Столче за бебе / дете

  • 752
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 909
Мамчета, дайте идеи за марки и форми за бебешки / детски столчета.
Важно: Сара е на 6,5 м. и над 9 кг  Joy
Едно време, май в дира, се вихри такава тема и една чужбинска мама (в акъла ми се върти Biba, но не съм сигурна)
препоръчваше едно дървено столче на някаква известна (реномирана) марка.
Та кажете от какво (не) сте доволни, че в събота ще ходим на пазар.

Сенкю! както казват швейцарците  Simple Smile
Поздрави на всички, че нямам много време да пиша напоследък smile3525  love001

# 1
  • Мнения: 4 244
Ти какво столче търсиш - за хранене или за кола, че нещо не разбрах?

Ако е за хранене - дървено ли го искаш или пластмасово?
Ако имаш някакви предпочитания кажи си ги и тогава да ти препоръчаме, щото има фирми които произвеждат добри дървени столчета, и такива с добри пластмасови.
Имам опит с дървена комбинация (която после става на масичка и столче), пластмасово по модел на Хаук и последно дървено вариращо пак на Хаук

# 2
Ми.......Аз за двете пикли ползвах на GRACO столчета.
Нещо от сорта
Пластмасов, сгъваем, наглася се на различни нива, може да се маха таблата за ядене и да се закачат играчки.......ама и парите му бяха хубави Crazy

# 3
  • Мнения: 2 452
Ми.......Аз за двете пикли ползвах на GRACO столчета.
Нещо от сорта
Пластмасов, сгъваем, наглася се на различни нива, може да се маха таблата за ядене и да се закачат играчки.......ама и парите му бяха хубави Crazy

И аз съм "за" тези столчета (пластмасови с нива и промяна на ъгъла) - ние започнахме да го употребяваме на 6 месеца (когато я захраних) и го ползвахме до скоро (2.5 години); накрая го оставях ниско, така че само сядаше вътре. Много са удобни за бебета, докато дървените вероятно няма да са толкова удобни. Сега Изабела си има малко столче на ИКЕА с масичка, на които се храни.

# 4
  • Мнения: 4 244
Това имам в момента

Ползвах такъв с каката

С малкия в началото такъв

# 5
  • Мнения: 221
Моето стол4е е подобно на първото. Много са стабилни и хубави тези модели стол4ета. Не знам дали има тази фирма в 6вейцариа, но погледни тук. www.stoke.com, тези са съ6то много популярни и се използват много време. Познавам дете на 7 години, което о6те си ползва стол4ето:)

# 6
Не знам дали има тази фирма в 6вейцариа, но погледни тук. www.stoke.com, тези са съ6то много популярни и се използват много време. Познавам дете на 7 години, което о6те си ползва стол4ето:)
Тезо столчета на Stoke са супер. Моята дъщеря го има от 6 месечна и седи с голямо удоволствие на него. Хубаво е и, че може да се слага платно до масата и не се чувства изолирана от нас. Скъпи са, но за нас си заслужаваше. Мисля, че са норвежки. Ползват се до 8 годишна възраст.

# 7
p.p. на снимката (доколкото се вижда) е седнала на него Simple Smile

# 8
  • Мнения: 221
Абсолютно правилно !
На6ият е ей такъв (ако въоб6те се отвори) http://www.babydan.dk/page115.aspx?recordid115=115
А адреса на stoke съм го написала гре6но. Ето и верният: www.stokke.com Simple Smile

# 9
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
столчето на дребната е пластмасов и съм много доволна от него.
ползвам го от 7 месечна възраст и смятам още дълго време да го експлоатирам Mr. Green Mr. Green
удобен е, защото : таблата за хранене се сваля и я мия след всяко хранене, корегира  се на височина, има две позиции- седнала и полуседнала ( за малките бебешори ).
освен това самата мушама, с която е покрито столчето се мие много лесно.

# 10
....освен това самата мушама, с която е покрито столчето се мие много лесно.

И като допълнение към това като се махне таблата може да се доближи до масата на големите Flutter Grinning и да се храни заедно с тях Peace. Абе експлоатацията е май от 6 месеца (от седящото положение) до ..........и аз мога да го ползвам Crazy Laughing

# 11
  • Мнения: 1 425
И нашето столче е на stokke Tripp Trapp. Много съм доволна от него, Георги все още го ползва.

# 12
  • Мнения: 513
Аз пък мъкна като гламава гранд комфорт на Чиполино от България. Ама пусто много съм доволна и тъкмо го бях купила като идвахме насам. Седалката се смъква на долу и на горе, гъта се назад на 3 степени, а таблата се вади и се слага пак на няколко нива. В ощи линии гледай за тези опции, в крайна сметка марката не е толкова важна, а да е функционално.

# 13
  • Мнения: 4 629
На нас и столчето за хранене и столчето за кола са ни Graco. Доволна съм и от двете и ти препоръчвам тази марка

# 14
  • Мнения: 1 909
И нашето столче е на stokke Tripp Trapp. Много съм доволна от него, Георги все още го ползва.

Момичета, много ви благодаря!  Hug
Тук в града имаше три магазина за колички, столчета и т.н. (единият беше на Chicco) и всичките ги затвориха!  Close Та понеже нямаме голяма база за сравнение, в събота ще ходим извън града, в Toys R Us, че там има всичко накуп. И вместо да се чудим - да знаем какво горе-долу ни трябва.
Миналият ден гледахме един стол на Chicco - пластмасов, с колелца, с табла - суперски, обаче за деца до 9 кила  newsm78
Сега си спомних и марката, която търсех, но не се сещах - Tripp Trapp ми хвалеха. Мислим да вземем направо дървено столче, че Сара си е бомбичка, да не го потроши, милата  Joy Heart Eyes и да може да си го ползва по-дълго време.
Благодаря ви за линковете и снимките, много ценно инфо давате!  Heart Eyes  love001 newsm51 newsm10


Катенце, честито, мила, Авичка ми каза хубавата новина! Много лека бременност и здраво бебче ви желаем!  smile3501  love001 newsm44 preggo
Гошко сигурно много се радва  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт