АПРИЛчетата са послушни и добри и Дядо Коледа със дар ще ги дари!

  • 24 616
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 568
Чоки сигурно си видяла болното куче.Боби е изчерпан навсякъде.yana_kuncheva в темата за кучето съм пуснала линкове от къде можеш да го купиш и не ми е останало време да я търся за да ти ги пратя пак.Виж в на пазар.Не знам обаче дали ще пристигне за Коледа ,почти няма време.Може да и вземеш хъскито мисля че го има.Не знам тези кучета дали ще си струват и аз хвърлих куп пари.Но Вики само за него приказва и го чака с нетърпение.

# 46
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Яна Кунчева, не си единствена, която не е купила подарък за своето чадо.  Simple Smile Аз също на кого ли не купих, а на моето не мога да реша още. Има един сайт на Toy town, в който гледам за сега, ама съм се спряла на поне 5 играчки и все още мъдрувам.  Laughing
Също така се чудя от къде вав Варна мога да купя обувчици тип маратонка на фирма Колев и Колев за Пресиана. Майчета от Варна, моля ви помогнете ми, за да не се лутам из няколко магазина с бебка в този студ!
Под Валентина (към районното като тръгнеш) има магазин в който продават основно КК

# 47
  • Мнения: 13
Много са сладки дечица се нагледах тази сутрин:  Ния, Аче-юначе, Пресияна, Сами, Фия и Мария... какви са ми бузанчести и пораснали всички Heart Eyes
Ето и от нас малко снимки

http://media.snimka.bg/5102/016459574.jpg
http://media.snimka.bg/5102/016459579.jpg
http://media.snimka.bg/5102/016459584.jpg
Един въпрос най-накрая получих колетчето от баба с каша от елда с плодове, как я приготвяте с гореща вода или с притоплено АМ?

Последна редакция: нд, 03 яну 2010, 22:24 от Дивиана

# 48
  • Мнения: 182
Миме Дидито страшна кокона с поличката,че и сама си стои,това телефонче на фишер прайс на бъл ли говори.Много се чудя за него,дали да му взема?

# 49
  • Мнения: 13
Деси мерси  Hug за телефона на английски говори много си го хареса, а баба и от Видин ни прати другия телефон ама и той на английски говори нищо че купен от там Mr. Green

# 50
  • Мнения: 541
Мара Каси ние обезсоляваме сиренето като го държим в някакъв съд с вода в хладилника  Peace по принцип не е само за Анито,и аз и майка ми само така ядем,за това винаги като се купи сирене се слага да се изкисва ,кърма нямам замразена  Rolling Eyes
Nadeto_K ние купихме жирафчето за Анито  Wink а догодина ако пак има игра ще играя за проходилката
*DeSiTo* много са сладки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Mара Подробната голяма фурия тази Фия  Heart Eyes лек път за насам и весело изкарване(бая обиколка ще направите  Mr. Green)
Mamacita по-честичко да показваш снимки на Ачо сладура  Heart Eyes а за елдата не съм се сещала на палачинки да я правя  newsm78 другите неща същите ли са?иначе аз си я хапвам с банан и захар  Peace


и май ще вземем и ние акащо бебе само таковя нямаме, има 5 бебета борн - едното пикае, другото пее, 3тоо...

Яна, Бейби Борн-а ака, да не би да не сте му открили тази функция?! newsm78 Трябва да му давате от специалната му каша, за да свърши нещо в гърнето. Но не пее, вие явно друга марка бебебета имате. Thinking
А куче Боби има в "Хиполенд" (не се сещам в Бургас дали има...), вчера го видях. Но то пък ми се струва безбожно много пари...  Sick

какви са тези кукли  Joy Crazy не е истина какво измислят сега  #Crazy представям си след няколко години  Crazy

Ния,Пресияна, Сами, Фия,Мария,Диди всичките са такива сладури  и сладурки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

относно котката сме в същото положение като принцеската-Анито много се радва на котката,а тя грам внимание не й обръща  Mr. Green

миме пишеше на кутията с мляко да се прави,но аз и с вода съм размесвала  Wink

кисела от круша много се хареса вчера  Peace Анито си хапва вече кус кус с пил.гърди,макарони,бисквитки,коледна украса,салфетки  Mr. Green
миме,поем кога започнаха Сами и Диди да се опиват да се задържат прави,без да се хващат в кошарата?забелязах че Анито върви около месец след тях и започна да прави опити да стои изправена без да се държи  Mr. Green

имам 2 косъма,а мама ме накичи  Crazy
елхата
снежанка
елфче
навън

# 51
  • Мнения: 13
Аничка ами Диди някъде от около 2 седмици така по-стабилно се задържа изправена и прави по 3-4 крачки преди да тупне на дупето Mr. Green а за елдата на опаковката пише водата да се кипне и охлади до 50градуса, та затова се зачудих ако само си затопля АМ и го забъркам с тази каша дали ще е ок за ядене после Thinking

