Снимки от Menorca

  • 1 169
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Аууууууууу,каква красота.
Страхотни снимки имате Peace.
А детето ти е просто прекрасно.  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 854
Много са хубави снимките Ви,Биба!Жалко,че хубавите неща бьрзо свьршват,особено почивките....но спомените остават вечни Wink

# 17
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ей то там направо приказно изглежда!

# 18
  • Мнения: 3 880
Радвам се, че са ви харесали снимките, подбрах ги иzмежду повече от 500 бр. Embarassed Сега не мога да се реШа кои да иzкарам на хартия Wink. На живо обаче е къде къде по_хубаво.

Аз имам молба newsm78.ако можеш да разкажеш повечко за снимките с руините
Загледах ги ,и ми стана любопитно

Ell, на острова камъни и руини дал господ  Laughing не случайно го наричат археологически муzей беz ограда. Особено в южната част е пълно с праисторическите руини,  доста от които са много добре zапаzени, като се има впредвид, че са строени многостотин години пр. Х. (нямам таланта да помня исторически цифри и дати Embarassed). Таулата (вижда се на една от снимките) е била място zа молитви към боговете. Имало е над 30 такива, от тях са се zапаzили 7бр. А другите големи купчини камъни всъЩност са помеЩения, в които са се събирали големите клечки на онова време Wink Иначе направо не е zа вярване как са успели да построят толкова стабилни постройки само от камъни беz ниЩо друго свърваЩо ги между тях, които да иzдържат хилядолетия (като гледам как някои бетонни панелки от наШе време и 30 години не могат да иzдържат Laughing)
Моят мъж много се беШе впечатлил от прастарите камъни и когато имаШе такова неЩо по пътя ни zадължително спираШе да го раzглеждаме Laughing

# 19
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Бибе,благодарение на твоите снимки посетих макар и само виртуално едно райско кът4е от земното кълбо  Blush Hug
Леа е голяма сладурана и гледам добре се е позабавлявала ...а и вие  Wink

# 20
  • Мнения: 1 545
Страхотно изглежда всичко, прииска ми се и на мен! Много сте хубави!

# 21
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
снимките  от менорка са разкошни Grinning Grinning

# 22
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Бибе благодарство за разяснението  Laughing ,аз много обичам да разглеждам -камънаци ,както ми казва1/2,пък макар и косвено Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт