Оформяне на вежди с конец- Бургас

  • 6 404
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Можете ли да ми кажете къде в Бургас мога да си направя тази процедура. Интересно ми е и бих желала да опитам. Гледала съм клипове и тарся от известно време място, но все още не съм открила.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 440
Зная такова място,но е в Меден рудник.Ако решиш пиши на лични да ти обясня.

# 2
  • Мнения: 1
Аз видях, че се прави и в един салон в Славейков. Смятам да опитам. Веждите ставали като изписани. Ще пиша дали съм доволна.

# 3
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Преди 15 години,когато живеех в Русе съм се правила с конец при една баба туркиня.Тя се е учила от майка си и т.н.Прави ла ме е от краката до веждите-всичко.Е повярвайте няма такова чудо-кожата е гладка,космите растат много по-бавно/с епилаторна 4-5 седмици,а с конец 2-3 месеца/.Важното е наистина този,който те прави да разбира,а не да ти накъса космите.Сега живея в София и отдавна търся някой ,който може да скуби с конец, но засега напълно безуспешно.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Аз видях, че се прави и в един салон в Славейков. Смятам да опитам. Веждите ставали като изписани. Ще пиша дали съм доволна.
Ще чакам отзиви и инфо  Peace

# 5
  • Мнения: 1
Днес си направих веждите и станаха като изваяни. Наистина това за мен е най-добрия метод. Пратете ми лично съобщение за да ви кажа мястото.

# 6
  • Мнения: 3
Момичета аз също посетих салона и опитах оформянето с конец в Славейков. Намира се зад учителския в едни нови кооперации. Салонът е голям и много изискан, а аз очаквах да е малко салонче.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 440
Ако може кажете с точност адреса и цената на услугата?Щом сте доволни дори и да стане реклама няма нищо лошо в това ,след като работят качествено.

# 8
  • Мнения: 850
  Моля дайте ми адреса на салона  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 9
  • Мнения: 3
Нямам нищо против да Ви дам адреса на лични. Пишете ми

# 10
  • Мнения: 9 162
 Praynig
адрес телефон боли ли колко струва много мерси

# 11
  • Мнения: 3
Веждите не болят, но доколкото знам за горна устна и брадичка е малко по-болезнено.

# 12
  • Мнения: 0
Здравейте,
ходих да ми почистят веждите с конец в салон в Славейков - не болеше и съм много доволна от резултата.  Peace Направих си и почистване на лицето с Talion-30лв, а оформянето на веждите с конец ми беше безплатно, имаха промоция. Simple Smile Не знам дали салона е същия, аз ходих в "Tea House" и съм доволна - препоръчвам Ви го, атмосферата е много приятна, а обслужването е на ниво. Party Намира се в ж.к. Славейков, бл. 148, вх. В - на партера. Козметичката при която ходих се казва Мария.

# 13
  • Мнения: 850
   
Здравейте,
ходих да ми почистят веждите с конец в салон в Славейков - не болеше и съм много доволна от резултата.  Peace Направих си и почистване на лицето с Talion-30лв, а оформянето на веждите с конец ми беше безплатно, имаха промоция. Simple Smile Не знам дали салона е същия, аз ходих в "Tea House" и съм доволна - препоръчвам Ви го, атмосферата е много приятна, а обслужването е на ниво. Party Намира се в ж.к. Славейков, бл. 148, вх. В - на партера. Козметичката при която ходих се казва Мария.
  може ли да ме ориентираш да какво е близо този блок , че така хич не ми е ясно ! Благодаря   bouquet

# 14
  • Мнения: 0
   
Здравейте,
ходих да ми почистят веждите с конец в салон в Славейков - не болеше и съм много доволна от резултата.  Peace Направих си и почистване на лицето с Talion-30лв, а оформянето на веждите с конец ми беше безплатно, имаха промоция. Simple Smile Не знам дали салона е същия, аз ходих в "Tea House" и съм доволна - препоръчвам Ви го, атмосферата е много приятна, а обслужването е на ниво. Party Намира се в ж.к. Славейков, бл. 148, вх. В - на партера. Козметичката при която ходих се казва Мария.
  може ли да ме ориентираш да какво е близо този блок , че така хич не ми е ясно ! Благодаря   bouquet

Намира се зад бл.36 и срещу бл. 63, близо до бул. Якимов. Салона гледа точно към стадиона м/у тези два блока. Wink Мога да ти дам и телефона като лично съобщение. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт