сега  септември и ноември ми биха диазипам.Предната седмица ме болеше дясната половина ,сега лявата.Едвам издържам болката,и се притеснявам за бебчето

# 47
  • София
  • Мнения: 1 529
С мигрена съм, но не си позволявам нищо да пия, камо ли аналгин, който е вреден и без да си бременна!
Парацетамол, ако толкова не можеш да изтърпиш болката!  Hug

топъл компрес на тила

# 48
  • Мнения: 776
Чувала съм,че някои си слагали нарязан суров картоф на главата иги успокоявало. Парацетамола е позволен при бременост,така че можеш да пробваш.Дано ти подейства!

# 49
  • Мнения: 116
Аз пиех парацетамол, дори е имало случаи и по 2 пъти на ден при силно главоболие

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 422
Аналгин по време на бременност само ако лекар ти каже.
Аз пих само веднъж и то лекарка ми каза да пия една ампула да мога да сваля температурата беше 38.7

# 51
  • Мнения: 305
Аналгин не,Парацетамол може така ми е казвал доктора. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 354
Както всички са казали и аз така- аналгин НЕ, но парацетамол може.

# 53
  • Мнения: 1 740
Аналгин по време на бременност само ако лекар ти каже.
Аз пих само веднъж и то лекарка ми каза да пия една ампула да мога да сваля температурата беше 38.7

В края на 8-я месец бях с бъбречна криза и Т. 39,5 , по съвет на лекар пиха Аналгин.

# 54
  • София
  • Мнения: 5 079
Не! Можеш да пиеш парацетамол.

# 55
  • Мнения: 53
аз като имах силно главоболие по време на бремеността пих парацетамол само това ми позволи доки.Обаче от него незнам защо повръщах,както го глътвах така след секунди повръщах. newsm78

# 56
  • Мнения: 37
И за главоболие и за Т съм пила парацетамол. За аналгин и аз знам ,че не може. Peace

# 57
  • Мнения: 405
Момичета,
някоя от вас вземала ли е течен аналгин за главоболие или при температура по време на бременност?...


Поздрави!
Само парацетамол съм взимала, при всякаква болка - корем, глава, температура, гърло... или фервекс, при симптоми на настинка. И сега само това взимам.

# 58
  • Мнения: 31
Не съм ползвала аналгин само ефералган за разтваряне,понеже имах мигрена и нищо друго не можех да пия.

# 59
  • Мнения: 572
НЕ Peace
Аз пиех само панадол

Общи условия

Активация на акаунт