Въпрос за пералня Bosch

  • 1 049
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Момичета, имам един въпрос за пералня Bosch. Каня се такава да си купувам (даже да е пералня+сушилня), че съм чела хубави неща за тях, но една комшийка ми каза, че нейната (модел Bosch wenner от няколко години е) плакнела само 2 пъти. Само не разбрах при всички програми или само при някои... Но понеже моята стара плакнеше 3 пъти за всички програми и се питам всички перални Bosch (и новите модели ли) плакнат само 2 пъти или си зависи от програмата newsm78
Моля нека тези ,които имат пералня Bosch да споделят, защото ме притеснява само при 2-но плакнене дали не остава от праха все пак? Или трябва да слагам по-малко прах или да ползвам само течни прахове???

# 1
  • Мнения: 52
къде сте собственички на пералня Bosch ??? Thinking

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Опитай се да си намиериш в НЕТ-а ръководството за употреба на този модел Бош и там би трябвало да си пише, колко пъти плакне.

Аз имам стара баба-индезитка, която плакне 6 пъти. И пак има пяна... пък ти ми говориш за 2-3  newsm78

# 3
  • Мнения: 377
Аз имам Бош и ми е новичка. Харесва ми как пере, даже й намалихме оборотите да не мачка толкова. Въобще не я наблюдавам какво прави, то си е нейна работа  Laughing Wink Но ще питам мъжо довечера дали има наблюдения колко пъти плакне Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 054
Аз ползвам пералня Бош от 5 години. Плакне 3 пъти, като имам бутон за допълнително плакнене/ стават 4/  и друг за отмяна на едно плакнене / т.е. стават 2 плакнения/

Общи условия

Активация на акаунт