Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 463
По въпроса с настървеното хапане на ръчички, питах педиатърката -не било заради зъбките , а чрез устата си опознавало света детето ,скоро щяло и крачетата да си налапва Joy
Темичката е много готина ,браво smile3501
Днес ни пристигнаха нещата от Англия, от asda поръчах и всичко и страхотно . Бебка има вече освен нови дрешки и два костюма за празниците един плюшен на Мис Санта и един на мнооого мекичко еленче
http://direct.asda.com/george/baby-clothes/girls/miss-santa-dres … 3,default,pd.html
http://direct.asda.com/george/baby-clothes/girls/christmas-reind … ycollection031109
нямам търпение да ги изпера и да ги облечем на чоча,сигурно ще е много сладичка Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 199
Аз днес на пресекулки чета и пиша Simple Smile
Ива мерси и добре дошла Hug Страхотни сладури си имаш  Heart Eyes.
Деска мерси и на теб Hug
Addri радвам се, че си по-добре  Hug
ЧРД на Андрей на Каки! Да расте здрав, силен и умен!
Герчо лоша работа със зъбките на Иван Sad, дано да изтърпи и бързо да му ги оправят.
Искричка разкошни са, ще показваш снимки после с Беличка Heart Eyes

Този път наистина изчезвам  Laughing

# 32
  • Мнения: 22 733
хе,хе,Искаре,много са готини.тези АСДА доставят лои до БГ?
Този път наистина изчезвам  Laughing
hahaha

# 33
  • София
  • Мнения: 1 573
Искричке, еленчето е разкошно  Heart Eyes
Хех, оказа се, че моя таласъм е фен на Андреа Бочели... или по-скоро обратното...  Rolling Eyes Абе важното е, че в момента, в който го чуе се оглежда от къде идва звука и заспива като пън  Laughing Ако така продължи ми се очертават много спокойни дни занапред както си свалих цялата дискография и смятам да си я слушам  Laughing

# 34
  • Мнения: 99
Абе моята ако не налучка ръката свива, свива и направи вакуум и си смукне горната устна, свие юмручета под брадичката и цока та разлега  Joy В началото си мислех, че е гладна и веднага вадя цицата и бам в устата ама тя я плюе и неще да яде, иска си ръцете и устната  Laughing а ако я гушна посяга и по моето лице каквото докопа  да цока  newsm62

И все забравям Андрей на Каки да поздравя, да расте и хубавее за радост на мама и тате   bouquet

# 35
  • Мнения: 29
Жив и здрав да е Андрей на Каки!
Адри,от много време искам да ти кажа,че страшно много ме кефиш и ми се иска да се познаваме. Hug
Аз снощи за малко да дам АМ на бебо Cry,ама устисках.Някакъв гаден вирус ме е докопал и не пуска,та минах през болки в гърлото,запушен нос,а вчера бях със страшни болки в стомаха и често посещаване на тоалетната.И си мисля,че вчера и на бебо предадох или пък кърмата ми е била със странен вкус и не искаше да суче,а се дърпаше и ревеше,но вечерта си навакса и не дадох АМ-то.Обаче много се шашнах да не се обезводни,моя мъж предлагаше вода да сме му давали  CloseДнес сме си добре.
Айде ревна.....

# 36
  • Мнения: 103
Хоп и аз в новата темичка!  Laughing
Миркам, супер си!

Моля кажете къде е този магазин в София, от който купувате коледните костюмчета за бебечетата, че в нета не мога да си намеря. А в Плевен търговията отдавна си е отишла.

# 37
  • Мнения: 32
Здравейте и от нас!
Четох,четох- нямате стигане.Забравих си вече мислите из страниците.
Миркам,Муундрийм-новата темичка и колажа са страхотни.
Адри,радвам се че си намерила душевен мир след като си отишла на опелото.
  Аз се отпуснах преди 2-3 дни в яденето на шоколад и това бебе като се ококори и разкисели- няма заспиване.Явно се превъзбуди от лакомията на майка си.Сега минавам пак на вариант- сладко без какао.
Деси,и аз харчих днес пари за коледни глезотийки-нужни и ненужни. И моя Саши не отразява хич лампичките и шаренията по елхата.
Tsveti,надявам се при вас всичко да се окаже наред и да е фалшива тревога  Praynig
За лапането на ръчичките- и моя бебо от скоро започна да си нацелва устата с тях и изпадам в ужас като го видя.Каката така се научи и после години наред заспиваше с палец в уста.Та докато се отучи...
    Измислихте ли вече къде ще празнувате?То с тия бебешори не сме много за шумни празненства,ама все пак?
           
     

# 38
  • София
  • Мнения: 1 227
Ето ни и нас Grinning в хубавата нова тема.
Миркам и Мууни - благодарности за усилията да ни угодите Hug Hug Hug Hug вмъкнах моя снимка в колажа,ако не стане - не е беда.
Ива добре дошла при нас.
Адри,радвам се че си по-добре Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 463
Деска доставят до БГ, чрез една мама от темата за UK сайтовете поръчах. Ще снимам после и други дрешоляци дето взех.

# 40
  • Мнения: 174
Аз не съм ви чела, поради липсата на време. Надявам се, че ще мога да следя дори и по диагонал темата.
 Искам да попитам майките наясно с Аптамила- дали това мляко е причината за наднорменото качване? За 40 дена сме качили 1.750кг.
Алекс изпива нормално количество за денонощие. 7 хранения по 100 мл.
За съжаление нямам грам кърма и се замислям дали да не сменя Aптамила с NAN  Tired
Елито също я хранех с Аптамил, но не беше такова чудо.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 573
annivv,  Embarassed , не знам с какво съм заслужила, но благодаря  Blush
chip4e, магазинът е Джъмбо на бул. България. Внимавайте само с размерите, който си купува защото или са с объркано зашити етикети или са си ги шили по някакви китайски стандарти според които за един месец бебето расте по 2 милиметра  Laughing Разликата в дължината между размери 0-3 и 12 месеца (нали по стечение на обстоятелствата си ги имам и двата) се оказа точно 2,5см  #Crazy

# 42
  • Мнения: 22 733
Миленда,ние сме у сестра ми,по домашному,че и ние и те с бебе.
Цвети,забравих да пожелая всичко с бебето ви да е наред.Според мен нямате място за притеснение,а и поста на Гер40,относно рекета на клиничните пътеки звучи много на място във вашия случай.Посетет и друг лекар,надявам се да опровергаят опасенията ви.
Чипче,магазина е Джъмбо,на бул,България.

Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 19:04 от ДесиХ3

# 43
  • Мнения: 93
Момичета,благодаря ви за подкрепата  Hug Задължително ще се консултираме и с друг доктор.Вече съм по-спокойна и мисля,че всичко си е наред,но все пак ще отидем и при друг за всеки случай.
Ива,ни е сме на Аптамил и съм много доволна.Не мисля,че наддава много повече от колкото трябва ,просто според мен млякото си е по-хранително.Поне това е моето мнение.
За колажа да ви питам къде мога да го видя? и при първа възможност ще кача снимки.
Адри,радвам се ,че си по-добре ! Знам как се чувстваш и моята баба почина по това време,но миналата година. Hug Hug

# 44
  • Мнения: 174
Мерси, Цвети!
Дано твоите притеснения са напразни  Hug
За Аптамила забравих да допълня, че каката също качваше повече, първите месеци по килограм, после по 800 и т.н
Затова имам съмнения, че може от млякото да е. Това са почти 50% от теглото  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт