Препоръчайте училище след 4-ти клас

  • 3 103
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 171
Моля , мами с опит препоръчайте ми училище за детенце след 4-ти клас  Praynig
и ако може преоръките да са обосновани с предимствата на съответното  Hug

От 1-4 ти клас е ясно че по важна е госпожата  Simple Smile
После ?

# 1
Моля , мами с опит препоръчайте ми училище за детенце след 4-ти клас  Praynig
и ако може преоръките да са обосновани с предимствата на съответното  Hug

От 1-4 ти клас е ясно че по важна е госпожата  Simple Smile
После ?

А детето с какви наклонности е? И какви са ви амбициите за след 7 клас? Какво търсите в новото училище?

# 2
  • Мнения: 9 171
след 7 кл. сигурно англ.гимназия
наклоности никакви
Със сигурност не си пада по ученето Confused
не му се отдава математика нито български голям зор е писането на домашни ,абе обикновенно хлапе

# 3
  • Мнения: 7 154
наклоности никакви
Със сигурност не си пада по ученето Confused
не му се отдава математика нито български голям зор е писането на домашни ,абе обикновенно хлапе

В такъв случай най-близкото до вашия дом училище предполагам, че е подходящо.За кой квартал говорим?
Но за добра езикова гимназия ще трябва да се понапъне детето.

# 4
  • Мнения: 9 171
не не е подходящо, затова и сложих темата!

Да сме си полезни с конструктивни предложения за училищата!

за езикова ми е ясно,че ще се понапънем да плащаме курсове по разните школи но до тогава има време както виждаме всяка година е ново 20! Следя внимателно истериите за кандидат-гимназистите и школите!
пътуването не ме притеснява

# 5
  • Мнения: 7 154
107-мо, 125-то, 119-то
Не непременно в този ред.
Но дали ще попаднеш на качествени преподаватели по всички предмети-това съвсем не е сигурно. Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 1 861
pinko, ако аз ти задам същия въпрос, придружен с "конкретиката", която ти благоволи да ни споделиш, ти какъв съвет би дала? Дори не посочваш откъде си, което би трябвало да предполага по подразбиране, че си от София? И как да разберем, защо аджеба искаш да си смениш училището след 4-ти клас, какво не те удовлетворява в настоящото, какво търсиш евентуално в бъдещото? От написаното от теб можем да останем с впечатление, че едва ли не на детето ти нищо не му се отдава... И тогава как и  къде да те насочим, м?

# 7
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 428
                Момичета, имам въпрос към вас и ще ви благодаря за всички предложения предварително  smile3525

         Има голяма вероятност  следващата учебна година / 2009 - 2010 / да се наложи да се преместим в гр.Велико Търново. Така че молбата ми е повече към момичетата от този град. Моля ви да препоръчате добро училище след 4-ти клас. Детето посещава в момента частна школа по рисуване. Споменавам това за да имате и някакъв ориентир, за това че има голямо желание да рисува и се справя доста добре /поне за сега /.  Разчитам на вас, тъй като ще се наложи да се устройваме и битово, а е добре да бъде близо до училището. Сами разбирате, че трябва по-навреме да започнем с проучването и за това се обръщам към вас с тази молба.
         Благодаря ви  Flowers Sunflower

# 8
  • Мнения: 659
ще следя темата

# 9
  • Мнения: 15
Тутулина, не живея във Велико Търново сега, но съм родом от там. Мога да ти препоръчам училище "Емилиян Станев" - има паралелка с рисуване. Успех!

# 10
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 428
Тутулина, не живея във Велико Търново сега, но съм родом от там. Мога да ти препоръчам училище "Емилиян Станев" - има паралелка с рисуване. Успех!

             Благодаря за отговора  smile3525

    Приятелка на дъщеря ми също препоръча това СОУ. Разгледах сайта и останах с много добро впечатление. Смятаме да посетим училището за да добием по-ясна представа, а и да се осведомим за условията за прием в него.
    Още веднъж благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт