Много скъп преглед при д-р чавдаров

  • 10 956
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Мили майки, предполагам сте се сблъскали с плащането на прегледи за своите съкровища и не се и замисляте като давате пари за тяхното добро?
Да така е и аз минах по този път, съгласна бях на всичко моето съкровище да се оправи, но се чудя как е възможно прегледа при д-р Чавдаров / физиотерапевт/ да бъде 60,00 лв при положение, че няма никакви консумативи или апаратура???
И нещо повече всеки следващ преглед пак си остава на същата цена при положение че децата  при него се проследяват многократно през един два месеца!!!
Професионален преглед, но кой в България взема такива суми?? И остъпка никаква........

# 1
  • Мнения: 9 973
 Tired и аз не съм съгласна,но това е положението.Навсякъде се говори само за пари-а ако бутнеш в джоба е още по-добре Close

# 2
  • Мнения: 6 604
И ние сме минали през това. Но никога не съм съжалявала за парите,които съм дала.
Все пак,ако ти е твърде скъпо можеш да отидеш в клиниката. Там докторите работят с направление ,а са същите специалисти. Лично съм се уверила. Дори там едната докторка видя малко проблемче,което беше останало незабелязано от Чавдаров. Ние сме били при него 4-5 пъти за второ мнение.
Успех на вас.

# 3
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Здравей, ние сме водили детето на преглед при него 2 пъти- като беше на 3 и на 11 мес. Това са най-смислено похарчените пари за преглед, които съм давала! Единствено ме е яд ,че ни е далече и не можем редовно да го посещаваме.
 Не мисля, че той задължава някого да ходи в частния му кабинет.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 103
 Съгласна съм с Midi4ka* в клиниката работят с направления и са отлични специалисти. При Чавдаров сме били само 1 път и впоследствие не видях смисъл да ги водя пак след като ни пое д-р Радославова. Така че ако нямаш възможност да плащаш при него има и други варианти.

# 5
  • Мнения: 6 604
И нас ни лекуваше д-р Радославова.Гласувам с две ръце за нея.
П.С.По принцип  Чавдаров не задължава да ходиш в частния кабинет,но пък там е единствения начин да те прегледа той. Преглежда само там. Но пак повтарям-аз не съжалявам.

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 248
И нас ни изпращат при др.Радославова!Можете ли да ми кажете нещо повече за нея и терапията.И  много ли е натоварена и след колко време ви прие на преглед?Ние първо трябва да минем през Варна за очичките и тогава да се обаждам да запазвам час за нея.Другото което искам да питам е дали тя провежда лечение в болницата или показва упражнения които трябва да се правят от рехабилитатор в града в който живее бебето?Моля ви споделете с мен как  е редът при нея!Благодаря ви предварително! smile3525

# 7
  • Мнения: 6 604
Здравей. Обяснявам набързо,че много ми се спи.
  Съветът ми е,ако прегледа е с направление,да се обадиш още сега за час. Още повече ,че наближават празници. Ако е платено,ще те прегледа по-бързо. Ето защо нищо не губиш да се обадиш по-скоро. Ще имаш повече варианти за избор на ден.
По втория ти въпрос-като отидеш при нея тя прави обстоен преглед на детенцето и преценява дали и от каква точно рехабилитация имате нужда. След това си запазваш часове и за рехабилитацията. ПО каса са само 10 дни месечно,мисля. Може и да бъркам,де ама отдавна беше. Гимнастиката обаче е хубаво да се прави поне по 3 пъти на ден,всеки ден. Ето защо рехабилитаторката ще ти покаже как да изпълняваш упражненията правилно. Така ще можете да ги правите сами у дома. Защото иначе ,ако трябва да плащаш за допълнителните часове рехабилитация-доста скъпичко става. Ние сме били и платено,защото прецених,че колкото и правилно да ги правя не мога да се сравнявам с обучен рехабилитатор. А и си бях внушила ,че от една седмица проф.масажи детенцето ми напредваше страшно много. Успех при прегледа.
Ако имаш още въпроси-насреща съм.
П.С. Малко объркано съм го обяснила,ама наистина много съм уморена. Мозъкът ми спи вече.

# 8
  • Мнения: 32
аз водих моето преди две години при д-р Чавдаров (нашата педиатърка ми дава информация за най добрите, но не е единствен нали) но ако беше казал тази сума нямаше да се запиша а щях да потърся други специалисти работещи със здравната каса. 2008- ма беше колкото преглед на частно 20 лв. Аз съм доволна от него- малката нямаше никакви проблеми което беше много добре и после си проходи нормално. Да чакахме поне два месеца за прегледа.

# 9
  • Софето
  • Мнения: 618
И аз съм водила моите при Чавдаров, профилактично защото се родиха недоносени. Не мога да кажа какъв спец. е защото слава бога при нас няма проблеми, но за цената е нормално, човека си е учил, специализирал и знанието му е ценно.

# 10
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
И какво точно е учил, извинявай? Няколко вида курсове по рехабилитация и незавършено....икономическо образование.
За мен е един рехабилитатор-самозванец, който злоупотребява с доверието на препатили родители.
И аз заведох детето си при него. До ден днешен съжалявам, че я подложих на тия идиотски подхвърляния. Естетсвено, прати ни за рехабилитация в клиниката си. Отидохме при други двама, този път специалисти - невролози. Категорично отхвърлиха каквато и да е нужда от инвазивни рехабилитации, още по-малко от магнитни процедури, защото "специалиста" ни изпрати и на тях.
В момента живеем в Рим, никой от педиатрите тук не намира никакви отклонения от тези, с които ни наплаши Чавдаров.

Общи условия

Активация на акаунт