Вече съм от вашия отбор ;-)

  • 1 330
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 819
Ето ни и нас в Алзас ! Пристигнахме преди 5 дни във Франция. Пътуването с Wizz Air мина чудесно. Нямам никакви забележки. Изморителен беше пътят от Франкфурт Хан до Страсбург. Сега сме в едно село Марколсхайм, а от от 1 октомври се нанасяме в жилището в Страсбург. Ако има български мами наблизо..... да казват Grinning
Е, вече съм от вашия отбор  Laughing

# 1
  • Мнения: 1 194
Хайде да съм първата която те приветства добре дошла на френска земя! Grinning
Не съм наблизо, но...
Желая ти бързо и безпроблемно настаняване в новия дом и много здрави нерви за сблъсъците с френската администрация. Ако имаш питания в това отношение към патили и препатили-насреща сме! Wink

# 2
  • Мнения: 4 244
Привет Виолионе!  Hug
Радвам се че пътуването е минало добре.
Аз съм ти наблизо, нищо че съм в немско - само 120 км ни делят  Wink
В Страсбург имам един съученик който работи към съда, мога да те свържа с него ако ти трябва

# 3
Добре дошла и от мене.  bouquet
Пожелава ти най-вече бърза адаптация и приспособяване към новият свят с минимално количество носталгия.  Grinning

# 4
  • Мнения: 819
Питания засега нямам, защото мъжът ми се занимава с всички административни въпроси. Той има стипендия за Страсбург. Освен това сме заринати с френски приятели, които помагат. Ако имаме път към Париж.....ще се видим  Wink

# 5
  • Мнения: 819
А за носталгията....... Cry  бързо ще ме хване.......май

# 6
  • Германия
  • Мнения: 8 094
ха добре дошла!
 welcome
и дано не те подгони толкова бързо носталгията  Mr. Green

# 7
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Добре дошла на френска zемя. Simple Smile Пожелавам ви леко адаптиране. Как мина полета и прехвърлянето в Будапеща?

# 8
  • Мнения: 2 825
Добре дошла сред нас  Hug
Пожелавам ви бързо адаптиране и далеко от носталгията   bouquet
(то не, че може да се скриеш де)

# 9
  • Мнения: 980
3дравей и от мен и добре доШла при нас Hug
 ако има питанки, тука сме Flutter
Аz съм на около 100 км от Страсбург, но на немска zемя. Peace

# 10
  • Мнения: 4 212
Горещо привет и от мен  Hug

Как се адаптират децата? Ще ги пращаш ли по ясли и у4илища, то за у4илището няма как де, задължително е?

# 11
  • Мнения: 819
Благодаря ви, мили мами  Simple Smile
Престоят в Будапеща мина супер и без проблеми. Сега ще записваме голямата на училище в Страсбург..... и освен френски ще трябвя да учи и немски.... Sad
Малката ще си я гледам аз. Като се устроим ще ви пиша за срещи, но за жалост нямаме кола  Sad
До скоро  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 4 244
Малката ще си я гледам аз. Като се устроим ще ви пиша за срещи, но за жалост нямаме кола  Sad
До скоро  Heart Eyes
Няма нищо по лесно от това - влаковете са на често, не са скъпи и са много бързи.
За 2 ч си до нас или аз до вас  Wink
Вие се установете най напред пък после миткането - лесна работа
От сега си заплювам да ви посетя за Коледа - базара е страхотен!

# 13
  • Мнения: 2 567
Бърза аклиматизация ви пожелавам   bouquet
Радвам се, че полетът е минал добре. А дългият престой с децата в Будапеща как беше? Можехте ли да напускате транзитната зона и да се разходите до града?

# 14
  • Мнения: 819
От сега си заплювам да ви посетя за Коледа - базара е страхотен!
Това е вярно  Laughing Била съм два пъти на него.

# 15
  • Мнения: 819
А дългият престой с децата в Будапеща как беше? Можехте ли да напускате транзитната зона и да се разходите до града?
Не сме излизали, но времето мина доста бързо. Поседяхме в чакалнята, похапнахме, посетихме WC то  Wink и готово  Laughing

# 16
  • Мнения: 6 390
ЗДРАВЕЙ И ОТ МЕН   bouquet
В Страсбург долколкото знам има много българи /студенти...
Няма да скучаеш  Wink
Поздрави  за сега Wink

# 17
  • Мнения: 513
Здрасти! Взимай един стол и се настанявай където ти е удобно.  Mr. Green Ако ти се яде тортичка, ето днес си имаме и рожденничка. Абе в общи линии добре дошла!   bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт