Шампоан оцветител

  • 205 036
  • 186
  •   1
Отговори
  • Мнения: 350
Препоръчайте ми хубав шампоан оцветител.Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 223
Palette Instant Color ползвала съм около 4-5 пъти. имат трайност според миенето на косата. след 2-3 къпания се измива изцяло, цената е около 2.50




# 2
  • Мнения: 350
Като се отмива толкова бързо,често ползване сигурно влияе на косата като ползване на боя Confused
Стрували си Thinking

# 3
  • Мнения: 223
е, със сигурност не е полезно и не подхранва косата - все пак си е химия, но със сигурност е най-щадящото средство за постигане на цвят,макар и краткотраен.
за разлика от боята- цветът на шампоана не прониква вътре в косъма,а е  по повърхността му  затова с отмиване- пада, докато при боята целта е цветът да проникне в самият косъм и по този начин да се задържи по - дълго време.
шампоанът е добро решение ако искаш да изпробваш даден цвят или за някакъв празник например да се боядисаш за разнообразние ,но не искаш да задържаш цвета.
да, струва си ако целиш за кратко време само да имав цвят

Последна редакция: нд, 06 дек 2009, 14:35 от WHITE DREAM

# 4
  • Мнения: 350
Благодаря  WHITE DREAM,за изчерпателния отговор   bouquet,значи шампоана е точно за мен,защото,аз си харесвам цвета на косата,но понякога ми омръзва и се боядисвах,сега обаче ще пробвам този начин,защото е по щадящо и лесно.Харесах си номер19   thumbsup

# 5
  • Мнения: 9
аз съм се боядисвала с този на престиж,не ми навреди на косата и падна след 4 измивания ето тук http://www.rosaimpex.com/?step=module_action&modname=priceli … =2&order[]=price
имат доста по голямо разнобразиие от палете
има и нови http://www.rosaimpex.com/?step=module_action&modname=priceli … =2&order[]=price
но тях не съм ползвала

# 6
  • Мнения: 171
Аз харесвам много тези, на Лореал професионел, по-точно бежовия, макар че отдавна не съм го купувала:

# 7
  • Мнения: 4
Не ви ли дразни това, че винаги когато се къпете,кърпата ви става оцветена? Аз съм червенокоса и това направо ме побърква! Аз се боядисвам с Палете за тъмна коса, но много бързо пада червеното. През повечето време си ходя поизсветляла и наистина ми се иска да ползвам оцветител. Ако имате някакви предложения за червено (тъмно),споделете.

# 8
  • Мнения: 9
Не ви ли дразни това, че винаги когато се къпете,кърпата ви става оцветена? Аз съм червенокоса и това направо ме побърква! Аз се боядисвам с Палете за тъмна коса, но много бързо пада червеното. През повечето време си ходя поизсветляла и наистина ми се иска да ползвам оцветител. Ако имате някакви предложения за червено (тъмно),споделете.
да дразни ме и затова опитах с оцветител,но вече не съм с червена,а за тъмно червен оцветител освен за тъмна вишна на престиж друго,незнам не съм ползвала Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 324
Palette Instant Color ползвала съм около 4-5 пъти. имат трайност според миенето на косата. след 2-3 къпания се измива изцяло, цената е около 2.50






Ползвала съм 11 или 13 номер(не помня точно), но не останах доволна. Не само, че бързо се измива...ами и не ми хвана почти(забелязваше се отенък на червеникаво само на слънце Sad ). Косата ми е "средно" кестенява.

# 10
  • Мнения: 97
Ами то почти няма шампоан оцветител, който да придава интензивен и наситен цвят. При повечето е само оттенък. Не съм ползвала професионални, но едва ли и при тях е различно. Просто със шампоаните оцветители се придава по-различен оттенък на истинския цвят Peace

# 11
  • Мнения: 350
аз скоро ще пробвам и ще пиша,моята коса е светло кестенява и я хваща всеки цвят,дори съм била чисто руса без блондор,оцветители обаче не съм пробвала,но смятам че и те ще успеят да я оцветят  Mr. Green.Благодаря на всички за отговорите   bouquet

# 12
  • Мнения: 1
Аз харесвам много тези, на Лореал професионел, по-точно бежовия, макар че отдавна не съм го купувала:


имам питане също относно бежовия от къде мога да си го взема или поръчам. В Златна рибка струва ми се не го видях.

# 13
  • Мнения: 30
А аз искам да попитам покриват ли тези оцветители белите коси, защото на мен това ми е проблема.

# 14
  • Мнения: 1 915
Един лаически въпрос.
Къде ги има тези шампоани и балсами - харесах си тези на Розаимпекс.

Общи условия

Активация на акаунт