Хотел Пири, или Александър СПА - Банско

  • 4 989
  • 8
  •   1
Отговори
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Не намерих инфо за този хотел. Ако някой е ходил скоро моля, да пише...

# 1
  • Мнения: 119
Спомените ми от комплекс Пири са свързани с един всепоглъщащ студ. В стаите имаше подово отопление мисля, което едвам се усещаше; в баните и WC-то нищо. Но най-екстремно беше прибирането от басейна към къщичката, загряти, по халати , в снега - супер каляваща процедура. Ресторанта - масовка, бира-скара. Но пък иначе тънки цени, така , че не сме пискали.

# 2
  • Мнения: 1 417
Боже, Александър Спа да не би да функционира Shocked Собственика му дължи няколко милиона на изпълнителите Close Те и 2та са на един собственик

# 3
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
И аз това се чудя - мислех, че са едно и също нещо - но явно не. Ще ми се наложи да прекарам 3 дни там и искам да знам какво да очаквам, че по форумите мненията са страшни просто... ooooh! Ако някой знае нещо по-добро, но да е в близост до това Пири - да пише Praynig

# 4
  • Мнения: 1 417
И аз това се чудя - мислех, че са едно и също нещо - но явно не. Ще ми се наложи да прекарам 3 дни там и искам да знам какво да очаквам, че по форумите мненията са страшни просто... ooooh! Ако някой знае нещо по-добро, но да е в близост до това Пири - да пише Praynig
На един и същ собственик са, като Александър СПА е новия хотел, който според мен не би трябвало да функционира newsm78 поради горепосочените задължения към изпълнителите , а ПИРИ е старият к-с, не знам да е реновиран. Мисля, че са един до друг - извън Банско. Много те моля пиши ако ходиш наистина дали функционира новия хотел Hug

# 5
  • Мнения: 3 215
Ако някой знае нещо по-добро, но да е в близост до това Пири - да пише Praynig
Пири е по средата между Банско и Баня - имаш избор в кое от двете да си потърсиш подслон - избор бол  Peace

# 6
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Ако някой знае нещо по-добро, но да е в близост до това Пири - да пише Praynig
Пири е по средата между Банско и Баня - имаш избор в кое от двете да си потърсиш подслон - избор бол  Peace

ами купона ще е в Пири, но нещо не ми се нощува там ...

# 7
  • Мнения: 183
Здравейте момичета,
някоя от вас да има скорошни наблюдения за комплекс Пири.
Компанията е решила да празнуваме там, а се чудя дали няма да сме неприятно изненадани.
С нас ще има и малки деца ....
Благодаря предварително Peace

# 8
  • Мнения: 183
никой ли не е ходил ? Sad

Общи условия

Активация на акаунт