Витамини за деца във възрастта 1 г. 6 м.-2 годинки

  • 17 243
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Здравейте,

Давате ли някакви витамини в тази възраст на дечицата си и какви? Благодаря

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 09:32 от ADRI

# 1
  • sofia
  • Мнения: 32
ami az imam priiatelka aptekarka i mi kaza che na decata apetitat se ybiva s vitaminite  i namaliava mnogo,zatova ne davam na desteriami. Grinning

# 2
  • Мнения: 329
ami az imam priiatelka aptekarka i mi kaza che na decata apetitat se ybiva s vitaminite  i namaliava mnogo,zatova ne davam na desteriami. Grinning
Ами аз имам приятелка аптекарка и ми каза че на децата апетите се убива с витамините и намалява много, затова не давам на дъщеря ми.
П.С. Моля пищете на кирилица.
 Hug

# 3
  • Мнения: 765
Аз не давам, според мен по-добре да си ги набавя от плодове и зеленчуци... Докато е здрав, весел и тича като фурия, смятам, че е по-добре да не давам.

# 4
  • Мнения: 1 740
Аз не давам,защото яде доста плодове.

# 5
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Аз не съм давала досега .

# 6
  • Мнения: 5 000
По-добре плодове и зеленчуци да яде.
Давам витамини само когато е болен, на 3г и 9м е.

# 7
  • Мнения: 22 425
Не съм давала до сега. Чудих се за тази зима....но докато се наканя да купя тя пак ще свърши.
Хапва плодове и зеленчуци достатъчно.

# 8
  • Мнения: 959
Предпочитам плодове и зеленчуци да хапват, но когато са болни им давам и витамини.
За сега съм се спряла на Sanostol.

# 9
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
ami az imam priiatelka aptekarka i mi kaza che na decata apetitat se ybiva s vitaminite  i namaliava mnogo,zatova ne davam na desteriami. Grinning
Ами аз имам приятелка аптекарка и ми каза че на децата апетите се убива с витамините и намалява много, затова не давам на дъщеря ми.
П.С. Моля пищете на кирилица.
 Hug
Витамините засилват апетита. И принципно при прием на витамини се пълнее повече от нормалното.
Аз съм давала Sanostol.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 344
И аз единствено Саностол съм давала един път досега,въпреки,че си хапва бая плодове-тази зима не съм му давала,нямам и намерение!

# 11
  • София
  • Мнения: 44 074
давах мултисаностол.

# 12
  • Мнения: 1 219
Против съм синтетичните витамини.Не съм давала досега и не бих давала.

# 13
  • Мнения: 1 089
Киди, Sanostol.

# 14
  • Мнения: 4 335
Не сьм давала до сега,гледам да си ги набавя с плодовете.С тези епидемий напоследьк започнах да се замислям.

Общи условия

Активация на акаунт