Получихте ли подарък от съпруга си когато го дарихте с наследник?

  • 19 181
  • 510
  •   1
Отговори

Анкета

Получихте ли подарък от съпруга си когато го дарихте с наследник?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Мнения: 96
Ами това е въпроса ми.Въпрос на уважение ли е само или и на възпитание .Как се почувствахте?

# 1
# 2
  • Мнения: 27 524
Не Joy Не съм дарила никого с наследник, нито има за какво да ми подарява конкретно по повода подарък. Детето е дете, самостоятелна личност, желано и искано от любов, а не е нечии наследник, нито дарена вещ, в чийто ответ трябва да получа подарък. Така го разбирам аз поне  Blush

Дарвянето на материална вещ за каквото и да било не е доказателство нито за възпитание, нито за уважение  Peace

# 3
  • Мнения: 188
Аз не съм получавала  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 5 939
на изписването ми подари букет цветя,но той и без повод ми подарява, не мисля че подарък е необходим.

# 5
  • Мнения: 6 708
Не, не съм получавала подаръци! Изобщо не ми беше до такива Laughing Laughing

# 6
  • Мнения: 116
Не,освен букет цветя.Свекървата ми направи подарък.Даже си мисля,че е излишно,детето е радост и за двамата-било то момиче или момче

# 7
  • София
  • Мнения: 1 997
Не. Бебето беше достатъчен подарък и за  двама ни.

# 8
  • Мнения: 1 740
Не, не съм получавала подаръци!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 262
ДА, и това ми хареса  bowuu

# 10
  • Мнения: 539
не.Но получавам достатъчно през цялото време. Laughing

# 11
  • Мнения: 329
Не. А трябва ли?  Thinking
То за тази работа първо трябват двама и второ то детето е и мое, не само негово и не съм го дарявала ...... Joy Стана малко объркано.
Не мисля че за това трябва подарък.
А колкото до споменатия букет цветя-това си е клише при изписването мъжът да носи букет на майката си и на акушерката   bouquet

# 12
  • Мнения: 108
Не ми е подарявал нищо, не мисля, че това е повод да ми прави подаръци. И без друго си направихме достатъчно общи подаръци преди да се роди бебето  Laughing. А след раждането - подаръците бяха за бебока.

# 13
  • Мнения: 151
Не, но аз не съм и очаквала.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт