Amazon.co.uk вече доставя и до България!!!

  • 77 697
  • 757
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: X
#Cussing out
И аз съм бясна: поръчах 4 дигитални рамки за подаръци, силно се надявах, че ще ги изпратят с ups, но не - от 13.12. предлагат да чакам 29.12. Много неприятно - и да купя др подаръци - а и не са малко $, какво да ги правя тези. А пък вчера за себе си поръчах от новите brita с brita meter - днес са я изпратили с ups и утре ще е тук!  #Crazy Освен да стискам палци за рамките...  #2gunfire

При мен пък обратното - моята брита ще се влачи с немците две седмици  Rolling Eyes

Явно няма никаква логика какво ще пратят с наземен транспорт и кое с въздушен.  Confused

# 631
  • София
  • Мнения: 36
И аз чакам доставка, пратиха я с DHL Deutsche Post, пишеше, че ще дойде преди 24.12 100%. И след като поръчах изписа : Ще дойде след 25.12.  Laughing

Изнервих се и им писах веднага - отговориха ми супер учтиво да не обръщам внимание какво пише, 99% щяло да е тук между 21 и 23 Wink Така, че не се притеснявайте.

 baby_neutral Да се надяваме, какво друго ни остава. На Коледа стават чудеса  Wink

[/quote]

Явно няма никаква логика какво ще пратят с наземен транспорт и кое с въздушен.  Confused
[/quote]

 Embarassed А и в нашата shopping mania май няма много логика...  hahaha

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 21:37 от delaihla

# 632
  • Мнения: 63
#Cussing out
И аз съм бясна: поръчах 4 дигитални рамки за подаръци, силно се надявах, че ще ги изпратят с ups, но не - от 13.12. предлагат да чакам 29.12. Много неприятно - и да купя др подаръци - а и не са малко $, какво да ги правя тези. А пък вчера за себе си поръчах от новите brita с brita meter - днес са я изпратили с ups и утре ще е тук!  #Crazy Освен да стискам палци за рамките...  #2gunfire

И моята XL брита + 4 допълнителни филтъра пристигнаха с UPS.  Rolling Eyes

# 633
  • Мнения: 305
Момичета,
има ли начин да откажа поръчка?

# 634
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз отказах три последователни поръчки, защото ги пуснах без да искам, погрешка, но ги отказах веднага, в рамките на 5- 10 мин.

# 635
  • Мнения: 305
Аз отказах три последователни поръчки, защото ги пуснах без да искам, погрешка, но ги отказах веднага, в рамките на 5- 10 мин.

Как става това?

# 636
  • Мнения: 139
Котката Лулу на Fur Real има ли я ще ми я доставят ли, че в my toys се е изчерпала Rolling Eyes

# 637
  • Мнения: 63
Аз отказах три последователни поръчки, защото ги пуснах без да искам, погрешка, но ги отказах веднага, в рамките на 5- 10 мин.

Как става това?

1. Отивате на https://www.amazon.co.uk/gp/css/homepage
2. Логвате се и натискате "View recent and open orders" (бутонче в жълто)
И там ако има бутон "Edit Order" значи може да я промениш или откажеш. Ако няма, значи вече парите са блокирани и се обработва.
Всички поръчки могат да се откажат или променят само докато не са ви блокирали парите по картата

# 638
  • Мнения: 685
 ooooh! Лелее, ай помагайте сега Simple Smile че имам май 20 минути...уж за да видя колко ще ми е доставката написах номера на картата, ама то ми взе поръчката...отидох по инструкциите на Jen_Jen , но имам да променя само адрес за доставка или номерата на картата...сега?  newsm78

# 639
  • Мнения: 139
Нмаерих я котката има я сега остава да я поръчам ooooh!

# 640
  • Мнения: 481
Ако нямаш пари в картата няма страшно. Ще ти пратят e-mail веднага да си погледнеш валидността на картата и ще ти дадат възможнсот да откажеш поръчката, като ще искат с няколко думи да обясниш защо се отказваш. Аз така направих първия път докато разбера какво правя то съм взела че съм поръчала един часовник. Той беше много изгоден и и красив ама в момета нямах пари в картата така или иначе и отказах поръчката.
И аз се бях шашнала.

# 641
  • Мнения: 685
Да, ама за нещастие или не аз имам горе-долу толкова пари, колкото искат да ми вземат  hahaha Мейл още не са ми пратили, аз обаче намерих онова за отказване Change Quantities or Delete бутончето горе в дясно, ок...написах някаква причина, цъкнах после на Update order , но написаните причини си "отидоха", а аз измислих цял ферман от поне 5 изречения  newsm78
п.п. нямам блокирани пари все пак още  Rolling Eyes

# 642
  • Мнения: 139
Тази котка ми бърка в здравето няма я в наличност и тука къде да я диря направо....... #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 643
  • Мнения: 685
 ooooh! Eй това е положението, кат` съм бльончо и бързам всеки път, както едни приятели разправяха накрая все ще се набуташ  Laughing поне видях, че не е съвсем смотана поръчката и съм уцелила нещо симпатично  Laughing Тъкмо с мъжО си приказвахме как на детето му трябват някакви обувчици за вкъщи и аз да се разгледам и ...иии ами друг пък, за да видя колко е доставката иска да стигна до плащането, а сега направо..писах там за отказване поне 4 пъти, но явно не съм го финализирала както трябва, верно до сега ни ми бяха блокнали пари, но вече е факт  Laughing за късмет имах пари като никога при разни опити в картата и то до стотинки, поне да беше повече, че да не мине поръчката.
Кажете поне, че са `убави кецките  Laughing , само дето доставката им е повече от цената, това не ми харесА...но минало  Laughing
http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B002QNUEVO/ref=ox_ya_oh_product

Тъй че, ако има някой обяснение как да виждам колко ми е продъкта+доставката преди да си напиша данни на картата ще съм благодарна да ми се обясни.  Praynig

# 644
  • Мнения: 2 096
Anny Убави са кецките.. несекахъри.. нали не си поръчала телевизор или пералня..

Общи условия

Активация на акаунт