Отговори
# 735
  • Мнения: 6 390
НБМ и Астарта
доволни ли сте от новия стиинмоп? Нали уж стария май тук го бяхме коментирали, че няма нищо общо с рекламите, или се бъркам...

# 736
  • Мнения: 2 171
Ели, аз съм доволна. И преди бях писала, хиляда пъти по-добре и по-лесно чисти отколкото обикновения моп с вода и препарат Peace

# 737
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Ели, аз съм доволна. И преди бях писала, хиляда пъти по-добре и по-лесно чисти отколкото обикновения моп с вода и препарат Peace

Подкрепям, макар че само от няколко дни го имам. Peace Много ми харесва, че не мъкна кофи и не се налага после да ги изливам някъде.

# 738
  • Мнения: 142
Аеля, понеже този вариант ми е по-познат, затова попитах за другия - когато решението на родителите е определящо и държавата не е намесена. Но очаквах този контра въпрос. Аз повтарям, че не питам, за да пораждам полемика. А от чисто човешка гледна точка, защото не бих го понесла аз лично.
Ох, никой не би понесъл такова нещо - каквото и да се случи на детето Cry Да не дава Господ да се случват такива неща на никого. PraynigPraynigPraynig
Но аз не смятам че когато се случи нещо като в примера, който дадох, родителите са един вид по-добре, понеже те не са взели решението за ваксината.
Просто трябва да се намери най-доброто и за децата, и за нас. А за да достигнем до истината трябва да има дискусии, да се споделят мнения. Не съм съгласна да правя нещо против убежденията си, поради натиск от държавата, защото някой е сметнал че това е най-доброто. Искам да имам избор, това е всичко.

# 739
  • Мнения: 219
Аеля, Евридика, благодаря за отговорите. Всъщност, всичко е толкова сложно...Баща ми все ми напомня, когато задавам много въпроси и искам да знам разни неща: Човек колкото по-малко знае, по-дълго живее.
 Не знам доколко е уместно да се използва в тоя случай, но е факт, че никой не знае какво точно ядем, пием, дишаме...и да знаем, какво от това. Не ме нападайте, и аз се опитвам да огранича отровите , които бихме погълнали ние и децата ни. Но успяваме ли? ooooh!
Разбирам всички, които искат да знаят и да имат избор и уважавам решенията им. Господ да пази всички деца!

# 740
  • Мнения: 2 171
Малко ще изместя темата, къде се продават пилета Дюк? Видях ги в брошурата на Хит, обиколих целия щанд с пилешки разфасовки, но не ги открих.

# 741
  • Мнения: 682
Астарта, пилета Дюк( или Дуц  Mr. Green ) купувам от Фантастико, Пикадили и Европа.
А откъде взехте новия стийммоп и на каква цена?

# 742
  • Мнения: 2 171
Аз си го поръчах онлайн като много умна и чаках 3 дни да ми го доставят. После го видях в магазина на Топ Шоп до Кауфланд, Младост. 240 лв е. А мен ме интересува цената на приставките Blush

# 743
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Астарта, някъде около 40лв бяха, но не помня точно.
Иначе имат магазини, аз го гледах тук в нашия в Дружба 1 пред Кауфланд. Хубаво е да се види наживо. Може на някой да не му е удобен.
Между другото в МЕТРО има подобна парочистачка на Sapir, около 100лв беше.

# 744
  • Мнения: 690
Мислех, че Ния ще се отбие, но не би - вчера сука точно една минута, днес сутринта въобще, но надвечер си навакса. Гърдите не ме боляха. Мисля, че е време, но няма да се откаже доброволно. Жз да е Simple Smile

Явно има подобрения в новия стийм моп. Аз имам ето този 'парцал'. Удобен е.

# 745
  • Мнения: 4 371
Някой да пусне тема, аз съм на мъжът ми на лаптопа и не мога, че нямам мишка и съм в леглото Mr. Green

Днес се разбих от чистене пак, някой ми завидя вчера, като казах, че сме при свеки и нищо не правя. Оправяхме си нашия етаж, чистих и аз със стийнмоп - на етърва ми. Не ми харесва как чисти, маже, а преди това изчистих перфектно с прахосмукачка строителната прах. Утре пак ще чистя, че не съм си взела кофата от нас(аз имам нова кофа и парцал на Vileda). Прозорците не бяха мити от както са ги сложили, тя няма приставки за стъкла, но аз реших, че основната мръсотия ще сваля със стийнмопа и после ще действам с парцал и препарат за стъкла, еми нищо не свали, само ми станаха кални Rolling Eyes

Анна днес зверски се подсече, наакала се е и баба й не я усетила, като слезнах я усетих и я разсъблякох да я мия, всичко й беше до кръв червено, без да има рани. Едва я измих и оправих, пък нямах крем, от някъде извадиха крем Здраве и обилно я намазах. Сега се пооправи.
Много яде, яде всичко, което й се изпречи, но на манджите и тя е трудна, ако не се храни сама. А тук няма детско столче и не й давам. Аз и вкъщи много не й давам, де. Свеки вика да не изпускам момента, щом иска да се учи, да си яде сама. Ама това чистене после Crazy И на главата си има храна.

# 746

Общи условия

Активация на акаунт