хотел около или в Троян със закрит басейн

  • 6 127
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте Simple Smile До сега се ровя в нета, ама реших и вас да пшопитам, може да ми препоръчате от личен опит Simple Smile Та търся си хотел около гр. Троян, може и в него, може и в чифлика, или Шипково, или орешака, знам ли, навсякъде там в района. Да е с закрит басейн, и да не е многоо скъп. Ако сте били в такъв и сте останали доволни, моля дайте ми идея Simple Smile   bouquet Искаме да идем с малката, която е 1.8 г за 3-4 дена между Коледа и Нова, и се надявам, понеже няма да е баш по празниците, да не е твърде късно за резервации..Благодаря!

# 1
  • Мнения: X
Само да кажа -  до тук намерих хотел Фея в Чифлика и хотел Илинден в Шипково - някой дали е ходил? Ще се радвам, ако споделите впечатленията си.

# 2
  • Мнения: 674
Само не ходи в парк хотел Троян  - много е западнал с новите собственици.

# 3
  • Мнения: X
ок, мерси за тази информация, а относно двата хотела, които споменах..?някой нещо да знае? Simple Smile е може и без басейн де, стига да го препоръчвате Laughing

# 4
# 5
  • Мнения: X
Благодаря за линка, прочетох я темата. Ами май се насочих в крайна сметка къх къща за гости "При братята". намерих само хубави отзиви за там, дано да е вярно Simple Smile Е няма закрит басейн, ама нищо..Simple Smile

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Моля, приятно изкарване  и напиши после как е там.

# 7
  • Мнения: X
ок, живот и здраве да е, ще пиша Simple Smile

# 8
  • Мнения: X
Здравейте, бях обещала да пиша впечатления от къща за гости При Братята, с. Орешак. Много сме доволни - чудесно беше Simple Smile Братята са много свестни и гостоприемни. Къщата е голяма, събира мисля, над 20 души, има и два апартамента. Ние бяхме в стая за двама - вътре е просторно, ние си носехме и кошара за бебето, и имаше достатъчно място. Обзавеждането е хубаво, всичко е ново, и чисто. Има механа, на самообслужване, но може и те да ти готвят, просто трябва да им кажеш 2 часа по-рано. Вкусно е. Има открит басейн. Къщата не е на главния път, което е добре Simple Smile Наоколо има забележителности и къде да се ходи. Има и много чудесни механи с атмосфера и вкусна храна. Цените са нормални. Нямам забележки Simple Smile

# 9
  • Мнения: 765
Разгледах сайта, досега не бях попадала на тази къща. Изглежда добре, ще я посетим в най-близко време.

# 10

Общи условия

Активация на акаунт