Добър мамолог - Варна

  • 3 991
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Моля ви момичета препоръчайте ми добър мамолог във Варна. Миля, че напипвам малка бучка в едната си гърда. Искам да се прегледам, а нямам никаква представа къде да отида.
Ако е сключил договор с касата още по-добре.
Ако има подобна тема, моля да ме извините.

Благодаря предварително.   bouquet

# 1
  • Мнения: 348
Препоръчвам ти др.Хинев.Аз ходя при него и съм много доволна.Много е внимателен и обяснява всичко,което те интересува.Ако решиш-0888536702,преглежда на ген.Столипин55.Късмет!

# 2
  • Мнения: 32
Благодаря ти ново начало  Надявам се и други да ми дадат съвет за да се ориентирам.  Peace

# 3
  • Мнения: 11
Д-р Брюкнер и д-р Белинов -Онкологичен диспансер

# 4
  • Мнения: 92
 Във вторник съм решила да си запиша час при д-р Белинов.Ако отида рано има ли шанс да ме приеме същия ден?Прави ли тънкоиглена биосия?Колко ще ми струва прегледа при него?Онкодиспансера,където предполагам,че приема на бул "Цар Освободител "100 ли се намира?Ще съм ви много благодарна,ако някой успее да ме ориентира.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 074
В тази тема ще получите веднага отговор на въпросите си http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=457670.0

# 6
  • Мнения: 92
 Благодаря,Хули.Аз и там съм публикувала разни въпроси.Добре,че ви има Hug

# 7
  • Мнения: 0
здравейте.Опитах се да разгледам всички теми, но не успях.някой може ли да ми даде координати на д-р Белинов.прочетох добри отзиви за него.благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт