!!! Дрехи Втора Употреба !!! - тема 2

  • 64 622
  • 116
  •   1
Отговори
# 30
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Купувам дрехи втора употреба вече 12-13 години. Имам страхотни неща . И мога да кажа ,че ги предпочитам , защото са се доказали (носени и прани са поне 1 път) - здрави шевове и устойчиви цветове. Още ме е яд на един чисто нов гащеризон на сина ми , който след първото пране си пусна всичката боя ( и не спря , докато не го избелих  Mr. Green ) ,а копчетата му ръждясаха.  #2gunfire  Тук в Казанлък поне веднъж в седмицата си правя шопинг терапия в магазините втора ръка. А докато живеехме в София до мебелният магазин ,в който работех си имахме такъв магазин и всеки ден бях там.  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 130
Последният път като си бях в София за 50 лв от една скъпарска втора употреба (така пише на витрината, но дрехите са нови от разпродажби, така казва момичето вътре и наистина са с етикети) излязох с панталон на  Only, риза St. Oliver, блуза на HM и рокля на Tom Tailor. Вярно за втора употреба е скъпо, но за нови дрехи на тези марки, та дори от стари колекции - не е.

# 32
  • София
  • Мнения: 6 242
Asioula, къде е този магазин?

# 33
  • София
  • Мнения: 9 879
Привет Simple Smile
Търся магазини втора употреба или такива с дефектна стока- дрехи, на прилични цени, ако има и нови - страхотно. Не си падам по модата, фен съм на класиката по принцип, даже и ретро ако щете  bowuu

Драснете 2-3 магазина (аз съм района на Борово, Кнежево- Кр. село често го минавам) , може и в центъра. Този зад ДСКто на Кр Село дали работи още?

Малко е извън темата но има ли Outlet-и с цени например 20-30лв за дънки?!
Благодаря   bouquet

Последна редакция: чт, 22 апр 2010, 14:36 от hakama

# 34
  • София
  • Мнения: 1 762
Днес съвсем случайно видях нов магазин на Дондуков. Казва се Евро магазин или нещо от сорта. Има страхотни неща. Наистина са хубави дрехите. Не са на килограм, а всяка дрешка си има цена. Купих си дънки за 12.95, три блузи по 4.95 и още две по 3.95 лв. Скоро не съм намирала толкова хубави дрехи, запазени, няма едно петънце или разпрано. Имаше и нови дрехи. Но много се впечатлих от детските дрешки. Невероятни роклички, блузки, панталончета  Peace Магазина се намира м/у ул. Париж и 11 август по посока на Васил Левски  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 5 079
На лъвов мост има 2 магазина, които редовно посещавам и съм намирала доста сносни неща.
Напоследък "преравям" Манията в Дружба, тъй като ми е най - удобно и близо. Peace

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 11:15 от ღолчеღ

# 36
  • Мнения: 44
http://www.lafiesta.bg/store.php?lang=0&town=8&mid=8& … p;mp=undefined,12
Аз лично редовно минавам от там. Има на няколко места в София и някои други градове.

Последна редакция: пн, 17 май 2010, 09:28 от i√k@

# 37
  • Мнения: 1 788
Как не съм я надушила тази тема до сега?!  Flutter
Често купувам дрехи от втора употреба за себе си, защото страдам от манията да "откривам" разни интересни неща, т.е. изживявам се като един истински откривател  Joy
Последната ми придобивка е един разкошен шал, Dior (явно от много стара колекция), работен в Париж Simple Smile Цената беше - 1лв.  Mr. Green
Много често купувам и чисто нови дрехи на килограм - оригиналният им етикет си стои на тях, заедно с оригиналната цена...
Страхотни неща намирам като цяло и нямам спиране  Mr. Green

П.П. А между другото - няма ли тема за снимкови материали, където да се хвалкотим с придобивките си?  Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, мисля че темата е подходяща и за една идея, която ми хрумна онзи ден, докато ровех в гардероба си, а именно:
Със сигурност всяка от вас има рокли, които сте купили в изблик на безумно желание от някой магазин, облекли сте по веднъж с огромно желание и после сте ги закачили в гардероба и някак или не намирате друг повод, за който да ги облечете или като решите да ги облечете,вече не ви стават.
Та, предлагам всъщност да си ги продаваме, за да е по-спокойна раздялата с тях, (все пак може да имат и сантиментална стойност). Цената мсиля, че трябва да е специална, но все пак като за носена рокля. Да им направим снимки и да ги пуснем за оглед във форума.
Очаквам вашите реакции. Аз мисля да ви пусна моите утре

# 39
  • София
  • Мнения: 5 079
Dilyanchelata , цитат:

Изрично е забранено развиването на търговска и посредническа дейност във форума!
Всякакъв опит за развиване на подобна нерегламентирана дейност (посредничество при пазаруване срещу заплащане) от страна на фирми и потребители, ще бъде санкциониран и достъпът до форумите ще бъде забраняван безсрочно без предупреждение.

# 40
  • Мнения: 5 539
Здравейте момичета, мисля че темата е подходяща и за една идея, която ми хрумна онзи ден, докато ровех в гардероба си, а именно:
Със сигурност всяка от вас има рокли, които сте купили в изблик на безумно желание от някой магазин, облекли сте по веднъж с огромно желание и после сте ги закачили в гардероба и някак или не намирате друг повод, за който да ги облечете или като решите да ги облечете,вече не ви стават.
Та, предлагам всъщност да си ги продаваме, за да е по-спокойна раздялата с тях, (все пак може да имат и сантиментална стойност). Цената мсиля, че трябва да е специална, но все пак като за носена рокля. Да им направим снимки и да ги пуснем за оглед във форума.
Очаквам вашите реакции. Аз мисля да ви пусна моите утре


Ето тук е подходящото място да се разделиш с ненужните, но запазени вещи:
www.prodavalnik.com

# 41
  • Мнения: 1
Благодаря!
Здравейте момичета, мисля че темата е подходяща и за една идея, която ми хрумна онзи ден, докато ровех в гардероба си, а именно:
Със сигурност всяка от вас има рокли, които сте купили в изблик на безумно желание от някой магазин, облекли сте по веднъж с огромно желание и после сте ги закачили в гардероба и някак или не намирате друг повод, за който да ги облечете или като решите да ги облечете,вече не ви стават.
Та, предлагам всъщност да си ги продаваме, за да е по-спокойна раздялата с тях, (все пак може да имат и сантиментална стойност). Цената мсиля, че трябва да е специална, но все пак като за носена рокля. Да им направим снимки и да ги пуснем за оглед във форума.
Очаквам вашите реакции. Аз мисля да ви пусна моите утре


Ето тук е подходящото място да се разделиш с ненужните, но запазени вещи:
www.prodavalnik.com

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 576
И ако някоя тук има краста например как ще дезинфекцира дрехата  преди да я продаде на другата?

# 43
# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Незнам какво означава това, но ако разбереш колко стотици кожни и заразни болести може да се пренасят чрез дрехите..............венерически също.

Общи условия

Активация на акаунт