Какво щяхте да направите, ако бяхте мъж?

  • 4 285
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Хортуваме си кротичко в спамо-чата и хоп, някой изтърси, че му се искало да бъде мъж. Ма не каза що, та за тва да попитам - ако бяхте мъж какво? Моля за вашите искрени отговори. Ма без заяжданици, щот съм проклета и отмъстителна!

# 1
  • Мнения: 620
ми кво...от единия крачол в другия Mr. Green

# 2
  • Мнения: 5 370
100яне, аз го казах вече в една тема в Д и С, ма да го кажа и тук.
Кво му е лошото да си мъж?
Един мъж има една камара изисквания към бъдещата жена: да е слаба, красива, да може да готви, да може св...и да прави.

После и прехвърля почти изцяло задълженията по детето, той е мъжът, трябва да има лично пространство и време за себе си и хобито си. Оправдава се с изкарването на пари. Whistling

Когато се случи изневяра, то вината почти от самото начало се търси у жената, защото не му е замрежила чорапите или му е загорила любимата мусака, зашото задължително почти е необезкосмена, дебела, проста и не го разбира.  Мъжът като изневери-е пич. Жената, обаче, е к....ва.

Е, искам в следващия си живот да съм мъж, ебати. Crossing Arms


# 3
  • Мнения: 58
Ако жените бяха мъже, щяха да се присмиват на еманципацията, нямаше да има мачове на стадионите, а само разпродажби, по мачово време, по ТВ щяха да излъчват 2 полувремена реклами, а през паузата - мач... От шопинГ, нямаше да имат време за тренировки и щяха да си слагат силиконови бицепси, силиконови плочки на корема и т.н.

# 4
  • Мнения: 21
Тва с крачолите е ясно. Физиология, кво да правиш. Ако мъжете носеха поли, нямаше да местят по крачолите. Хе, на! Арабите местят ли? Тц, не местят... Та така.

Кво вика там Жосефинка? Щяла да изневерява без да бъде курва. Ми хубуу, то вече се прави. А кво още ще прави? Щот да си мъж не е само да изневеряваш и да ти правят свирки, не ли? И откога "свирка" стана мръсна дума, че я цензурираме? Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 2 623
Да се самоцитирам ли от спама или ще видите какво написах
точно преди 5 минути  Hug

Иначе Фидано, благодаря .... тема в моя чест   bouquet

За протокола: Аз исках да съм мъж  bowuu

# 6
  • Мнения: 21
За протокола: Аз исках да съм мъж  bowuu
Ми напиши що, де Simple Smile Сподели опит. Не всички ще се оправят с форумните тънкости и едва ли ще прочетат какво си написала в спамо-чата Simple Smile

# 7
  • Мнения: 220
Цитат
Re: Какво щяхте да направите, ако бяхте мъж?
Кво ли, ми сигурно пак същото  Thinking Crazy

# 8
  • Мнения: 5 370
Тва с крачолите е ясно. Физиология, кво да правиш. Ако мъжете носеха поли, нямаше да местят по крачолите. Хе, на! Арабите местят ли? Тц, не местят... Та така.

Кво вика там Жосефинка? Щяла да изневерява без да бъде курва. Ми хубуу, то вече се прави. А кво още ще прави? Щот да си мъж не е само да изневеряваш и да ти правят свирки, не ли? И откога "свирка" стана мръсна дума, че я цензурираме? Simple Smile
НЕ бе.
Просто ше му седна като паша и само ше нареждам изисквания към жената. Иначе ше я плаша, че ше си отида.
(справка-подфорумът "самотни родители", там истории за жени, които търпят "мъже"-бол. Да ти се отще чак) Tired

# 9
  • Мнения: 4 585
Аз като съм мъж, та съм прокопсал. Нон стоп кеся у форума, лесно ли е, а?
може ли да пиша по темата Какво щях да правя, ако бях жена.

# 10
  • Мнения: 4 138
щях да стана хомосексуален. Mr. Green
може, вълчо.

# 11
  • Мнения: 21

може ли да пиша по темата Какво щях да правя, ако бях жена.
Може, ама без лафове от сорта "по цял ден ще си пипам циците" Simple Smile

# 12
  • Мнения: 93
'Ако бях мъж...щях да бъда по-добрият мъж!'

Цитат от песен на Бийонсето, който много ми харесва!  Wink

Иначе - като изключим казармата май да си мъж е по-лесно от колкото жена.  newsm78

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз като съм мъж, та съм прокопсал. Нон стоп кеся у форума

Може да има причинно-следствена връзка между двете  Laughing

# 14
  • Мнения: 4 585
Добре, няма да си пипам циците по цял ден, само под душа.
Щях да се чукам като шевна машина Сингер и нямаше да нося бельо.
Щях да стана дружка на Дафодил, да я науча на мурафети и да си лафим за мъже.

Общи условия

Активация на акаунт