Шампоан оцветител

  • 205 561
  • 186
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Лореал кастинга става ако търсиш лесното боядисване като просто намажеш косата като шампоан, освен това дава хубав блясък, но както и оцветителите не изкарва много дълго Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1
Аз харесвам много тези, на Лореал професионел, по-точно бежовия, макар че отдавна не съм го купувала:


имам питане също относно бежовия от къде мога да си го взема или поръчам. В Златна рибка струва ми се не го видях.

И все пак от къде може да се купи точно такъв шампоан Rolling Eyes?

# 17
  • Мнения: 1 893
И аз се интересувам!!! Дайте сайт,от където да поръчаме.

# 18
  • Мнения: 3 413
Аз харесвам много тези, на Лореал професионел, по-точно бежовия, макар че отдавна не съм го купувала:


имам питане също относно бежовия от къде мога да си го взема или поръчам. В Златна рибка струва ми се не го видях.

И все пак от къде може да се купи точно такъв шампоан Rolling Eyes?
И аз се интересувам!!! Дайте сайт,от където да поръчаме.
http://zlatnaribka.com

# 19
  • Мнения: 171
Да, от Златна рибка може да се поръча или по-точно до скоро можеше, сега нещо не ги откривам тези шампоани в сайта. Аз ли не виждам или за момента ги няма....  Rolling Eyes Моят съм го купувала от салон, само че след като ми свърши много го търсих и не успях да го открия. Става въпрос за бежовия, другите цветове си ги имаше.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 42
Бих препоръчала балсам оцветителите Color Kult na Voila, много по-трайни и по-добри са от тези на Loreal
Ето и линк, от където могат да се поръчат:
http://-spam083-/Ocvetiavasht-balsam-profesionalen-color-kult-voila-p-89.html


# 21
  • Мнения: 0
извинявам се, че ще вдигна темата, но имам един глупав въпрос ...
искам и аз да ги пробвам, но проблема ми е че имам кичури и няма да стане нали ?  Joy

# 22
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Моля някоя от вас, ползвала "бежово" за оцветяване/тониране, да сподели на каква основа го слага (руса предполагам) и какъв отенък постига.

# 23
  • Мнения: 171
Моля някоя от вас, ползвала "бежово" за оцветяване/тониране, да сподели на каква основа го слага (руса предполагам) и какъв отенък постига.

Лично аз - на много светло руса основа. Съжалявам, но нямам снимка на косата от периода, в който го ползвах, за да покажа. Оттенъкът ми след ползване на шампоана (по спомен говоря, разбира се) най-много се доближаваше до това:
http://www.lorealparisusa.com/_us/_en/external/images/withdrawal … ent/newloreal.jpg

Става въпрос за оцветяващия шампоан, който съм показала по-горе, на L'Oreal professionnel. Който пък, за съжаление, вече никъде не откривам, освен в някои чуждестранни сайтове  Confused

# 24
  • Мнения: 4
Aз искам да се пробвам с такъв шампоан,но искам да се направя руса,а косата ми е тъмно кестенява.Мислите ли ,че ще стане?
Моля ви дайде ми бърз отговор,защото за четвъртак трябва да съм руса!

# 25
  • Мнения: 0
Знаете ли с какъв шампоан оцветител може да се премахне жълтеенето и леко оранжевите оттенъци в косата след изрусяване?



Защото аз постигам такъв ефект само с боя за коса, а това определено изтощава косата Sad

# 26
  • Мнения: 0
Aз искам да се пробвам с такъв шампоан,но искам да се направя руса,а косата ми е тъмно кестенява.Мислите ли ,че ще стане?
Моля ви дайде ми бърз отговор,защото за четвъртак трябва да съм руса!

Абсурд, трябва първо да я обезцветиш с силен перхидрол, и едва после да сложиш крем боя за коса, a от там на сетне предполагам като изрусяваш само корените можеш да се пробваш и с шампоан оцветител.

# 27
  • Мнения: 171
Aз искам да се пробвам с такъв шампоан,но искам да се направя руса,а косата ми е тъмно кестенява.Мислите ли ,че ще стане?
Моля ви дайде ми бърз отговор,защото за четвъртак трябва да съм руса!

Абсурд, трябва първо да я обезцветиш с силен перхидрол, и едва после да сложиш крем боя за коса, a от там на сетне предполагам като изрусяваш само корените можеш да се пробваш и с шампоан оцветител.

Подкрепям  Peace Щеше да е супер да ставаме руси само с шампоан, но за съжаление няма да се получи.

# 28
  • Мнения: 217
И аз да попитам тези шампоани покриват ли белите коси? Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 171
pumb4i, аз ползвам Силвър на Лореал професионел. В зависимост от това колко време го оставяш на косата, се получава точно такъв сребристо-сивкав нюанс. Но не бива и прекалено дълго да се стои, че има вероятност да придобие лек лилав оттенък  Laughing Ето го:
http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=110&products_id=1055

Предполагам знаеш обаче, че добър ефект от такъв тип шампоани има ако косата е добре и равномерно изсветлена и се ползват само с цел по-приятен цвят и неутрализиране на леко жълтеене. Това не е продукт, който може да се справи с тъмна основа, изсветлена до някакъв жълто-риж цвят и да го превърне в платинен. Както и да изравни цветът на корени и дължини, ако те по принцип не са еднакво силно изсветлени.

Общи условия

Активация на акаунт