Болки в мускулите

  • 8 213
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 943
Здравейте мами , да ви попитам нещо , което ми се случва вече няколко дена , когато нощем спа на лявата си страна осещам една болка , като мускулна треска , а сега  вече и през деня я усещам  тя е нещо , като болка в мускулите.на вас случвало ли ви се е , трябва ли да се притеснявам от тази болка или е нещо нормално , бременна съм в 5 месец.тази болка я усещам и като ставам рязко , някой път.

# 1
  • Мнения: 27 524
Нормално е. И мен ме болеше, а получавах нощем и мускулни крампи. При мен се оказа недостиг на магнезий, може и недостиг на витамини от групата В да е. Сподели с гинеколога си, ще ти пуснат кръвни изследвания и евентуално ще ти изпишат едно от двете като добавка да приемаш. Няма нищо притеснително  Hug

# 2
  • Мнения: 53
Мускули, кости....чувствам се като пребита след като стана.Нормално е, не се притеснявай.

# 3
  • Мнения: 65
Не се притесниявай нормално е.При мен започнаха по-късно болките но е напълно нормално. smile3503Успех  занапред.

# 4
  • Мнения: 114
И аз така имам болки в мускулите.При първата бременност нямах, но сега явно тичанети ми идва в повече и вечер съм много изморена.

# 5
  • Мнения: 1 489
И аз имам мускулни болки и болки в ставите.Особенно като лежа.В  ханша си ги обяснявам,че се разширявам,но защо ме болят и ръцете незнам.

# 6
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
И аз имам мускулни болки и болки в ставите.Особенно като лежа.В  ханша си ги обяснявам,че се разширявам,но защо ме болят и ръцете незнам.
усещаш ли изтръпване в ръцете?Аз бях с постоянни изтръпвания на ръцете денонощно,лекарят ми обясни,че по време на бременност,се прищипват нервни окончания и от там идват болки и др.подобни проблеми.След раждането отшумяват

# 7
  • Мнения: 1 489
И аз имам мускулни болки и болки в ставите.Особенно като лежа.В  ханша си ги обяснявам,че се разширявам,но защо ме болят и ръцете незнам.
усещаш ли изтръпване в ръцете?Аз бях с постоянни изтръпвания на ръцете денонощно,лекарят ми обясни,че по време на бременност,се прищипват нервни окончания и от там идват болки и др.подобни проблеми.След раждането отшумяват
Да цала нощ ми изтръпват-ту едната,ту другата.

# 8
  • Мнения: 6 713
Аз припищявах нощно време като ми станеше крампа на прасците! Беше ужасно. След като родих повече не са се появявали. Peace

# 9
  • Мнения: 31 159
Нормално и е много често срещано, не се притеснявай.

# 10
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Постепенно по време на бременността ми започна да ме боли всичко и до края вече нямаше нещо дето да не ме боли Simple Smile Съвсем нормално си е и е поносимо  Hug

# 11
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
И аз имам мускулни болки и болки в ставите.Особенно като лежа.В  ханша си ги обяснявам,че се разширявам,но защо ме болят и ръцете незнам.
усещаш ли изтръпване в ръцете?Аз бях с постоянни изтръпвания на ръцете денонощно,лекарят ми обясни,че по време на бременност,се прищипват нервни окончания и от там идват болки и др.подобни проблеми.След раждането отшумяват
Да цала нощ ми изтръпват-ту едната,ту другата.
Пробвай това,каза ми го невролога при които ходих,когато бях бременна.Подпъхни палеца си,под жилата която се намира между рамото и  да се каже и стисни,ще усетиш едно затопляне по дължината на лъката.Като прилив на кръв.Много помага/поне при мен/ Надявам,се да съм го обяснила разбираемо и дано да ти помогне

Общи условия

Активация на акаунт