стимулиран цикъл

  • 1 349
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
 Предстои ми донорска инсеминация и докторката ми предлага да я стимулираме. При мен всичко е наред проблима е при съпруга. Досега сме правили две процедури при естествен цикъл, но неуспешни. Притеснявам се от това,че вероятноста за две бебета е реална, а и хормоналните препарати не са шега работа. Моля дайте повече инфо по темата. Благодаря.

# 1
  • Мнения: 491
Хормоналните препарати не са шега работа както казваш .Има голяма вероятност и  за близнаци .Предполагам че ще ти изпише много кратка стимулация в минимални количества щом всичко е добре при теб .Сама трябва да си предцениш ако си по млада може да продължите с инсеминацията без да я стимулирате и ако не се получи да приложите и стимулация .Успех  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 2
  • Мнения: 623
според мен по-добре 2 или 3 бебета отколкото нито едно.колкото и да са трудни времената все ще се справиш.
за препаратите нищо немога да кажа.просто не съм компетентна.успех ти пожелавам.

# 3
  • Мнения: 104
При правилно предписани дози препаратите не са вредни и опасни, освен това е редно стимулацията да бъде проследявана, което предотвратява вероятостта да те предозират и да ти навредят.
А иначе, да, ако не бързаш и можеш психически, физически и финаносво Wink да си позволиш повече опити, пробвай и без стимулация, но ако искаш да се подсигуриш по-добре я направи, разбира се това не означава 100%, че ще стане веднага, но увеличава вероятността. Аз също съм с нормлни процеси, но за по-сигурно ми беше предписана стимулация, направих я, но май пак не съм бременна...но не ми стана нищо от самата стимулация Wink
Успех!

# 4
  • Мнения: 1 186
всичко е въпрос на решение, ако лекаря предложи лека стимулация, защо не опиташ. от няколко инжекции няма да ти стане нищо, пък защо те плаши мисълта от близнаци-нали борбата е да имаме деца. успех и вземи правилното решение за теб.  Peace

# 5
  • Мнения: 80
Благодаря за мненията ви. Моя съпруг си има деца от предишен брак и  затова не иска близнаци. Той не е първа младост и ще трябва да си гледам детето или децата сама след време. Затова се замислям сериозно.

# 6
  • Мнения: 80
   Момичета замисляли ли сте се какво внася тази борба за бебе в семейството ви?  Станахте ли по-близки със съпруга си, споделяте ли повече неща, станахте ли по-силни? Според мен има и добри страни. Аз разбрах, че моя съпруг ми прави най-големия подарък като ме подкрепи в желанието ми да забременея от донор. Бих искала той да е биологичния баща, но 10 години неуспешни опити са много и се примерихме с мисълта за Датски татко. Дано всички получим пова което най-много желаем Бебчета.

Общи условия

Активация на акаунт