Ръмжим- какво е това?

  • 598
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 032
Поразгледах с търсачката, обаче не успях да открия кой знае какво и за това да ви питам момичета. Мойта мома от няколко дни ръмжи та се къса. Имам чуството, че се напъва, но няма резултат в памперса. Някъде прочетох, че и други бебоци на нашата възраст май са ръмжали и се чудех това някаква фаза ли е от развитието на бебетата или има нещо притеснително  newsm78 Другото, което ме смущава е, че винаги когато започне да се смее с глас и след това се разхълцва

# 1
  • Мнения: 514
Оооо, и ние ръмжим, особено когато се храни newsm78 Памперса обикновено е празен. Та и аз се чудя нормално ли е и каква може да е причината newsm78 Понякога си мисля че като яде така си прочиства гърлото ама едва ли...

# 2
  • Мнения: 1 032
Нас почнаха да ни мъчат и зъбите и се чудя дали няма някаква връзка и с това  newsm78

# 3
  • Мнения: 579
...Другото, което ме смущава е, че винаги когато започне да се смее с глас и след това се разхълцва

За ръмженето не знам,ама за хълцането и не бяхме така,то даже и на лекар бяхме(манооого ни се смяха,ама аз много се бях притеснила).
Това е нормално.
Опитвай винаги да я оригваш и ще спре.
Елена вече много рядко хълца,защото се научи да се уригва мнооого добре.
Не се притеснявай.

# 4
  • Мнения: 4 068
Вие пак късно сте почнали да ръмжите. Моята е като мече направо. А като висне на цицата и се почва едно ръмжене....не е истина. За напъването сме същата работа, а резултат в памперса никакъв. Най-много да пръцне и това е.

# 5
  • Мнения: 1 032
Уф, благодаря да се успокоя малко. Значи трябва да си взема тапи за уши, щото това нейното не се търпи- в момента играта й е да пищи и от писък да премине към ръмжене. Дано да има здрави гласни струни това дете

# 6
  • Мнения: 1 735
Дано да има здрави гласни струни това дете
Може да репетира за рокаджийка...   Sunglasses

# 7
  • Мнения: 1 704

Мойта ръмжи непрекъснато да си прави кеф  Joy Тъй като от няколко месеца това и най-любомото нещо реших да го вкарям в употреба.. и сега я питам Как прави мечо? и тя почва да ръмжи доволно че не е напразно  hahaha

# 8
  • Мнения: 1 032
Яснооо, може пък и наистина да репетира за рокаджийка /за ужас на баща й/, ама нали го прави от няколко дни това ръмжене и явно й е интересно. Сигурно за това го повтаря постоянно, ама аз се шашнах. Ще взема да почна да я образовам какви звуци издават животните и туко виж сме си сменили репертоара

# 9
  • Мнения: 1 910

Мойта ръмжи непрекъснато да си прави кеф  Joy Тъй като от няколко месеца това и най-любомото нещо реших да го вкарям в употреба.. и сега я питам Как прави мечо? и тя почва да ръмжи доволно че не е напразно  hahaha

 Laughing

# 10
  • Мнения: 5 299
Ами според мен си е напълно нормално. Първо почна с гукане, смях на глас, пищене, ръмжене и какви ли не писъци и кеясъци. Това е ново за детето и то се наслаждава, така както открива ръчичките си например Mr. Green
Имаше един период, в който бебата имитираше магаре, някак си дърпаше гласа назад и умирах да се хиля, а тя като види, че се смея и още по-силно издава звуците

# 11
  • Мнения: 8 769
Синът ми ръмжи като звяр. Дааааа....дъщеря ми не проявяваше такива дарби. Ръмжи, когато не е на кеф, ръмжи, когато заспива, ръмжи, когато иска нещо, абе идва му овътре просто. Мислех си, че така си проявява мъжкият, овчи характер (зодия Овен е). Обаче се оказва, че и при момиченца се случвало. Grinning Thinking
За хълцането - и двамата са така. Смеят ли се до захласване и след това задължително се разхълцват. Дъщеря ми е на 2г8м и още го прави този номер.  Grinning

# 12
  • Мнения: 639
Синът ми ръмжеше от раждането си.Дори една вечер не можахме да заспим с мъжът ми.После спря, но от няколко дни отново си ръмжи плюс крещенето.

Общи условия

Активация на акаунт