True blood(Истинска кръв)-5 тема

  • 19 878
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 558
само аз ли отговорих с никой...

Вероятно хората вече не те впечатляват......... Whistling

# 16
  • Мнения: 295
ХАХА-май да...
Не в интерес на истината жените по-ме кефят в сериала.Сам хич не ми допада,брата на Суки-малко,Хойт може би ми допада най-много.
Но са много интересни персонажите и спрямо книгата са точно подбрани.

# 17
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
само аз ли отговорих с никой...

Вероятно хората вече не те впечатляват......... Whistling
hahahaДруго си е нещо да ти се озъби насреща и да ти изпие кръвчицата. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 105
Да ни е честита новата темичка Grinning Аз гласувах за Сам, Анди и Лафайет много ми харесват като персонажи.

# 19
  • Мнения: 105
 TV Guide обявиха Алекс за  вампир #1 на 2009! Ето я и статията, потвърждават, че още не са започнали снимките по новия сезон
http://www.examiner.com/examiner/x-29830-Alexander-Skarsgard-Exa … s-1-vamp-for-2009

# 20
  • Мнения: 1 558
TV Guide обявиха Алекс за  вампир #1 на 2009! Ето я и статията, потвърждават, че още не са започнали снимките по новия сезон
http://www.examiner.com/examiner/x-29830-Alexander-Skarsgard-Exa … s-1-vamp-for-2009

Е супер Hug Сещам се,че неотдавна Алекс пак беше вампир №1 в киното и телевизията,според някаква класация Peace Странно е това за снимките на 3-ти сезон Thinking В повечето статии пише,че вече са започнали newsm78

# 21
  • Мнения: 105
Аз пък все попадам на статии в които пише, че снимките ще започнат по-късно този месец newsm78
В крайна сметка, когато и да започнат, до юни има мнооого време smile3518

# 22
  • Мнения: 1 558
Добър ден Hug Много тихо е тук днес newsm78 Утре ще ви разкажа какъв невероятен True blood/Twilight  сън имах снощи  Crazy

# 23
  • Мнения: 3 736
Ааа, защо чак утре, не е честно!  Laughing

В анкетата гласувах за брат'чедите, много са ми сладки и Анди, и Тери, и Джейсън, сладурчо и той. харесват ми такива леко неориентирани или направо пообъркани персонажи.  Mr. Green

Трайкова, мила моя, да ти споделя, че днес съм си подготвила за гледане Little Ashes и ще проверя на практика дали гледката на Любимия Мъж в хомо-сцена наистина предизвиква физическа болка.
После Underworld.

Между другото, сега се сетих, че като обсъждахме други вампирски филми, никой не спомена "Нощна стража"... Или бъркам? Много любим филм ми е, първия път като го гледах направо се пошашавих, хем няма твърде много ужасии, сякаш.

# 24
  • Мнения: 1 558
Ааа, защо чак утре, не е честно!  Laughing

Ще изчакам да се съберем всички и тогава ще го разкажа........тъкмо ще отшумят малко емоциите....... Wink

Трайкова, мила моя, да ти споделя, че днес съм си подготвила за гледане Little Ashes и ще проверя на практика дали гледката на Любимия Мъж в хомо-сцена наистина предизвиква физическа болка.После Underworld.

И после да споделиш,че ако трябва(в което съм убедена) да започвам да се подготвям психически Confused

Между другото, сега се сетих, че като обсъждахме други вампирски филми, никой не спомена "Нощна стража"... Или бъркам? Много любим филм ми е, първия път като го гледах направо се пошашавих, хем няма твърде много ужасии, сякаш.

Ами аз не съм го гледала newsm78 Дай линк да видя за какво става въпрос.Дори и да ми хареса незнам кога ще му дойде реда..... Rolling Eyes Снощи се приспах  с една доза Generation Kill и ефекта не закъсня..... Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 736
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=14066&hit=1 Ето. Наистина много добър филм, а книгите са 4, доколкото знам.

И после да споделиш,че ако трябва(в което съм убедена) да започвам да се подготвям психически Confused


Ох, и аз съм убедена...  Cry Ама не мога да се въздържа, само на Здрач и Новолуние не се живее, както вече казах.

# 26
  • Мнения: 1 558
Да,права си Peace Може и Хари Потър да изгледаш......нали в единият от филмите участва Роб Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 736
А, не, мерси. Тоя филм ме кара да се чувствам като педофил  Laughing А и не мога да поемам Даниъл Радклиф в неограничени количества, нервира ме това момченце.

# 28
  • Мнения: 295
Гледам новолуние и Роб ..и..не чувсвтам нищо.Дневниците и Кръвта си казват думата...

Мъжа ми пак ми се кара за вампирите-вика ми побъркаха те тези вампири Mr. Green Joy

# 29
  • Мнения: 3 736
О, не, о неее! Little Ashes заби на 10-та минута, ще се гръмна!
Трайкова, мила моя, боли и без хомо-сцени...  Embarassed

Ками, ти не чувстваш нищо, ама аз преди малко щях да припадна. Едуард Кълън? Божке! Едуард е 1/10 от това, което видях преди малко.  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт