Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 366 766
  • 2 670
  •   1
Отговори
# 2 445
  • Мнения: 12 962
Здравейте, имам нова пералня АЕГ, няколко пъти пра без проблем, но сега нещо се бъгна и не реагира бутона старт, всъщност нищо не мога да натисна, нито да сменя програма, нито температура.
Прилагам снимка, ако някой има такава да даде акъл.



Това дето свети над фертих ин е индикатор за безопасност за деца, да не би затова да не тръгва, как да го изключа?

Последна редакция: вт, 01 авг 2017, 20:39 от JACKLIN*

# 2 446
  • Сф
  • Мнения: 4 761
Най- вероятно си включола детското заключване. Виж в книжката как да я отключиш или в краен случай извади кабела от контакта.

# 2 447
  • Мнения: 12 962
Мираж, това беше. Едновремено натискане на бутоните за Т и центрофуга и се оправи.

# 2 448
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Jacklin,какъв модел ти е пералнята АЕГ, че се чудя между тази марка и Самсунг?
И аз влизам с молба за спешен съвет каква нова пералня да избера! Старото 13 годишно Горение отново се счупи и вече нямам сили и нерви да се разправям с ремонтът му, а и не искам да пера на ръце. Гледам тези модели, единият има електронен програматор /какво означава това, понятие си нямам/. http://www.technopolis.bg/bg/Washing-machines/Washing-machine-AE … L6FBI48S/p/687490 и този http://www.technopolis.bg/bg/Washing-machines/Washing-machine-AE … L6FBG48S/p/687479 и последно този модел https://www.tehnomix.bg/peralnja-samsung-ww-80k44305w-le

Последна редакция: нд, 06 авг 2017, 14:57 от I am the same

# 2 449
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Здравейте, с моя приятел живеем на квартира и от доста време имаме проблем с хладилника, който е една антика  Laughing и му се видя края вече, та, говорихме с хазяйката и естествено търсим нещо максималко евтино(за нейна сметка), ако аз избирах, бих с еспряла на нещо качествено, дори и малко по-скъпо, но в случая търсим нещо по-евтино, не см еразглеждали още и бих се радвала да дадете съвет къде и какво да гледам  newsm78 всякакви мнения ще са от полза. Досега не сме избирали и купували големи уреди и се притеснявам какво ще изберем, още повече, че сме ограничени и откъм цената. То за 150 лева не знам какво може да се намери. Rolling Eyes
Знаете ли дали в някоя от големите вериги сега има промоция на хладилници?
Единственият вариант за нов хладилник и не голям бюджет е да вземете малък хладилник 80-100 литра за около 190-230лв.

# 2 450
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Здравейте, с моя приятел живеем на квартира и от доста време имаме проблем с хладилника, който е една антика  Laughing и му се видя края вече, та, говорихме с хазяйката и естествено търсим нещо максималко евтино(за нейна сметка), ако аз избирах, бих с еспряла на нещо качествено, дори и малко по-скъпо, но в случая търсим нещо по-евтино, не см еразглеждали още и бих се радвала да дадете съвет къде и какво да гледам  newsm78 всякакви мнения ще са от полза. Досега не сме избирали и купували големи уреди и се притеснявам какво ще изберем, още повече, че сме ограничени и откъм цената.
То за 150 лева не знам какво може да се намери. Rolling Eyes
Знаете ли дали в някоя от големите вериги сега има промоция на хладилници?
За 150лв. колкото и промоця да има едва ли ще намерите нещо, по - скоро погледнете за втора употреба или с транспортен дефект, но за второто пак ще ви трябват едни 250 лв.

# 2 451
  • Мнения: 1 647
Здравейте , търся фурна за вграждане на ширина до 57 см . Къде мога на намеря такова чудо. Всичко е на 60.

# 2 452
  • Мнения: 12 962
Jacklin,какъв модел ти е пералнята АЕГ, че се чудя между тази марка и Самсунг?
И аз влизам с молба за спешен съвет каква нова пералня да избера! Старото 13 годишно Горение отново се счупи и вече нямам сили и нерви да се разправям с ремонтът му, а и не искам да пера на ръце. Гледам тези модели, единият има електронен програматор /какво означава това, понятие си нямам/. http://www.technopolis.bg/bg/Washing-machines/Washing-machine-AE … L6FBI48S/p/687490 и този http://www.technopolis.bg/bg/Washing-machines/Washing-machine-AE … L6FBG48S/p/687479 и последно този модел https://www.tehnomix.bg/peralnja-samsung-ww-80k44305w-le


AEG Lavamat 7 kg

# 2 453
  • Мнения: 3 347
Здравейте,копирам си и тук въпроса,предполагам е подходящ за темата
Здравейте.Имам проблем със съдомиялната си,от няколко седмици почнах да не съм доволна от работата и,не съм сменяла таблетките,ползвам това
Скрит текст:
Няколко пъти намерих на дъното и неразтворена червената част на таблетката.
При снощното миене не е разтворила въобще таблетката,дори е суха.Пуснах я пак сутринта-същата работа.Погледнах-водата си пръска,нагрява.Машинката е АЕГ,на 1-2 години,модела ако има значение ще го търся какъв е.Сол сипах единствено преди първото ползване,казаха ми от магазина,че като ползвам таблетки няма нужда от други препарата и не съм се интересувала повече така ли е  Embarassed.Ако имате идеи какво да проверя преди да викам майстор споделете моля .
Ако има значение винаги ползвам програма AUTO,която работи на 45-70 градуса.
Цитирай

# 2 454
  • Пловдив
  • Мнения: 1 359
И аз понякога имам този проблем. Ползвам подобни таблетки отново на Финиш. Съдомиялната също е АЕГ, но е на повече от 5 години. Понякога остава таблетка наполовина разтворена, на програма auto. Не съм викала майстор, обяснявам си го с налягането на водата, понеже сме на 8-ми последен етаж. Когато остане неразтворена таблетка, слагам нова, но на дъното на машината, а не в отделението за таблетки и след това всичко си се е разтворило. Рядко се случва при нас, да речем един или два пъти в месеца, при положение, че машината се пуска по два пъти на ден, всеки ден.

# 2 455
  • София
  • Мнения: 3 705
Случвало ми се е таблетката да попадне на дъното на чаша и да остане там докато пълни вода и затова да не се разтвори. Помислете да не би да е подобен случаят при вас. На дъното на обърната чаша, от външната страна.

# 2 456
  • Мнения: 3 347
Благодаря за отговорите момичета,смених програмата която ползвам и нямам ядове сега  Rolling Eyes.

# 2 457
  • Мнения: 4 125
ще купувам нова печка с керамични котлони
спряла съм се на електролукс и аег, трябва да с широчина 60см толкова ми е мястото
дайте мнение за пуш-пул бутоните, изглеждат ми много удобни, че няма да се цапат, но дали не се развялат бързо или да имат други недостатъци, защото оскъпяват със 100лв модела

# 2 458
  • Сф
  • Мнения: 4 761
Вече 2 год съм с Аег с пуш бутони и не съм имала проблем.

# 2 459
  • Мнения: 4 125
Вече 2 год съм с Аег с пуш бутони и не съм имала проблем.
благодаря
значи си струва да купя такава
за съжаление няма да е аег, доста ми идва скъпа
но ще заложа на електролукса, дано си струва

Общи условия

Активация на акаунт