Какви подаръчета за гостите?

  • 18 941
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 429
Здравейте!
Бихте ли споделили какви подаръчета дадахте на гостите за първия рожден ден на детето ви?
Нямам никаква идея,знам само ,че не искам да е керамичен сувенир.

# 1
  • Мнения: 5 393
Никакви подаръци не съм давала на гостите. И това ли е някаква нововъведена или чуждоземна традиция, или аз не съм в час?

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Никакви подаръци не съм давала на гостите. И това ли е някаква нововъведена или чуждоземна традиция, или аз не съм в час?

Вероятно  Whistling Нито съм подарявала, нито са ни подарявали като сме били гости.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 529
 По един балон.

# 4
  • Мнения: 529
Чак пък и подаръци да им давам ThinkingТова го чувам за първи път.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 262
За първи - балон от украсата в клуба.
За втория - шоколадово яйце (но го давам на майката, че не всички деца ядат шоколад)
 Peace

# 6
  • Мнения: 2 521
Не съм подарявала нищо нито за първия,нито за следващите рожденни дни на децата си.Мисля,че това си е празник на детето и следва само то да получава подаръци-не гостите.

Никакви подаръци не съм давала на гостите. И това ли е някаква нововъведена или чуждоземна традиция, или аз не съм в час?
И аз съм доста изостанала явно Laughing

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 103
И аз не съм давала подаръци за гостите. Но като предложение- малко календарче със снимка на рожденика. Ние скоро направихме такива на моя син в едно фото- станаха страхотни.

# 8
  • Мнения: 22 414
Това е поредната щуротия за която чувам....
За какво трябва да даваш подаръци на гостите?
Те са дошли да уважат вашият празник с присъствието си, не да получават подаръци за това....

# 9
  • Мнения: 592
И аз не съм давала подаръци за гостите. Но като предложение- малко календарче със снимка на рожденика. Ние скоро направихме такива на моя син в едно фото- станаха страхотни.
Да,това е страхотна идея.За съжаление аз не съм се сетила за това и нищо не съм подарявала на рождените дни на децата ми.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Това някакво "ново двайсе" ли е?!
За протокола не съм правила подаръци на гостите за 1 годинка на децата.

# 11
  • Мнения: 58
Аз мисля, че гостите трябва да подаряват подаръци на рожденника, а не ние на тях newsm78

# 12
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Това ми напомня за Пипи дългото чорапче. Grinning

# 13
  • Мнения: 1 705
Не съм подарявала нищо нито за първия,нито за следващите рожденни дни на децата си.Мисля,че това си е празник на детето и следва само то да получава подаръци-не гостите.
Не съм го правила и нямам намерения да го правя в бъдеще,детето има празник и то получава подаръци.
пп и аз не съм чувала подобно нещо(освен за сватба)

# 14
  • Мнения: 1 354
За първи път чувам..., не знаех, че така се прави Thinking

Общи условия

Активация на акаунт