Отговори
  • Мнения: 893
Сдружение "Работилница за надежди", Велико Търново


http://millofhopes.org                                                                                            info@millofhopes.org


Тема 1
Тема 2

Каним Ви на нашия БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КОЛЕДЕН БАЗАР на 12 и 13 декември 2009 в Central Mall Велико Търново. Зарадвайте Вашите близки с ръчно изработените подаръци и декорации за Коледа и дарете усмивка на нашите малки приятели от дома в село Страхилово.


За повече информация за децата от Страхилово, за Работилницата и за нашите начинания посетете нашия интернет сайт:

www.millofhopes.org

Ние сме съмишленици от Велико Търново, Лясковец и Горна Оряховица, които се обединихме в сдружение „Работилница за надежди“, за да помагаме на деца, лишени от родителска грижа.

Посещаваме дома за отглеждане и възпитание на деца лишени от родителски грижи в Страхилово. Селото е разположено на 7 км северозападно от град Полски Тръмбеш в област Велико Търново. В дома живеят 57 деца на възраст от 2 до 10 години. От тях двадесет и три деца са ученици, двадесет и три деца на 5 и 6 години, а останалите са на възраст между 2 и 4 години. Децата са мили, находчиви и шумни. За много от тях има шанс да се върнат в семейна среда, а докато са в дома, да получат достатъчно знания и социални умения, за да могат по-късно да се приспособят и живеят нормален и пълноценен живот.

Нашата идея е да помагаме с време, собствен труд и средства. Поставили сме си за цел преди всичко да общуваме с децата като ги посещаваме веднъж седмично. Надяваме се съвместно с персонала на дома да успеем да подобрим условията в занималните и да организираме излети и кратки екскурзии. Празнуваме рождените дни на децата всеки месец. Решихме да насочим усилията си към дома в Страхилово, защото селото е доста далече от по-големите градове и децата получават малко внимание от външни хора.

Ако имате желание да се включите, сте добре дошли при нас. Ако имате време, може да се включите в посещенията в дома за някое от предстоящите събития. Ако имате запазени дрешки, обувки, играчки или книжки, можете да ги подарите на децата. Ако имате средства, можете да направите парично или друго материално дарение на дома. Вашата помощ ще бъде оценена!


Сдружение „Работилница за надежди“
Велико Търново, ул. Баба Мота № 6
БУЛСТАТ: 104703933
ФД на ВТОС: №12/2009



info@millofhopes.org
http://www.millofhopes.org/


Банкова сметка за дарения:

Сдружение "Работилница за надежди"
Централна кооперативна банка АД
клон Велико Търново
IBAN: BG33 CECB 9790 20A7 018700
BIC: CECB BGSF



Последна редакция: пн, 07 дек 2009, 11:25 от devilkin

# 1
  • Мнения: 32
Честито вече си имате нова темичка с невероятен вкус направена от devilkin. Пожелавам ви още първият ден всичко да се продаде на благотворителният базар. И да съберете колкото се може повече парички за да зарадвате повече дечица. Успех!!!

# 2
  • Мнения: 893
zezata, много ти благодарим  Hug

# 3
  • Мнения: 622
васе,новата тема е супер!можеш ли да ми намериш как се прави коледна звезда от хартия?миналата година някай беше писал в хоби,но сега не мога javascript:void(0);да го намеря....моля те,помагай,от онази намачсаната хартия ще станат идеално..... Praynig Heart Eyes

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 311
И аз тук при вас  Whistling
Браво за новата темичка.
Как върви с нещата за базара?  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 893
missing, колкото добре да планираме всичко, последната седмица преди базара винаги е голяма лудница.
Диде, сетих се за какво говориш, ще потърся.

Намерих два модела, като първото може да се направи с червени, а отзад со по-големи зелени листенца, но пък баш такава тел не знам от къде можем да купим тук, пак ще импровизираме  Grinning

Как се прави цвете от хартия – видео

Как да си направим цвете от креп хартия

Последна редакция: нд, 06 дек 2009, 22:44 от devilkin

# 6
  • Мнения: 622
васе,бърза си като комета,много ти благодаря,а тел има подобна в коуфланд,точно до онези звездички и снежинки червените,ще взема да пробвам.....онези свещници,за които ти говорих станаха прилични,но искам още едно мнение,за всеки случай.....много бързо се правят,а пък са ефектни.
току що получих пратката от полски тръмбеш,благодаря за съпричастността,  bouquet!

# 7
  • Мнения: 263
Добро утро, момичета!  Hug

 Ха, да ни е честита новата тема! Само с хубави новини да я пълним!
 За базара: някой да има нужда от помощ? Майче, как си с опаковането?
 Лелее, как се вълнувам самооо  Crazy

# 8
  • Мнения: 5 681
...можеш ли да ми намериш как се прави коледна звезда от хартия?...
http://krokotak.com/2009/11/koledna-zvezda/

# 9
  • Мнения: 41
http://krokotak.com/category/praznitsi/koleda-praznitsi/
Аз останах много впечатлена от този сайт  Blush
Имам много да уча и се надявам да се включвам достойно в следващите мероприятия  Wink

# 10
  • Мнения: 434
Обадиха ми се.Тази вечер отивам да взема нещата, направени от децата.Утре ви ги пращам  Flutter

# 11
  • Мнения: 893
Страшни сте момичета  Hug

Сисе,
май най-удобно е да ги пратиш по Верчето (че ми е хубаво да си пия сутрин кафето с нея  Mr. Green)

Моник, вие до къде стигнахте с Розали?
Ферара, пак те изгубих от поглед  Mr. Green Ако нямаш време за крушките, донеси няколко да ги пробваме  Wink

# 12
  • Мнения: 414
Здравейте,

Според мен Вася ще излезе един скрит талант в дизайна, нищо че скромничи Wink

С опаковането съм до кривата круша, но не мисля, че ще сколасам. Обаче да питам за мнението ви. Късметчетата на Мартеничка изглеждат много хубави без етикетче и с ум се боря дали да слагам. Няма да станат по-красиви, а от др сътрана етикетът съдържа информация, която е хубаво да стигне до хората. Какво мислите?

Междувременно ми се обади една позната, която е направила фибички с плетени цветенца.  Hug Ще ги взема от нея, за да ги опаковам.

Също собственикът на фирмата за аксесоари Нивян Недев, който направи чудесния подарък на момиченцата през пролетта, е поръчал да му се обадя, защото има желание отново да се включи по някакъв начин в нашето дело. Ще му се обадя и пак ще пиша.

Поздрави на всички!

Мая

# 13
  • Мнения: 893
Мая,
На късметите по-добре лепни етикетчето на гърба, така че да не се вижда много, но който си го купи, да може да прочете инфото от там.
За фибичките, не ги опаковай. Мисля да са на лентички защипани, и само ще им сложим обща цена. Дали пък тях да не ги закрепим на някакво малко табло. Розали в момента довършва нейните, обаче аз забравих да и дам мъниста  Blush
Розали, имаш ли още нужда от тях? Моля те помисли и как да са изложени фибите.

# 14
  • Мнения: 622
ей,а помните ли миналата година какво табло за бижутата имахме,беше много сполучливо,но не знам къде остана ,сигурно е  при  дидка.....верчето като ходи при нея,може да я попита за него.....ако мислите ,че е удачно
от галя ще взема статив за картичките.
аз направих 10-тина свещника,утре чакам дисковете от мая,аз последната седмица голямо вдъхновение,голямо нещо....днес с администраторката на кабинета шихме едни торбички за елхата,пълни с дребни макарони,малко приличат на сватбени торбички,но стават,......до скоро!

Общи условия

Активация на акаунт