Искам бебе-испаниq

  • 1 795
  • 15
  •   1
Отговори
Има ли бебеправещи в испаниq, бих искала да ви попитам каква фолиева киселина пиете, колко време бебеправите? Ние не се пазим от жуни но не става и не става, даите нqкакув савет, билки или каквото и да е..благодарq предварително

# 1
  • Мнения: 629
Билки ли  Shocked Правете секс, билките ги оставете

# 2
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Подкрепям бгмамма Peace
Билките няма да ти помогнат да забременееш.

# 3
  • Мнения: 15
на мен ми помогна АНГЕЛИКА СИНЕНСИС или DONG GUAI на китаиски така 4е ...............  пих го 1 месец и забременнях а бебеправихме от 6 месеца и нестава6е имам поликистозни яи4ници

# 4
  • Мнения: 25
благодаря ти евалоqолиа знаех си че все пак някои ще ме разбере..откаде си ги купувала тези  билки, ако може да ми кажеш? Късмет ти желая!

# 5
  • Мнения: 3 241
С билки може да си навлечеш големи проблеми!
Щом пробвате от юни не е минало толкова много време за да се отчайваш.

По-добре отиди на гинеколог ако имаш въпроси.
А в която и аптека да попиташ за фолиева киселина ще ти препоръчат някаква марка  Peace

# 6
  • Мнения: 15
няма за6то. Ами и аз сам в испания купих ги от специален магазин за билки мога да ти дам телефон и адрес да се сварже6 и да пита6.Не са помогнали само на мен и на други жени дано успеее6 да забременее6 аз успях а не ми се вярва6е но ни6то не губи6 ако пробва6.

# 7
  • Мнения: 25
Аз вече пия фолиева киселина, ацфол по 10мг но засега нищо този месец хванах овуто с+ тест както писах в друга тема вече,но бих искала да си взема билките все пак щом е от аптека или магазин вярвам  няма навредят. Евалонголиq `пиши ми на лични тел си на лични и да ти звънна и да побъбрим, ти бременна ли си или вече си мама с тези билки.Късмет на всички в Коледа Благодаря все пак за отзивчивите отговори на всички!

# 8
  • Мнения: 15
Артес  писала сам на ли4ни

# 9
  • Мнения: 122

..........  каква фолиева киселина пиете, колко време бебеправите? 
Бебеправенето не се прави по часовник Shocked

Последна редакция: чт, 24 дек 2009, 16:50 от chaka-raka

# 10
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Много идентичен стил на писане имат и двете новорегистрирани дами  newsm78

# 11
  • Мнения: 83
Правете любов и ще стане! Peace

# 12
  • Мнения: 15
Аманита незнам какво против има6 нас новорегистрираните дами и за6то си толкова зле настроена но с това отрицателно настроение до никаде няма да стигне6 и като нети харесва какво сме писали и няма6 мнение не е нужно да пи6е6 и то така грубо.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 698
Аманита незнам какво против има6 нас новорегистрираните дами и за6то си толкова зле настроена но с това отрицателно настроение до никаде няма да стигне6 и като нети харесва какво сме писали и няма6 мнение не е нужно да пи6е6 и то така грубо.
Никой няма нищо против новорегистрираните,Ева ЛонгоЛия и не Аманита, а ти нападаш.Незнам защо новорегистрираните винаги скачат,когато прочетат нещо не по техен вкус, от своя страна ти също не си длъжна да се впрягаш толкова.
Моля ти се оправи си правописа,че е грозно,все пак си българка,нали?
Освен това никак не ти прави чест на назначаваш разни билки, ти лекар ли си,хомеопат ли си или врачка да препоръчваш? Това че билки на някой са помогнали то те не са панацея,нямаш представа каква вреда могат да навлекат.Така че е много смело от твоя страна да го правиш, ако ставаше с билки нямаше да има толкова борещи се жени-всяка да беше заръфала по билка и след ден бременна...,нямаше да има и лекари а щяха да са само знахари,билкари,шамани и т.н лечители, а това че си в Испания,повярвай не е от никакво значение, тук също си имаме билки и всякакви работи.
На другото момиче,което живее в Испания горещо препоръчвам да НЕ пие билки, правете любов, ползвай тестове за овулация, може и на фоликулуметрия да отидеш, пий си фолиева киселина/ неофолик мета/ и още вендъж-правете любов,ако бебето се забави година потърсете лекарска помощ, надявам се да не се наложи а много скоро да си бременна, Ева ЛонгоЛия също. Успех  bouquet

# 14
  • Мнения: 15
Нямам думи

Общи условия

Активация на акаунт