# 52
  • Мнения: 172
 Аничка, Сами преди около месец започна да се пуска и да се задържа сам изправен, вече и за по - дълго...но само когато има интересна играчка и просто забравя да се държи  Crazy Крачици още е силно казано , че прави- в кошарата се пуска и прави една две...три в редки случаи...а понякога се засилва все едно ще ходи ама авя да мести краката и се сурва по нос  ooooh!  Иначе когато е на земята май не съм го виждала да прави повече от една крачка. Той много често си криви крачето на една страна като стъпва- вашите бебета правят ли така  Thinking
 Оффф, днес или ми е смотан ден или половинката прави всичко възможно , за да ми осмотоляви  #2gunfire Какъвно студ е навън много малко ми остава като излезе да пуши да го заключа отвън...не съм зла по принцип, но сериозно обмислям  Thinking
 Подарък- още не съм избрала  Blush Колебая се между мнооогооо неща и ме спират мааалкото налични пари....но то господ знае на кого колко да дава- ако имах много щях всичко да изкупя- не че Само ще си играе с всичко, ами аз да се занимавам с играчките  Blush
 Като казах игри вчера гледах някакъв каталог на Хипо-то и там имаше толкова т.н. комунистически игри- не се сърди човече, игра на думи, монополи....и си спомних колко весело беше когато нямаше компютри и кабелна... Поне в моето семейство не всяка вечер, но често и още помня вечерите в които играехме заедно.... Нямам търпение Само да порастне и с него да си играя на такива неща...и на федербал  Crazy
 Отивам да си правя сърцатата супа, коята е толкова НЕлюбима на ядосващата половинка  Mr. Green и  толкова обичана от мен  Crazy....

# 53
  • Мнения: 309
Миме, еладата на Хип се прави само с вода, така като чета вашата как се прави, ми прилича на упътването на тази на Хип!Различните видове каши на различните фирми, се правят по различен начин!

# 54
  • Мнения: 13
Да принцеса Рая на Хипп е кашата от елда

# 55
  • Мнения: 6 365
Замислих се, че Ачо хич не си пада по играчки за най-малките. Погледът му светва от следните предмети:

1. Шише бадемово масло Икаров
2. Кутия от мокри кърпички с бебе на капака
3. Бутилка 500 мл. Девин

Както и от други забранени неща като мобилни телефони, компютри и кабели.

Октоподът му харесва, но той си е мой!.

Май играчките са направени, за да ги купуват родителите...

Ето и една история от днес: от няколко седмици всеки ден в стаята ми влитат калинки, докато проветряваме. Тези бръмбарчета зимуват по южни стени на сгради и като отворя прозореца, влизат да се стоплят.

Днес хванах една и я сложих в прозрачна кутийка. Сипах й капка вода и тя си пийна. Сега ръфа парченцето печено телешко, което й сложих от останките от обяда си. Хищна калинка!

Последна редакция: пт, 18 дек 2009, 18:18 от Mamacita Bandida

# 56
  • Мнения: 172
Mamacita Bandida , сега като каза и на мен взе да ми се струва, че детските играчки си ги купуваме за себе си  Crazy Само от два три дена си играе с един пластмасов гирлянд, приличаш на умалена броеница, в червено, лъскав, трака много хубаво в дървения под  Mr. Green Не се разделя от него- спи с гирлянда, обикаля с паяка с гирлянда, реве с гирлянда в ръце, дори се къпем с него  ooooh!  А като казах къпане...лелееее....от както сме в новото "в къщи" банята ни протича доста по- бурно и мокро от преди. Няма такова шляпане в коритото...когато го вадя от там водата е наполовина  ooooh! ...обаче е така щастлив...шляпа, смее се, шляпа...аз се смея....дървеният под моооокър....ако баща му ни види ще има  #2gunfire...ние затова тайно  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 13
Ей Мамасита Страхотно си го описала Ачо Hug и ние си падаме по бутика от минерална вода и кабели, баща и като я види да дърпа кабела на лаптопа се размазва то кеф и вика *На тати Инжинерката* Laughing пък аз му викам че тази професия не е за нея Mr. Green
Роем много весело при вас къпането Hug
Maмочка благодаря ти!

Последна редакция: пт, 18 дек 2009, 19:36 от mimeto80

# 58
  • Мнения: 75
Миме, безмлечна каша от елда може да се прави както с вода така и с АМ Peace Диди е просто бонбон!!!!!!! Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 54
Здравейте и от нас, днес поспахме на студеното декемврийско слънце със зъби, много трудно се бута количката в тоя сняг, то си е бая фитнес...
Миме, аз кашите ги правя без мляко, защото след всяко ядене Ивката си суче, а пък се оказа, че кашите се втечняват от кърмата и определено "сутляжа"(оризовата каша+кърма) ми претърпя неуспех...Сега ги правя с вода и слагам плод в тях, независимо, че пише че вътре има плод... Четох някъде, че до годинката е хубаво да има мляко на всяко ядене, без обедното когато е с месо, така че пробвай с АМ първо и ако не се приеме тогава с вода, според мен....
Мамасита, историята с калинката е чудна просто...мнного обичам калинки...
Аничка, Деси и другите мамета, благодаря за инфото....

Общи условия

Активация на акаунт