Ваксини - Дискусия за вредата от тях (6)

  • 55 750
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 427
tefterche, по принцип за градина и ясла искат всички поставени ваксини за възрастта....

А относно бан-овете....има удобни и неудобни хора....съответно вторите биват гонени дори и без нарушение....стига на някой да му се стори, че въпросният човек е казал нещо "не както трябва".

# 46
  • Мнения: 157
Хора, няма смисъл да скачате в другите теми да "просвещавате". Майките, които пишат там очевидно са достатъчно интеренет грамотни, за да ползват форумите, но си имат изградени мнения, които няма да разбиете. Ако човек иска сам ще намери много информация, така както всяка/всеки от нас го е направил. Тук имаме възможноста да дискутираме, да обменяме тази информация. Тежко им на тези деца, чиито майки приемат съвети да им инжектират едно или друго от човек, за когото не е ясно има ли медицинско образование или не. Щом обаче, го правят значи вие нищо не можете да направите. Аз не мога да постигна успех с най-близките си, камо ли с някой, за когото мнението ми нищо не значи. Едва сега, когато всички цъкат с език колко е здрава дъщеря ми как боледува веднъж на 4-5 месеца и то леко, започнаха да се замислят, че може би не съм чак толкова луда.

Междувпрочем си намерих и педиатърка, която с целия си медицински опит и без да е хомеопат смята, че масвото ваксиниране за какво ли не е доста компрометирала се практика. Тя самата ми сподели, че е попаднала на изследване на някакъв англичанин, според което децата, които не са ваксинирани изграждат по-бързо имунна система от тези, които минават през целия имунизационен календар. Като гледам моето дете съм напълно склонна да вярвам.

Желая ви успех и не се ядосвайте заради птички, персони и техните теми щом вашите дечица са здрави.

# 47
  • Мнения: 3 483
ВАКСИНИТЕ - СКРИТАТА ИСТИНА

Ако няма субтитри, пиши ми на лични, че не помня оттам точно ли го свалях Embarassed

# 48
  • Мнения: 352
И аз да се запиша най-после в новата тема.  Wink

# 49
  • Мнения: 4 392
Хора, няма смисъл да скачате в другите теми да "просвещавате".

ОК, съгласи се обаче, че и разни Персони и сие нямат работа тук. Тоест, нека правилата са за всички. Peace Да не говорим, че хора получават бан без никаква конкретна причина и без грам обяснение, а това противоречи на ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА.
Иначе съм съгласна за другото. Peace

# 50
  • в матрицата
  • Мнения: 952
OК, съгласи се обаче, че и разни Персони и сие нямат работа тук. Тоест, нека правилата са за всички. Peace Да не говорим, че хора получават бан без никаква конкретна причина и без грам обяснение, а това противоречи на ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА.
Иначе съм съгласна за другото. Peace
Добре де, бановете нали ги дават модераторите, не може ли да се допитаме до някой администратор защо се получава това разминаване с правилата и бановете на определени хора, не може така да продължава, това форум ли е или комунистически строй  Mr. Green, но сериозно, дайте да видим кой и защо раздава банове на пишещите в алтернативния

# 51
  • Мнения: 157
За бановете тук не съм толкова просветена, но във Фейс-а, когато много хора се оплачат от някой потребител, той е блокиран. Предполагам, че и тук има такова нещо. Вие докладвали ли сте Персона щом искате да ограничите достъпа и до тази тема?

# 52
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Да, Персона беше докладвана, дойде ТАТИ и ни каза, да не го занимаваме с женските си интриги.....както не веднаж беше спомената, правилата са различни - според потребителя.....

# 53
  • Мнения: 157
Стига бе, след всички постове за правопис и краснопис?

Много тъпо

Тогава по-добре просто да игнорираме провокаторите

# 54
  • Мнения: 2 761

Добре де, бановете нали ги дават модераторите, не може ли да се допитаме до някой администратор

Ти сериозно ли си го мислиш?Ми той администратора играе ролята на злото куче.Лично аз 2 пъти съм полу4авала бан от него по същия повод..
Здрасти Еди,знам,че ме чете6. Mr. Green

Последна редакция: чт, 03 дек 2009, 18:03 от Omega

# 55
  • Мнения: 553
Ммммм чуден банер виси горе на сайта  Twisted Evil
''Synflorix
новата 10-валентна
пневмококова ваксина''

# 56
  • в матрицата
  • Мнения: 952
T@LI той виси вече 2ри месец, сега ли го видя  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 178
Ммммм чуден банер виси горе на сайта  Twisted Evil
''Synflorix
новата 10-валентна
пневмококова ваксина''
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=434037.msg13030763#msg13030763  Wink

# 58
  • Мнения: 3 483
Я ми кажете какви са тия глупости за епидемии от морбили. Че нали е нормална детска шарка и трябва да се изкара. какво мрънкат толкова? Tired

# 59
  • Мнения: 85
Хубаво е да се изкара, и четох че след нея в повечето случи минавал и рубеолата, даже може да няма никакви симптоми. Аз днес също се потресох Shocked, моя близка на която съобщих, че едно познато дете може би има шарка и на която съм пращала доста материали и сме говорили ми каза: не може да се разболее детето ми има ваксина Shocked и както казва лорето трудно се замислят хората.

Общи условия

Активация на акаунт