стафилококова бактерия

  • 5 178
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте. Разбрах, че детето ни е с обрив по лицето и тялото от стафилококова бактерия и ми се иска нещо допълнително да разбера. Моля Ви който знае нещо нека да сподели.

Предварително Ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 1 722
Здравей! Направихте ли изследвания с антибиограма. Правят се в ХЕИ и се вижда кои антибиотици могат да се борят със съответната инфекция. Това е много упорита бактерия. Бебо беше заразен в родилното и я откриха в нослето и очите му. Борих се с нея цели 6 месеца. Какво ли не слагах -  5,6 вида капки, антибиотик и т.н. Трябва си постоянство.

# 2
Ние сме в ранен етап . Но почвам да действам. Още утре ще хвана докторката да ми каже къде да отидем и какво да правим. Ще взема да питам още един лекар, че единия било обрив , а другия взе 30 кинта и каза да мажеме с разни мехлеми и след 10 дни пак да се подготвим ............ с парите де! Аме мен повече  ме притеснява да не пропускаме нещо и да усложним нещата.

# 3
  • Мнения: 1 722
Стафилококите се откриват само с изследване в ХЕИ. Никой доктор не може от предглед да каже, така че взимай си направления и ходи да изследват бебето.

# 4
На дъщеря ми и правихме изследвания за стафилококи, но нищо не откриха докато не я заведохме в лаборатория Цибалаб и там вече и ги откриха. Аз преди това още се съмнявах, но чрез изследванията в тази лаборатория се потвърди. Не знам какво става, но изследванията, които правихме в поликлиниката /държавна/ не показваха нищо. Казаха ни, че до 4-5 годинки трябва да го израсте. Препоръчително било до тогава да не посещава детска градина, ако не сме искали постоянно да е на антибиотици.

# 5
  • Мнения: 190
Ако някой ти каже, че ще се излекувате напълно от стафилококи, не му вярвай. Първо отиди да му вземат секрети от всякъде, виж какво мехлемче ще ти изпишат да го мажеш, защото са гадни пъпките и живей с мисълта, че ще си я има тази инфекция дълго, дълго време. СТрашно гадна и упорита бактерия е.

# 6
  • sofia
  • Мнения: 769
Идете на хомеопат и ще се излекувате без антибиотици:)

# 7
  • Мнения: 69
Здравей! Има една лаборатория, в която се занимават само с изследване на стафилококи. Преди девет години при първата ми бременност ми излизаха страхотни циреи и ечемици. Това продължи докато дъщеря ми стана на 9 месеца. Нито в "Пирогов", нито в "Исул" ми поставиха правилна диагноза.Беше страшно ходене по мъките . Отидох в института по паразитология и там ме насочиха към "Анаста". Там освен, че изследват и лекуват.Биха ми 13 ваксини и проблема изчезна. Сега съм бременна в 8 месец и нямам никакви оплаквания вече 9 години.Лекарката там ми обясни , че при заразяване стафилококите се загнездват в носа и при спадане на имунната система те нападат на най -слабото място. Та може и цял живот да не разбереш  ако имаш стафилококи, ако не ти падне имунната система. Забравих да ти кажа , че естествено заразих и дъщеря ми. На децата до 1 годинка ваксината я мажат в носа.Ако се интересуваш, ще намеря тел. и адрес, защото май се преместиха.

# 8
  • Мнения: 326
Ако някой ти каже, че ще се излекувате напълно от стафилококи, не му вярвай.
Това изобщо не е вярно. Синът ми се роди вътреутробна стафилококова инфекция. Няма и помен от коки в момента. Оправихме се хомеопатично.

# 9
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
"Анаста"
Адрес: ул. "Акад. Г. Бончев" № 1(срещу издателство-БАН, до сервиз "Волво"/"Рено")
Тел.: 979-20-24
Прием: 8-16 ч.
Имунодиагностиска, имунотерапия на СТАФИЛОКОКОВИ заболявания


# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
И на нас ни откриха стафилококи в нослето!Вече трета седмица е болен и стана ясно защо е така, но сега сме само на антибиотик Сумамед!Казаха, че рано или късно пак ще се появи и пак антииотик и пак, и пак, и незнам докога така!

# 11
  • Мнения: 326
Казаха, че рано или късно пак ще се появи и пак антииотик и пак, и пак, и незнам докога така!
Именно - пак и пак, и пак. Защото с антибиотика не се лекува, а само се подтиска. Докато хомеопатично се ЛЕКУВА.

# 12
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Казаха, че рано или късно пак ще се появи и пак антииотик и пак, и пак, и незнам докога така!
Именно - пак и пак, и пак. Защото с антибиотика не се лекува, а само се подтиска. Докато хомеопатично се ЛЕКУВА.

С какво хомеопатично лекарство се лекува?

Мислех да го водя и до Анаста ..........

# 13
  • Мнения: 326
Цитат
С какво хомеопатично лекарство се лекува?
Цитат
Ех, де да можех да ти кажа. За съжаление виртуално не могат да се лекуват пациенти. Необходимо е лекар да те прегледа (минимум час, най-добре час и половина-два), да те разпита за много неща и да прецени какво трябва да даде. Хомеопатията разглежда индивида като цяло. Интересува се защо си се разболял. Разбираш ли, тази бактерия (в случая стафилокок) е била и около теб и съпругът ти, но се е разболяло детето. Хомеопатът си задава въпрос защо именно при него се е появил проблем. Ще те разпита за майчиното мляко (буквално). Ще иска да знае много неща - например как е протекла бременността. И тук имай предвид, че прост отговор "ми нормално" няма да го задоволи. Ще иска да знае какво е било психическото ти състояние по това време, а не само физиологично как си я износила. Освен това ще гледа поведението на детето в кабинета - срамежливо ли е, любопитно ли е, свито ли е и прочие. Ще те пита за толкова хиляди подробности, че аз сега не мога да ги изредя. И чак тогава ще определи лекарство. Не се доверявай на лекарство предписано от някой, който го е имал този проблем и с това лекарство го е решил. Аз и ти можем да сме с едно и също заболяване по едно и също време, но сме различни хора, затова лекарството ни може да е различно. Ако решиш да опиташ с хомеопатия трябва да отидеш на лекар. И тук един съвет - търси Класически хомеопат, за да не останеш разочарована.
"Анаста" не е хомеопатичен център.

# 14
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Благодаря ти Сръчка, много изчерпателен отговор ми даде! Ти би ли ми преполъчала някой добър класически хомеопат........Благодаря ти предварително!

А за Анаста - имах впредвид някой има ли лични впечтления от този център....

Общи условия

Активация на акаунт