Да се насладим на последната септемврийска седмичка 26.09 - 02.10.05

  • 6 886
  • 213
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Добро утро Hug
Аз пак първа Blush явно идвам най-рано на работа.
След вчерашният хубав ден изпълнен с разходки из красотите на родината ни съм в добро настроение. Мъжът ми вчера искаше да ми правел препериконче...ама аз неща кроманьонец у нас Naughty Mr. Green
Хайде момичета весела седмица.

Последна редакция: пн, 26 сеп 2005, 13:37 от Хера

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Их, пак ме превари...
Весела седмица на всички.
Ние имаме малко коте Руска синя, кръстена от Мая Писа Simple Smile Много кротка засега, спокоен характер като за малко коте. Много й се радвам.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Их, пак ме превари...
Мара Подробната Бързакова са ми имената Mr. Green
 Честито ви коте...то и аз искам ама мъжа ми нцъ Naughty не обичал котки. Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 5 577
Аз имам ли право да се включа?
В момента не съм активна бебеправеща, но не и отговорна пазеща се... Wink
Разчитам на съдбата...

Много искам второ бебезанче другата година, но таткото се дърпаше и никога не изразяваше съгласие поради куп причини  Tired
Аз тайно си чета "Искам бебе".

Но преди 2 дни самия той каза: "Трябва да имаме още едно дете, догодина."
И аз  Shocked
Питах го за финансовата страна, и очаквах да каже че се е шегувал, а той каза сериозно "Ще сменя работата или ще почна още една!"
Божа работа, но ние и сега не се пазам, а първия беб стана така...  Blush

 Party

Здравейте от мен, ако ме приемете.
Пожелайте ми да си намерим по-добра работа - и аз и съпруга, за да може по-активно да пиша във темичката.

  bouquet

# 4
  • Мнения: 144
Здравейте и от мен, доста дълго не съм писала в тази темичка!!! Rolling Eyes
Само да кажа , че съм добре и онзи ден като ходихме на преглед в Св.Лазар при доцент Томова -
 видяхме малкото съкровище и ще си имаме момченце. Wink

Това е от мен. Надяма се да не сте ме забравили. Rolling Eyes

На бебеправиещите успех newsm10, а на чакащите да видях  EFP newsm17 newsm51

Желая на всички лека седмица!  bouquet

# 5
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Херка,ама ти си ни най-ранобудното слънчице тук. Форумка Ранобудка Слънчева според мен са ти трите имена.  Hug Hug Hug

baby_world
, много се радвам, че си добре и всичко е наред с вашия малък младеж. Хайде още малко и вече ще го гушкаш.

Вергилия, добре дошла тук при нас. Дано не се задържиш много дълго при нас, а да се преместиш в другия форум на мамите.Да имате скоро сполука в начинанието за малкото бебоче. Успех в намирането на нова работа.
Лека и успешна седмица !!!

# 6
  • Мнения: 3 376
Аз имам ли право да се включа?
В момента не съм активна бебеправеща, но не и отговорна пазеща се... Wink
Според Закона за правене на бебета, чл.5, ал.2, Закона за отговорностите и безотговорностите, чл.779, ал.90, Закона за връщане на амбалаж и хартия в приемо-предавателните пунктове, и др. релевантни закони, наредби и разпоредби... имаш право да се включиш Laughing Laughing Laughing Ако обаче случайно вземеш, че забременееш докато "само си четеш", ще бъдеш подведена под безотговорност с всички законови и родителски последствия! People Cop  umnikuu newsm66

Бейби, честито ви мъжленце!

Бу, честито коте. И аз много обичам, обаче и моя мъж като Хериния не ще и да чуе за подобна твар в дома ни newsm45

Айде бе, Теди, притесних се за тебе Hug

# 7
  • Мнения: 1 329
Виждам че доста хубави новини да се насъбрали Grinning

Верги, добре дошла! Hug

Херата, я знаем че миткосва, затва няма да кометирам Mr. Green

Ео, да не отиде на медена седмица,бре ! Дай боже - меден месец. newsm78

Аз си почвам Клостила от днес, па ще видим другата седмица.

П.П. Добре завърнала се Теди! Hug

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Гризке мъжете ни трябва да минат през обработка ми се струва Crossing Arms
baby_world честито ви момченце мила Hug...я кажи..за имена за туй онуй Mr. Green
Tedi_Nikolova айде бе...де ходиш Hug
Дея де се изгуби...сигурно пак мята някъде Коко милия Mr. Green или я удрят здраво хормоните и несмее да се покаже Crazy

# 9
  • Мнения: 2 015
 newsm03Ей,Гризката щях да пукна от смях с твойте закони и наредби,членове и т.н.Днес всички сте много ранобудни и бързи.Аз идвам късно на работа и гледам да се излежавам до късно.
И аз пожелавам на baby_world леко добременяване.И накрая да ви кажа,че ако скоро не се появи  EFP ще си я нарисувам.Без майтап,то от такова желание да я видя ще си я нарисувам,а на вас пожелавам не да рисувате,а наистина да я видите тая прословута втора чертичка EFP...

# 10
  • Мнения: 3 154
Буууу, честито ви котенце! Една снимчица може ли?
Бейби, на теб честито момченце! Как ще сме те забравили? Никой от нашите не забравяме Grinning
Вергилия, добре дошла при нас. Пожелавам ти да си намерите по-добра работа с мъжа ти и скорошно обебване!
Теди, добре дошла отново Hug
Гризка, ше ме умориш hahaha Joy hahaha

Аз нищо весело не мога да кажа, освен да се оплача. Не стига, че започнах и да кашлям (наред с хремата), ами и нощес нещо ми се е схванал гърба и сега с всяко движение ми се насълзяват очите. Ужасна болкааааа Cry

Весела седмичка на всички!

# 11
  • Мнения: 1 290
Здравейте момичета Simple Smile

и аз да се включа и да пожелая на всички ви много слънце в сърцата ви и много усмивки на лицата ви Simple Smile
и не последно място...  EFP

Аз си направих един тест в събота - ей така - за всеки случай. Една чертичка... Може пък да е рано за тест Wink
а може и да остане за другия месец... Wink
Така или иначе някой ден ще стане - тогава когато трябва Simple Smile

Лека и усмихната седмица на всички!

# 12
  • Мнения: 6 472
Бу, честито ви котенце Grinning
Вергилия и у вас като и у нас Grinning С тази разлика, че ние за трето се гласим Mr. Green
baby_world, радвай се на бременността си - да знаеш, че е голям кеф Grinning
Лека и бебеносна седмица ви пожелавам  bouquet

# 13
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Здравейте, мацки!

Макар че напоследък не съм писала, чета ви редовно.

Ама не пиша, защото ще трябва да ви се оплаквам как ми е все лошо и все ми се спи... ама така е, ще траем.
Днес ще ходя на ехограф и се надявам да видя пулсче за пръв път, дано всичко този път да е наред.

успех на всички този месец в сексуването  txtloves luvbed  loveuuu txtloves и правенето на бебета!

целувки и прегръдки от мен!

# 14
  • Мнения: 5 577
Благодаря за топлото посрещане, страхотни сте.

Аз от доста време не се престрашавам да се включа, ако знаех как добре ще се чувствам тук нямаше да чакам толкова.  Peace

Иначе нали казах, отдавна чета и знам добре кой кой е, какъв е...абе дебнех ви тайно с две думи.

Общи условия

Активация на акаунт