село Чифлик, до Трявна

  • 4 975
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 265
Страхотно е там. Преди години ходих там на почивка и все още си спомням колко хубаво беше и как когато валеше дъжд водата беше много топла и по цели часове не излизахме от там.  Ех, мечти, мечти - ама беше суперско!

# 16
  • Мнения: 463
Брей, не се спря тази есен, тц тц тц Wink
Студеничко беше на морето, та искате май в топла водица да се топнете, май!
Е, аз съм очевидец. Бяхме през лятото на два пъти в с.Горно Трапе, вила "Колор", на 6 км.от Чифлика е . Подходящо е за почивка с дете. Ако искаш повече инфо и снимки, свиркай.

# 17
  • Мнения: 463
Между другото, снимката на Лора в подписа ми е точно от там

# 18
  • Мнения: 344
Брей, не се спря тази есен, тц тц тц Wink
Студеничко беше на морето, та искате май в топла водица да се топнете, май!
Е, аз съм очевидец. Бяхме през лятото на два пъти в с.Горно Трапе, вила "Колор", на 6 км.от Чифлика е . Подходящо е за почивка с дете. Ако искаш повече инфо и снимки, свиркай.
Iv Дай повече инфо за тази вила

# 19
  • Мнения: 463
Тони, вилата е хубава и е на приблизително равн разстояние от Троян и от Чифлика. Разполага с 5 стаи/всяка с инд.б/wc/, в случай че сте голяма компания, иначе собственикът не дава повече от 2 стаи едновременно на различни хора. Можете да си готвите сами в напълно оборудвана кухня, може и да си поръчвате с предварителна заявка. Има голям и добре поддържан двор, което през идващия сезон не е от значение, но лятото си е супер.
Цените - ед.стая -20лв, двойка -30 лв., тройка - 40лв. Не зная през зимата дали са други цените. На нас ни беше много удобно и ни хареса.

# 20
  • Мнения: 344
Iv благодаря за инфото ако имаш тел за вилата дай ми го моляте

# 21
  • Мнения: 463
http://www.staraplanina.org/bg/troian.php
Тук има всички координати за вила Колор, а може да видиш и още неща из района.

Общи условия

Активация на акаунт