Форма за равиоли - от къде?

  • 1 552
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Ще помоля за помощ! От къде мога да си закупя форма за равиоли? Из нета видях няколко предложения които не ми допадат, дори се разминават с това което търся. В Пазарувай лесно имаше преди време такава - кръг с който се изрязва тестото, после то се поставя отгоре, слага се плънката и се притиска с формата на две за да се затвори добре. Дано сте ме разбрали какво търся и да можете да ми помогнете  baby_neutral

# 1
  • Мнения: 15 379
Аз знам какво търсиш, но скоро не съм засичала никъде Sad.
Едно време  WS Teleshop предлагаха цял комплект с такива формички, различни по размер, не знам дали още не ги продават.
Пазарувам основно в Пикадили, мисля че преди време бях срещала и там, ще погледна със сигурност и пак ще пиша.

# 2
  • Мнения: 57
Нямате ли предложения?

# 3
  • Мнения: 15 379
Засега не съм видяла никъде. Оглеждам Домашните потреби, защото и на мен ми трябват за приготвянето на едни разкошни соленки с пълнеж. Ако видя ще пиша.

# 4
  • Мнения: 57
Да побутна малко темата.

Засега не съм видяла никъде. Оглеждам Домашните потреби, защото и на мен ми трябват за приготвянето на едни разкошни соленки с пълнеж. Ако видя ще пиша.

Може ли рецептата за соленките?


Иначе, се сдобих с един размер иноксова такава форма, която приятелка ми закупи от Германия и като се прибира тук ми я донесе.

# 5
  • Мнения: 2 037
http://profektabg.com/about-us.html
Този магазин ми е любим! Не знам дали всичко качват на сайта, но на живо е много интересно  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 57
http://profektabg.com/about-us.html
Този магазин ми е любим! Не знам дали всичко качват на сайта, но на живо е много интересно  Simple Smile


Благодаря за сайта - много интересен.
Обаче къде беше по-рано? Точно такива форми имам от едно време, но три размера и не запечатваха добре та за това исках да ги подменя. Сега както казах имам само един размер иноксова и съответно няколко пъти по-скъпа. Ще разгледам сайта подборно, може да си харесам нещо.

# 7
  • Мнения: 2 037
Много рядко влизам в този подфорум  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт